Społeczna Szkoła Podstawowa

Wyniki konkursów 2016/2017
II półrocze

klasa 1:
Rutyna Laura: laureatka Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek 

klasa 2a: 
Rzepiela Igor: laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek 

klasa 2b:
Surowaniec Mikołaj:
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny

Tomczak Łukasz:
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek

Rzepiela Tomasz: 
– laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”

Takmadżan Alex: 
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny

Topólski Artur:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

klasa 3:
Romerowicz Natan:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego

Walczak Jakub:
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego
– laureat Miejskiego Konkursu Interaktywnego „Quizspotter”
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem”

Oręziak Maciej: 
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem”

Burak Mikołaj:
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
– laureat Miejskiego Konkursu Ortograficznego
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem:

Mikucka Weronika: 
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
– laureatka Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością”

Kiszka Natalia: 
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Ciszewska Oliwia:
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Laba Gabriela:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Borowski Jakub:
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Grzybowski Kacper:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Oleksak Filip:
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego

klasa 4:
Mazur Adam:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat konkursu z języka polskiego GALILEO 2017
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej ALBUS 2017

Wiśniewski Krzysztof: 
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017

Zakielarz Łucja:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Wilk Michał: 
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017

Słuchocka Katarzyna: 
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Grzybała Magdalena: 
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Szuba Piotr:
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017

klasa 5:
Strugalska Amelia: 
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym „O Pióro Prezydenta”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Walczak Joanna:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”

Bis Hanna: 
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”

Laba Michał:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ALBUS 2017

Cetnarski Mateusz
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Albus 2017

klasa 6:
Żebrowska Iga:
– laureatka wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego KO
– laureatka wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego KO
– finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego KO
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego GALILEO 2017
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Literatura i Dzieci”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim

Janik-Ujda Marcel:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Gołojuch Gabriela:
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
– finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu J. polskiego KO
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Ptasznik Michał:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Łacek Wojciech:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALIELO 2017

Wyniki konkursów 2016/2017
I półrocze 

klasa 1:
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Rutyna Laura – wyróżnienie 

klasa 2a:
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – 2 etap –
Herdzik Hubert, Juśkiewicz Karol, Mikucki Radosław, Rzepiela Igor, Tur Mateusz 

klasa 3:
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Pustelniak Zuzanna – II miejsce

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Walczak Jakub – wyróżnienie 

Miejski Konkurs Plastyczny „Mikołajek” – Rene Gościnny
Czuj Dominik, Oręziak Maciej, Prietzel Julian, Sekulska Roksana, Walczak Jakub – laureaci 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – Borowski Jakub, Burak Mikołaj, Ciszewska Oliwia, Kiszka Kamil, Kiszka Natalia, Laba Gabriela, Mikucka Weronika, Oręziak Maciej, Walczak Jakub – finaliści II etapu 

Miejskie Drużynowe Rozgrywki Szachowe –
Romerowicz Natan – II miejsce 

klasa 4: 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Mazur Adam – wynik dobry 

klasa 5: 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Strugalska Amelia – wynik dobry 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Bis Hanna – 9 miejsce w Polsce,
Laba Michał – 11 miejsce w Polsce,
Walczak Joanna – 12 miejsce w Polsce 

klasa 6:
Konkurs z matematyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Gołojuch Gabriela – wynik dobry, Janik-Ujda Marcel – wynik dobry 

Konkurs z j. polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Gołojuch Gabriela, Żebrowska Iga – finalistki 

Konkurs z j. polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Gołojuch Gabriela – laureatka etapu rejonowego 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną ortografią na co dzień” –
Gołojuch Gabriela, Łacek Wojciech, Żebrowska Iga – II etap 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Gołojuch Gabriela, Łacek Wojciech, Marczewska Magdalena, Żebrowska Iga – II etap 

Konkurs z j. angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego 

Konkurs z przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego 

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Marczewska Magdalena – 11 miejsce w Polsce,
Żebrowska Iga – 5 miejsce w Polsce

WYNIKI KONKURSÓW 2015/2016

Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego EDI Panda

z kwietnia 2016 roku.

Klasa 4

Amelia Strugalska zajęła 3 miejsce i otrzymała dyplom laureata

oraz nagrodę książkową,

Mateusz Cetnarski zajął 5 miejsce i otrzymał dyplom laureata

oraz nagrodę książkową,

Michał Laba  zajął 5 miejsce i otrzymał dyplom laureata

oraz nagrodę książkową,

Emilia Kiper zajęła 7 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia,

Artur Kowal zajął 7 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia

Gabriela Pelic zajęła 7 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia,

Hanna Bis  zajęła 9 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.

Klasa 5

  Jan Buksiński zajął 6 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia,

Michał Ptasznik zajął 9 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia

Iga Żebrowska zajęła 10 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.

 Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Najlepsze wyniki w naszej szkole osiągnęli:

  • z klasy 3 – Krzysztof Wiśniewski i Adam Mazur – wyróżnienie,
  • z klasy 5 – Jan Buksiński, Iga Żebrowska i Michał Ptasznik – wyróżnienie,
  • z klasy 6 – Oliwia Dziubek – wynik bardzo dobry, Julia Brzozowska – wyróżnienie,
  • z klasy II gimnazjum – Sara Steć – wynik bardzo dobry, Lidia Kulig – wyróżnienie,
  • z klasy III gimnazjum – Krzysztof Samek  – wyróżnienie.

Najlepsi Galileo 2016.

Najlepsze wyniki w naszej szkole osiągnęli:

język polski:

Klasa 6

  • Oliwia Dziubek – dyplom laureata, nagroda książkowa,
  • Julia Brzozowska– dyplom laureata,
  • Maciej Kogut – dyplom laureata,
  • Julia Kowal – wyróżnienie,
  • Natalia Szczupak – wyróżnienie,

Klasa 5

  • Iga Żebrowska – dyplom laureata,
  • Jan Buksiński – wyróżnienie,
  • Gabriela Gołojuch – wyróżnienie,
  • Wojciech Łacek – wyróżnienie,

Klasa 4

  • Amelia Strugalska – dyplom laureata,
  • Joanna Walczak – wyróżnienie,

przyroda:

Klasa 6

  • Oliwia Dziubek – dyplom laureata,
  • Natalia Szczupak – wyróżnienie,
  • Filip Słuchocki – wyróżnienie,

Klasa 5

  • Jan Buksiński – wyróżnienie,
  • Michał Ptasznik – wyróżnienie,
  • Wojciech Łacek – wyróżnienie,
  • Iga Żebrowska – wyróżnienie,

Klasa 4

  • Cetnarski Mateusz – dyplom laureata,
  • Artur Kowal – wyróżnienie,
  • Emilia Kiper – wyróżnienie,
  • Amelia Strugalska – wyróżnienie,
  • Hanna Bis – wyróżnienie,
  • Gabriela Pelic – wyróżnienie.

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy

XIX Edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:

Michał Wilk kl. 3 – II miejsce

Łucja Zakielarz kl. 3 – wyróżnienie

XIX Edycja Miejskiego/Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:

Adam Mazur kl. 3 – laureat

Krzysztof Wiśniewski kl. 3 – laureat

XIX Edycja Miejskiego/Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:

Michał Wilk kl. 3 – laureat

Łucja Zakielarz kl. 3 – laureat

Aleksander Markowski kl. 3 – laureat

OLIMPUS- 15.01.2016r.

Klasa 5

Jan Buksiński–  miejsce 8, dyplom laureata

Dominik Pawlina–  miejsce 10, dyplom laureata

Klasa 6

Filip Słuchocki–  miejsce 9, dyplom laureata

 

Amelia Strugalska nagrodzona w Konkursie Recytatorskim

Amelia Strugalska, uczennica klasy IV została nagrodzona w finale XIV Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje”. Konkurs został przeprowadzony przez Tarnobrzeski Dom Kultury.

Gratulujemy!

XIV Konkursu Recytatorskiego „DZIECIĘCE INTERPRETACJE” :

Tomasza Rzepielę z kl.1, Jakuba Walczaka z kl.2, Amelię Strugalską z kl.4, Igę Żebrowską z kl.5. Uczniowie będą nas reprezentowali  w finale konkursu w Tarnobrzeskim Domu Kultury
2 kwietnia 2016r.
Gratulujemy i życzymy powodzenia

 

Rejonowy Konkurs Recytatorski
„Literatura i dzieci- Podróże małe i duże”

-wyróżnienie – Jakub Walczak kl.2
-wyróżnienie – Amelia Strugalska kl.4
-wyróżnienie – Iga Żebrowska kl.5

 

Miejski Konkurs Plastyczny
„Ks. Jan Twardowski dzieciom”

Laureaci kl.2 :
Roksana Sekulska
Jakub Walczak
Kamil Kiszka
Natalia Kiszka
Weronika Mikucka
Oliwia Ciszewska
Maciej Oręziak
Zuzanna Pustelniak

 

Ogólnopolski  Konkurs „Alfik Matematyczny”

Konkurs odbył się 25 listopada 2015 r.

Laureatami tego konkursu w naszej szkole zostali:

Klasa 2:

JAKUB WALCZAK – 19 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry

MACIEJ ORĘZIAK – 33 miejsce w województwie, wynik dobry

Klasa 4:

JOANNA WALCZAK – 6 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry, przyznano bezpłatny udział w internetowym konkursie matematycznym

AMELIA STRUGALSKA – 8 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry

Klasa 5:

JAN BUKSIŃSKI – 13 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry

IGA ŻEBROWSKA – 15 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry

Klasa 6:

OLIWIA DZIUBEK (klasa 6) – 1 miejsce w województwie, laureatka, otrzymała nagrodę rzeczową

JULIA BRZOZOWSKA (klasa 6) – 21 miejsce w województwie, wynik dobry

 

LAUREACI KONKURSU HISTORYCZNEGO

10 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus 2015. Celem konkursu była popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. W konkursie wzięło udział 12 uczniów: 8 ze szkoły podstawowej i 4 z gimnazjum.

W styczniu 2016 r. przysłano wyniki. Okazało się, że aż 6 uczniów zdobyło tytuły laureatów:

Julia Butryn kl. III gimnazjum

Oliwia Dziubek kl. 6

Julia Brzozowska kl. 6

Damian Marczewski kl. 6

Magdalena Marczewska kl. 5

Iga Żebrowska kl. 5

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

J.T

 

WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015

 

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
„Z POPRAWNĄ ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”

Klasa 4:
Iga Żebrowska – finalistka
Klasa 6:
Aleksandra Sokalska – finalistka

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

 

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
„Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”

Klasa 3:
Joanna Walczak – laureatka
Amelia Strugalska – finalistka
Klasa 6:
Lena Takmadżan – finalistka

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

 

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„Albus 2015”

Język angielski
Klasa 4:
Jan Buksiński – laureat
Iga Żebrowska – laureatka
Klasa 5:
Oliwia Dziubek – laureatka
Julia Brzozowska – wyróżnienie
Filip Słuchocki – wyróżnienie
Julia Kowal – wyróżnienie
Maciej Dziewa – wyróżnienie

Język niemiecki
Klasa 6:
Lena Takmadżan – laureatka
Julia Bobińska – wyróżnienie
Katarzyna Proszek – wyróżnienie

Matematyka
Klasa 4:
Jan Buksiński – laureat
Gabriela Gołojuch – laureatka
Iga Żebrowska – wyróżnienie
Jakub Bambuch – wyróżnienie
Michał Ptasznik – wyróżnienie
Klasa 5:
Julia Kowal – laureatka
Oliwia Dziubek – laureatka
Maciej Dziewa – wyróżnienie
Klasa 6:
Kacper Barański – laureat
Lena Takmadżan – laureatka
Katarzyna Proszek – laureatka
Julia Bobińska – wyróżnienie

Przyroda
Klasa 4:
Dominik Pawlina – laureat
Michał Ptasznik – wyróżnienie
Jan Buksiński – wyróżnienie
Magdalena Marczewska – wyróżnienie
Iga Żebrowska – wyróżnienie
Klasa 5:
Filip Słuchocki – wyróżnienie
Julia Brzozowska – wyróżnienie
Maciej Dziewa – wyróżnienie
Klasa 6:
Kacper Barański – wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

 

WYNIKI KONKURSU
„Z poprawną polszczyzną na co dzień 2015”  
etap ogólnopolski.

kl. 3
Joanna Walczak -laureatka

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO
„OLIMPUS 2015″

kl. 4
Jan Buksiński – miejsce 7, dyplom laureata

kl. 5
Lena Takmadżan – miejsce 6, dyplom laureata

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO
„GALILEO”

kl. 4
Jan Buksiński – miejsce 3, dyplom laureata
Iga Żebrowska – miejsce 5, dyplom laureata
Michał Ptasznik – miejsce 7, dyplom laureata
Dominik Pawlina – miejsce 7, dyplom laureata
Gabriela Gołojuch – miejsce 9, dyplom laureata
Jakub Bambuch – miejsce 9, dyplom laureata
Wojciech Łacek – miejsce 10, dyplom laureata

kl. 5
Oliwia Dziubek – miejsce 5, dyplom laureata
Maciej Kogut – miejsce 7, dyplom laureata
Natalia Szczupak – miejsce 10, dyplom laureata
Filip Słuchocki – miejsce 12, dyplom wyróżnienia
Julia Brzozowska – miejsce 14, dyplom wyróżnienia

kl. 6 
Weronika Kręcichwost – miejsce 11, dyplom wyróżnienia
Katarzyna Proszek – miejsce 12, dyplom wyróżnienia
Lena Takmadżan – miejsce 13, dyplom wyróżnienia
Aleksandra Sokalska – miejsce 14, dyplom wyróżnienia
Karol Kuca – miejsce 15, dyplom wyróżnienia

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

 

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„KANGUR MATEMATYCZNY”

Klasa 3:
Michał Gordziałkowski – wyróżnienie
Klasa 4:
Iga Żebrowska – wynik bardzo dobry
Jan Buksiński – wyróżnienie
Gabriela Gołojuch – wyróżnienie
Marcel Janik-Ujda – wyróżnienie
Klasa 5:
Oliwia Dziubek – wyróżnienie
Maciej Dziewa – wyróżnienie
Alicja Bożek – wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie  
etap wojewódzki:JĘZYK NIEMIECKIKlasa 6:
Lena Takmadżan – laureatka
Katarzyna Proszek – finalistka
Julia Bobińska – finalistkaMATEMATYKAKlasa 6:
Kacper Barański – laureatGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego
konkursów organizowanych
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
w roku szklonym 2014/2015
JĘZYK ANGIELSKIKlasa 6:
Julia Bobińska – laureatka
Aleksandra Sokalska – laureatkaJĘZYK NIEMIECKIKlasa 6:
Julia Bobińska – laureatka
Lena Takmadżan – laureatka
Katarzyna Proszek – laureatkaMATEMATYKAKlasa 6:
Kacper Barański – laureat
WYNIKI KONKURSÓW 2013/2014

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„ALBUS”

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa 4:
Oliwia Dziubek – laureatka
Julia Kowal – laureatka
Julia Brzozowska – wyróżnienie
Maciej Kogut – wyróżnienie
Hubert Ciszewski – wyróżnienie
Klasa 5:
Lena Takmadżan – laureatka
Katarzyna Proszek – laureatka
Julia Bobińska – wyróżnienie
Aleksandra Sokalska – wyróżnienie
Klasa 6:
Gabriela Ostapowicz – laureatka
Karolina Cierpiatka – wyróżnienie
Sara Steć – wyróżnienie

MATEMATYKA

Klasa 4:
Oliwia Dziubek – laureatka
Julia Kowal – laureatka
Julia Brzozowska – laureatka
Maciej Kogut – wyróżnienie
Klasa 5:
Lena Takmadżan – laureatka
Kacper Barański – laureat
Katarzyna Proszek – laureatka
Jan Wilczyński – wyróżnienie
Klasa 6:
Lidia Kulig – laureatka, 1 miejsce
Sara Steć – laureatka
Gabriela Ostapowicz – laureatka
Alan Wieczorek – laureat
Olga Wiśniowska – wyróżnienie

JĘZYK NIEMIECKI

Klasa 5:
Lena Takmadżan – laureatka
Klasa 6:
Gabriela Ostapowicz – wyróżnienie

PRZYRODA

Klasa 4:
Oliwia Dziubek – laureatka
Julia Brzozowska – laureatka
Filip Słuchocki – laureat
Julia Kowal – wyróżnienie
Klasa 5:
Lena Takmadżan – laureatka
Katarzyna Proszek – wyróżnienie
Kacper Barański – wyróżnienie
Klasa 6:
Sara Steć – laureatka, 1 miejsce
Gabriela Ostapowicz – laureatka
Lidia Kulig – laureatka
Olga Wiśniowska – wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego
 EDI PANDA  2014

Oliwia Dziubek  zajęła 9 miejsce i otrzymała dyplom  wyróżnienia.
Julia Brzozowska  zajęła 10 miejsce i otrzymała  dyplom wyróżnienia.

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
.

MIĘDZYNARODOWY KONKURS
„KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienia:

Klasa 2:
Michał Gordziałkowski

Joanna Walczak

Klasa 3:
Jan Buksiński

Iga Żebrowska
Marcel Janik – Ujda
Michał Ptasznik
Gabriela Gołojuch

Klasa 4:
Oliwia Dziubek

Julia Kowal

Klasa 5:
Kacper Barański

Klasa 6:
Sara Steć

Lidia Kulig

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego
MŁODY DA VINCIkl.VI
Sara Steć                    I  miejsce
Gabrysia Ostapowicz  II miejsce 
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Laureatka 
etapu wojewódzkiego 
konkursów przedmiotowych KOkl.VI
Sara Steć               matematyka
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Wyniki konkursów organizowanych 
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
etap wojewódzki:Kl.V
Lauratka z j.niemieckiego – Lena Takmadżan 
Kl.VI
Finalistka z j.niemieckiego – Sara Steć
Lauratka
z j.niemieckiego – Gabriela Ostapowicz GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Wyniki ogólnopolskiego konkursu
przyrodniczego Galileo

 Kl. V
Katarzyna Proszek– zajęła 12 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.
Lena Takmadżan – zajęła 12 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.
Jan Wilczyński– zajął 15 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia.

Kl. VI
Sara Steć – zajęła 5 miejsce  i otrzymała dyplom laureata.
Olga Wiśniowska – zajęła 5 miejsce  i otrzymała dyplom laureata.
Lidia Kulig  –zajęła 7 miejsce  i otrzymała dyplom laureata.
Gabriela Ostapowicz – zajęła 9 miejsce  i otrzymała dyplom laureata.

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu
przyrodniczego EDI PINGWIN
 

Kl. IV
Oliwia Dziubek  – zajęła 5 miejsce i otrzymała dyplom laureata
Julia Brzozowska, Julia Kowal,  Filip Słuchocki  – zajęli  9 miejsce
(ex aequo) otrzymując dyplomy wyróżnienia.
Kl. V
Jan Wilczyński  – zajął 7 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia.
Kl. VI
Lidia Kulig  – zajęła 4 miejsce  i otrzymała dyplom laureat

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Najlepsi w powiecie
Laureaci i wyróżnieni
Powiatowego Konkursu Matematycznego kl.2 i kl.3

KLASA II
III MIEJSCE- Hania Bis
WYRÓŻNIENIE-Amelka Strugalska

 KLASA III
II MIEJSCE – Iga Żebrowska
II MIEJSCE -Janek Buksiński
WYRÓŻNIENIE- Michał Ptasznik

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla kl.III

Wyróżnienie – Gabriela Gołojuch

Finaliści – Michał Ptasznik
            – Wojciech Łacek 

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla kl.II

III miejsce – Hania Bis
Wyróżnienie – Amelka Strugalska

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla  kl.III

II miejsce Iga Żebrowska
II miejsce – Janek Buksiński
Wyróżnienie – Michał Ptasznik

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Miejski Konkurs Matematyczny dla kl.II

Laureaci – Joasia Walczak

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Wojewódzki Konkurs Recytatorski
„Literatura i dzieci –Najbliżsi”

kl.II
Wyróżnienie – Jakub Latawiec

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

Rejonowy Konkurs Recytatorski
„Literatura i dzieci –Najbliżsi”

Laureaci:
kl. I
Recytacja I nagroda – Matylda Miedzińska-
kl. III
Recytacja II nagroda – Iga Żebrowska
kl. II
Recytacja III nagroda – Amelia Strugalska
kl. III
Piosenka II nagroda – Gabriela Gołojuch
kl. V
Piosenka I nagroda – Monika Kołodziej

 

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Powiatowy Konkurs Recytatorski
„Literatura i dzieci –Najbliżsi”

Laureaci:
kl. I
Aleksander Markowski(śpiew)
kl. II
Joanna Walczak(recytacja)
kl. III
Weronika Wiśniowska (recytacja)

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Miejski Konkurs Plastyczny dla kl.II
„Doktor Dolittle w powieściach Hugh Jonesa Loftinga”

laureaci:
Cetnarski Mateusz
Iza Drelich
Gabrysia Pelic
Amelka Strugarska
Viktoria Antoniewicz

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Miejski Konkurs ”Szkolna Liga Robotyki”

kl.III
II miejsce- Mikołaj Brzozowski

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Powiatowy Konkurs  Tematycznej Piosenki Anglojęzycznej
„AII I Want For Christmas…”

Wyróżnienie dla duetu:
Iga Żebrowska i Gabriela Gołojuch

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego EDI PINGWIN
z listopada 2013 roku

 klasa 4
Oliwia Dziubek
  – zajęła 5 miejsce i otrzymała dyplom laureata oraz nagrodę książkową,
Julia Brzozowska  – zajęła  9 miejsce (ex aequo) otrzymując dyplom wyróżnienia.
Julia Kowal  – zajął 9 miejsce (ex aequo) otrzymując dyplom wyróżnienia.
Filip Słuchocki – zajął  9 miejsce (ex aequo) otrzymując dyplom wyróżnienia.
klasa 5
Jan Wilczyński– zajął 7 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia.
klasa 6
Lidia Kulig  –zajęła 4 miejsce  i otrzymała dyplom laureata oraz nagrodę książkową.

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Laureaci
Ogólnopolskiego Konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2013

Klasa 4:
JULIA KOWAL – wynik dobry (14 miejsce w województwie)
OLIWIA DZIUBEK – wynik dobry (15 miejsce w województwie)

Klasa 5:
LENA TAKMADŻAN – wynik bardzo dobry (6 miejsce w województwie)
KACPER BARAŃSKI – wynik dobry (8 miejsce w województwie)

Klasa 6:
SARA STEĆ – wynik dobry (16 miejsce w województwie)

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

Uczniowie zakwalifikowani do
etapu wojewódzkiego
konkursów przedmiotowych KO

1. Sara Steć kl.VI                      matematyka
2. Sara Steć kl.VI                      język angielski
3. Gariela Ostapowiczi kl.VI       język angielski
4. Karolina Cierpiatka kl.VI        język angielski
5. Gariela Ostapowiczi kl.VI       język niemiecki
6. Lena Takmadżan kl.V            język niemiecki
7. Julia Bobińska kl.V                język niemiecki
8. Sara Steć kl.VI                      język niemiecki

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 
Najlepszy wynik w mieście
w etapie rejonowym
konkursów organizowanych
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:kl. VI
Sara Steć             matematyka
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Uczniowie zakwalifikowani do
etapu rejonowego
konkursów przedmiotowych KO

1. Sara Steć kl.VI                      matematyka
2. Sara Steć kl.VI                      język angielsk
3. Gariela Ostapowiczi kl.VI       język angielski
4. Karolina Cierpiatka kl.VI        język angielski 

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2012/2013

Konkurs ALBUS:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Przedmiot Osiągnięcie
1. Lena Takmadżan  4 język angielski laureat
2. Katarzyna Proszek 4 język angielski laureat
3. Julia Bobińska 4 język angielski laureat
4. Gabriela Grobel 4 język angielski wyróżnienie
5. Aleksandra Sokalska 4 język angielski wyróżnienie
6. Antoni Kulig 4 język angielski wyróżnienie
7. Gabriela Ostapowicz 5 język angielski laureat
8. Sara Steć 5 język angielski laureat
9. Lidia Kulig 5 język angielski wyróżnienie
10. Julia Surowaniec 6 język angielski laureat
11. Katarzyna Iwan 6 język angielski wyróżnienie
12. Bartosz Strugarski 6 język angielski wyróżnienie
13. Aleksandra Szczupak 6 język angielski wyróżnienie
14. Lena Takmadżan 4 język niemiecki laureat
15. Gabriela Ostapowicz 5 język niemiecki wyróżnienie
16. Julia Surowaniec 6 język niemiecki wyróżnienie
16. Lena Takmadżan 4 matematyka laureat
17. Katarzyna Proszek 4 matematyka wyróżnienie
18. Jan Wilczyński 4 matematyka wyróżnienie
19. Alan Wieczorek 5 matematyka laureat
20. Lidia Kulig 5 matematyka laureat
21. Sara Steć 5 matematyka laureat
22. Gabriela Ostapowicz 5 matematyka wyróżnienie
23. Olga Wiśniowska 5 matematyka wyróżnienie
24. Krzysztof Samek 6 matematyka laureat
25. Tomasz Kowalczyk 6 matematyka laureat
26. Julia Surowaniec 6 matematyka laureat
27. Anna Warchoł 6 matematyka wyróżnienie
28. Paweł Ryba 6 matematyka wyróżnienie
29. Allan Zaorski 6 matematyka wyróżnienie
30. Lena Takmadżan 4 przyroda wyróżnienie
31. Jan Wilczyński 4 przyroda wyróżnienie
32. Katarzyna Proszek 4 przyroda wyróżnienie
33. Julia Kołodziej 4 przyroda wyróżnienie
34. Kacper Barański 4 przyroda wyróżnienie
35. Olga Wiśniowska 5 przyroda laureat
36. Lidia Kulig 5 przyroda laureat
37. Gabriela Ostapowicz 5 przyroda wyróżnienie
38. Julia Surowaniec 6 przyroda laureat

Kangur Matematyczny 2013:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Jan Buksiński  2 wynik bardzo dobry
2. Iga Żebrowska  2 wyróżnienie
3. Oliwia Dziubek  3 wyróżnienie
4. Kacper Barański  4 wyróżnienie
5. Sara Steć  5 wyróżnienie
6. Lidia Kulig  5 wyróżnienie
7. Krzysztof Samek  6 wyróżnienie

Konkurs „ Z poprawną polszczyzną na co dzień” :

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Jan Buksiński  2  finalista
2. Oliwia Dziubek  3  finalistka
3. Katarzyna Proszek  4  finalistka
4. Magdalena Słuchocka  4  finalistka
5. Gabriela Ostapowicz  5  finalistka

Konkurs „ Z poprawną ortografią na co dzień”:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Gabrysia Gołojuch  2  laureatka
 2. Igor Barański  2  finalista
 3. Weronika Wiśniowska  2  finalista
 4. Julia Brzozowska  3  finalista
 5. Gabriela Ostapowicz  5  finalista

Laureaci konkursu „Mały Omnibus”:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Adam Mazur  0 3 miejsce
2. Michał Wilk  0  wyróżnienie

Laureaci konkursu matematycznego „ALFIK”:

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Sara Steć 5
2. Lidia Kulig 5
3. Jan Buksiński 2

Laureaci konkursu przyrodniczego „OLIMPUS”:

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Gabriela Ostapowicz 5
2. Lidia Kulig 5
3. Allan Zaorski 6
4. Julia Surowaniec 6

Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego etapu konkursu KO:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Przedmiot
1. Gabriela Ostapowicz 5 j.niemiecki
2. Krzysztof Samek 6 j.niemiecki
3. Julia Surowiec 6 j.niemiecki
4. Anna Warchoł 6 j.niemiecki
5. Allan Zaorski 6 j.niemiecki
6. Gabriela Ostapowicz 5 j.angielski
7. Katarzyna Iwan 6 j.angielski
7. Julia Surowaniec 6 j.angielski

Laureaci i finaliści wojewódzkiego etapu konkursu KO:

Lp. Imię i nazwisko Klasa Przedmiot Osiągnięcie
1. Gabriela Ostapowicz 5 j.angielski finalistka
2. Krzysztof Samek 6 j.angielski finalista

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego LITERATURA I DZIECI:

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Jakub Latawiec 1
2. Gabriela Gołojuch 2
3. Iga Żebrowska 2

Uczniowie zakwalifikowani do konkursu biblijnego
„Z PISMEM ŚWIETYM W TRZECIE TYSIĄCLECIE”
(etap parafialny):

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Sara Steć 5
2. Krzysztof Samek 6
3. Katarzyna Iwan 6
3. Anna Warchoł 6
WYNIKI KONKURSÓW 2011/2012

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2012 

Matematyka

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Sara Steć 4 1 miejsce – laureatka
2. Lidia Kulig 4 6 miejsce – laureatka
3. Karolina Cierpiatka 4 9 miejsce – laureatka
4. Gabriela Ostapowicz 4 12 miejsce – wyróżnienie
5. Olga Wiśniowska 4 12 miejsce – wyróżnienie
6. Alan Wieczorek 4 13 miejsce – wyróżnienie
7. Krzysztof Samek 5 11 miejsce – wyróżnienie
8. Greta Steć 6 2 miejsce – laureatka
9. Filip Dulny 6 5 miejsce – laureat
10. Monika Bednarczyk 6 6 miejsce – laureatka
11. Jakub Adamczyk 6 7 miejsce – laureat
12. Piotr Ważny 6 13 miejsce – wyróżnienie
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Julia Brzozowska 2 wynik bardzo dobry
2. Sara Steć 4 laureatka
3. Alan Wieczorek 4 wyróżnienie
4. Krzysztof Samek 5 wyróżnienie
5. Greta Steć 3 wyróżnienie
 

 

Prezentacje Finałowe X Konkursu Recytatorskiego
„DZIECIĘCE INTERPRETACJE”

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Monika Kołodziej 3 laureatka
2. Magda Słuchocka 3 laureatka
3. Lidia Kulig 4 laureatka
4. Iga Żebrowska 1 finalistka
5. Katarzyna Proszek 3 finalistka
6. Julia Surowaniec 5 finalistka
 

 

Miejsko – Gminny Konkurs
„Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Krzysztof Samek 5 laureat
2. Julia Surowaniec 5 finalistka
 

 

Powiatowy Konkurs
„Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Krzysztof Samek 5 I miejsce
2. Julia Surowaniec 5 wyróżnienie
 

 

Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych
„Mądra główka”

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Greta Steć 6 I miejsce
2. Filip Dulny 6 III miejsce
 

 

I Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych
„GRAJMY RAZEM”

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Greta i Sara Steć 6 Wyróżnienie dla duetu
 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych
etapu Rejonowego

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Greta Steć 6 matematyka
 

 

Konkurs przedmiotowy etapu wojewódzkiego
z matematyki

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Greta Steć 6 laureatka
 

 

I Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Laureaci szkolnego konkursu, którzy otrzymali tytuł
EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA:
Klasa 3

  1. Julia Bobińska
  2. Katarzyna Proszek
  3. Lena Takmadżan

Klasa 4

  1. Anna Antonowicz
  2. Aneta Bednarczyk
  3. Karolina Cierpiatka
  4. Lidia Kulig
  5. Gabriela Ostapowicz
  6. Sara Steć
  7. Alan Wieczorek
  8. Olga Wiśniowska

Klasa 6:

  1. Aleksandra Bazan
  2. Monika Bednarczyk
  3. Grzegorz Burak
  4. Maria Kwiecińska
  5. Greta Steć
Klasa 5

  1. Aleksander Chmura
  2. Agnieszka Czubat
  3. Katarzyna Iwan
  4. Tomasz Kowalczyk
  5. Paweł Ryba
  6. Krzysztof Samek
  7. Hubert Stępień
  8. Bartosz Strugalski
  9. Julia Surowaniec
  10. Aleksandra Szczupak
  11. Anna Warchoł
  12. Marcelina Wasyl
  13. Oliwia Wierny
  14. Allan Zaorski
  15. Natalia Zadrużniak
 

Finaliści ogólnopolskiego konkursu
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Lena Takmadżan 3
2. Gabriela Ostapowicz 4
 

Laureaci miejskiego konkursu ortograficznego

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Julia Brzozowska 2
2. Julia Kowal 2
 

 

Laureatka miejskiego konkursu matematycznego

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Katarzyna Proszek 3
 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Lena Takmadżan 3 III miejsce
2. Katarzyna Proszek 3 finalistka
 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Kacper Barański 3 I miejsce
2. Lena Takmadżan 3 III miejsce
Laureaci powiatowego konkursu recytatorskiego
„LITERATURA I DZIECI”
Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Monika Kołodziej 3
2. Katarzyna Proszek 3
2. Jakub Adamczyk 6
Lureatka rejonowego konkursu recytatorskiego
„LITERATURA I DZIECI”
Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Katarzyna Proszek 3
 

KONKURSU MATEMATYCZNY „ALFIK” 2011
Laureaci ogólnopolskiego konkursu

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Lidia Kulig 4 wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie
2. Sara Steć 4 wynik bardzo dobry, dwumaste miejsce w województwie
3. Krzysztof Samek 5 wynik bardzo dobry, siódme miejsce w województwie
4. Jakub Adamczyk 6 wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie
5. Greta Steć 6 wynik bardzo dobry, piąte miejsce w województwie
 

 

Konkurs
KANGUR MATEMATYCZNY

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2010/2011

Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2011
Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl.II-III
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Katarzyna Proszek 2 III miejsce
2 Lena Takmadżan 2 wyróżnienie
3 Gabriela Ostapowicz 3 III miejsce
4 Sara Steć 3 finalistka
5 Lidia Kulig 3 finalistka
Miejski Konkurs Matematyczny kl.II-III
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Katarzyna Proszek 2 laureatka
2 Kacper Barański 2 laureatka
Powiatowy Konkurs Matematyczny kl.II-III
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Sara Steć 3 I miejsce
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Literatura i dzieci „UŚMIECHNIJ SIĘ”
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Minika Kołodziej 2 II miejsce
2 Julia Surowaniec 4 III miejsce
Konkurs Recytatorski „Dziecięce interpretacje”
etap rejonowy
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Minika Kołodziej 2 laureatka
2 Magdalena Słuchocka 2 laureatka
3 Lidia Kulig 3 laureatka
Konkurs Recytatorski „Dziecięce interpretacje”
etap wojewódzki
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Magdalena Słuchocka 2 nagrodzona
2 Monika Kołodziej 2 wyróżniona
Miejski Konkurs Plastyczny „Pojedziemy w cudny kraj”
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Oliwier Rainer 1 laureat
2 Maciej Kogut 1 laureat
3 Julia Kowal 1 laureatka
4 Natalia Szczupak 1 laureatka
5 Weronika Kręcichwost 2 laureatka
6 Lena Takmadzan 2 laureatka
7 Kacper Barański 2 laureat
8 Allan Wieczorek 3 laureat
9 Karolina Cierpiatka 3 laureatka
10 Dominik Działak 3 laureat
Konkurs „Z poprawną polszczyzną” etap wojewódzki
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Gabriela Ostapowicz 3 laureatka
JERSZ Łowcy Talentów „Alfik” – konkurs matematyczny
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Greta Steć 5 wynik bardzo dobry
2 Aram Takmadżan 6 wynik bardzo dobry
„Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Greta Steć 5 laureatka
Miejski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne Ferie”  organizowane przez Komendę Policji w Stalowej Woli
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Mikołaj Michalak 3 I miejsce
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym etap miejski
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Aram Takmadżan 6 VI miejsce
2 Karol Wawreńczuk 6 VI miejsce
3 Emilia Piotrowska 4 II miejsce
4 Aleksandra Bazan 5 II miejsce
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym etap powiatowy

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Emilia Piotrowska 4 II miejsce
2 Aleksandra Bazan 5 II miejsce
 

„Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO etap wojewódzki”

Lp. Imię i nazwisko Klasa przedmiot wynik
1 Aram Takmadżan 6 matematyka finalista
j. niemiecki finalista
 

Miejski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN kl.I-III

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Lena Takmadżan 2 1 miejsce
2 Sara Steć 3 1 miejsce
3 Gabriela Grobel 2 3 miejsce
 

II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2011″

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Greta Steć 5 1 miejsce
 

Ogólnopolski konkurs ALBUS 2011

Lp. Imię i nazwisko Klasa przedmiot wynik
1 Julia Surowaniec 4 j. angielski laureatka
2 Anna Warchoł 4 j. angielski wyróżnienie
3 Zofia Paszkiewicz 5 j. angielski laureatka
4 Jakub Adamczyk 5 j. angielski wyróżnienie
5 Grzegrz Burak 5 j. angielski wyróżnienie
6 Aram Takmadżan 6 j. angielski wyróżnienie
7 Allan Zaorski 4 matematyka wyróżnienie
8 Anna Warchoł 4 matematyka laureatka
9 Krzysztof Samek 4 matematyka wyróżnienie
10 Natalia Zadrużniak 4 matematyka wyróżnienie
11 Greta Steć 5 matematyka 1 miejsce w kraju
12 Jakub Adamczyk 5 matematyka laureatka
13 Monika Bednarczyk 5 matematyka wyróżnienie
14 Karol Wawreńczuk 6 matematyka laureat
15 Aram Takmadżan 6 matematyka laureat
16 Karol Żebrowski 6 matematyka wyróżnienie
17 Aleksandra Burdzy 6 matematyka wyróżnienie
18 Zygmunt Kulig 6 matematyka wyróżnienie
 

Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Kacper Barański 2 wynik bardzo dobry
2 Sara Steć 3 wynik bardzo dobry
3 Krzysztof Samek 4 wyróżnienie
4 Greta Steć 5 wyróżnienie
5 Karol Wawreńczuk 6 wyróżnienie
6 Aram Takmadżan 6 wyróżnienie
 

Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO
etap wojewódzki

Lp. Imię i nazwisko Klasa przedmiot wynik
1 Joanna Rymarska III j. niemiecki laureatka
2 Wojciech Micał III chemia finalista
matematyka finalista
j. niemiecki finalista
3 Karol Kowalczuk III matematyka finalista

 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2009/2010
Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2010
 

Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Maksym Steć I wyróżnienie
2 Kacper Latawiec I wyróżnienie
3 Agata Giebułtowicz II wyróżnienie
4 Paweł Zaorski II wyróżnienie
5 Sebastian Kopacz II wyróżnienie
6 Karol Kowalczuk III wyróżnienie
7 Wojciech Micał III wyróżnienie
Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Agata Giebułtowicz 6 Język niemiecki,
Matematyczno-Przyrodniczy
dwukrotna finalistka
 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Agata Giebułtowicz 6 J. niemiecki
2. Agata Giebułtowicz 6 Matematyczno-Przyrodniczy
 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Rejonowego

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Agata Giebułtowicz 6 Matematyczno-Przyrodniczy
2. Agata Giebułtowicz 6 J.niemiecki
 

Ogólnopolski Konkurs i Olipiada
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.Od Cedyni do Orszy”

W Konkursie brało udział 100 uczniów szkół gimnazjalnych. Decyją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej tytuł Laureata otrzymało 18 uczniów. W śród nich na piątym miejscu jest nasz uczeń WOJCIECH MICAŁ.
 

 

II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2009″

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Sara Witkowska 5 laureatka
2. Grzegorz Burak 4 wyróżnienie
3. Agata Ordon 6 wyróżnienie
4. Agnieszka Karbarz 5 wyróżnienie
4. Zygmunt Kulig 5 wyróżnienie
 

 

KONKURSU MATEMATYCZNY „ALFIK” 2009
Laureatami konkursu

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Aram Takmadżan 5 wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie
2. Greta Steć 4 wynik bardzo dobry, czwarte miejsce w województwie
 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY MAT 2010

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Greta Steć 4 nagroda rzeczowa
2. Aram Takmadżan 5 wynik bardzo dobry
3. Karol Wawreńczuk 5 wynik bardzo dobry
4. Karol Żebrowski 5 wynik bardzo dobry
5. Maksym Steć 6 wynik bardzo dobry
6. Magdalena Giebułtowicz 6 wynik bardzo dobry
 

 

KONKURSU MATEMATYCZNY „KANGUR”

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Sara Steć 2 wynik bardzo dobry
2. Alan Wieczorek 2 wynik bardzo dobry
3. Krzysztof Samek 3 wyróżnienie
4. Jakub Adamczyk 4 wyróżnienie
5. Monika Bednarczyk 4 wyróżnienie
6. Greta Steć 4 wyróżnienie
7. Aram Takmadżan 5 wyróżnienie
8. Karol Wawreńczuk 5 wyróżnienie
9. Karol Żebrowski 5 wyróżnienie
10. Agata Giebułtowicz 6 wyróżnienie
 

 

KONKURSU POWIATOWY „MATEMATYCZNA SZTAFETA KLAS PIĄTYCH”

Lp. Imię i nazwisko
1. Karol Żebrowski laureat
2. Karol Wawreńczuk laureat
3. Aram Takmadżan wyróżnienie
 

 

Osiągnięcia uczniów kl. 2 w roku szkolnym 2009/2010

Lp. Miejski Konkurs Ortograficzny
1. Gabriela Ostapowicz laureatka
2. Sara Steć laureatka
Lp. Powiatowy Konkurs Ortograficzny
1. Gabriela Ostapowicz III m-ce
2. Sara Steć finalistka
Lp. Miejski Konkurs Matematyczny
1. Lidia Kulig laureatka
2. Sara Steć laureatka
Lp. Powiatowy Konkurs Matematyczny
1. Lidia Kulig wyróżnienie
Lp. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności
„Asy z drugiej klasy”
1. Sara Steć III m-ce
Lp. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek”
1. Sara Steć bardzo dobry wynik
2. Alan Wieczorek bardzo dobry wynik
 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2008/2009

 

LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Zuzanna Dąbkowska 6 Język angielski laureatka
2. Sebastian Kopacz 6 Język angielski laureat
3. Paweł Zaorski 6 Matematyczno-Przyrodniczy finalista
4. Sebastian Kopacz 6 Matematyczno-Przyrodniczy finalista

 

Wyniki konkursu matematycznego KANGUR
w Kraju startowało 9084 uczniów,
wynik bardzo dobry uzyskało tylko 66 uczniów,
w naszej szkole aż 4 uczniów
Lp. Imię i nazwisko Klasa Wynik
1. Greta Steć 3 SSP bardzo dobry
2. Sebastian Kopacz 6 SSP bardzo dobry
3. Karol Kowalczuk I SG bardzo dobry
4. Wojciech Micał I SG bardzo dobry
5. Aram Takmadżan 4 SSP wyróżnienie
6. Karol Wawreńczuk 4 SSP wyróżnienie
7. Aleksandra Bazan 6 SSP wyróżnienie
8. Paweł Zaorski 6 SSP wyróżnienie
 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Sebastian Kopacz 6 J.angielski
2. Zuzanna Dąbkowska 6 J.angielski
3. Małgorzata Frankiewicz 6 J.angielski
4. Kacper Burak 6 Humanistyczny
5. Sebastian Kopacz 6 Matematyczno – przyrodniczy
6. Paweł Zaorski 6 Matematyczno – przyrodniczy
 

VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
Grudzień 2008 r.

Klasy I-III
Lp. Imię i nazwisko miejsce
1. Greta Steć wyróżnienie
2. Maria Kwiecińska wyróżnienie
3. Monika Bednarczyk wyróżnienie
4. Laura Borecka wyróżnienie
Klasy IV-VI
Lp. Imię i nazwisko miejsce
1. Agnieszka Karbarz I miejsce
2. Aleksandra i Julia Surowaniec II miejsce
 

Rejonowy Konkurs „Literatura i Dzieci” – Kolory przyjaźni.
16 października 2008 r.

W kategorii klas 1-3 SSP

Lp. Imię i nazwisko Klasa WYNIKI
1. Julia Surowaniec 2 I miejsce
2. Hanna Terlecka 3 II miejsce

W kategorii klas 4-6 SSP

1. Zygmunt Kulig 4 II miejsce
2. Agata Ordon 3 III miejsce
 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2007/2008

LAUREACI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
2007/2008:
Lp. Imię i nazwisko Klasa PRZEDMIOT
1. Sebastian Kopacz 5 Język angielski
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z J. Angielskiego dla Klas V,
  • Ogólnopolski Konkurs z J. Angielskiego „FOX”- bardzo dobry wynik,
  • „Matematyczna Sztafeta Klas V”- wyróżnienie ( I miejsce zespołowo),
  • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym ” O pióro Prezydenta Miasta”,
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – wyróżnienie,
  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  • III miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie z J. Angielskiego „Albus”
  • II lokata (13 m. w woj.) w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik’
 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu
1. Sebastian Kopacz 5 J.angielski
2. Zuzanna Dąbkowska 5 J.angielski
3. Maja Mierzwa 6 J.angielski
4. Agnieszka Rycerz 6 J.angielski
1. Piotr Guściora 6 matematyczno-przyrodniczy
 

Konkursy i zawody sportowe
2007/2008:

  1. Zygmunt Kulig kl.3
    • I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym
    • II w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • laureat Rejonowego Konkursu Recytatorskiego „Poeci i pisarze dzieciom”
    • V miejsce w woj. w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik’
    • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  2. Greta Steć kl.2
    • finalistka Miejskiego Konkursu Matematycznego,
    • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • Międzynarodowy Konkurs „Kangurek Matematyczny” – wynik bardzo dobry
    • II miejsce Powiatowym Konkursie Ortograficznym
    • laureatka Miejskiego Konkursu Plastycznego „W świecie baśni”
  3. Aram Takmadżan kl.3
    • II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
    • laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego
    • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  4. Agata Ordon kl.4
    • I miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym ” Nie taki język straszny”,
    • laureatka Rejonowego Konkursu Recytatorskiego „Poeci i pisarze dzieciom”
    • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  5. Karol Żebrowski kl.3
    • II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym
    • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
    • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • IX miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
  6. Monika Bednarczyk kl.2
    • I miejsce w powiecie, II w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • laureatka Miejskiego Konkursu Plastycznego „W świecie baśni”
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  7. Laura Borecka kl.2
    • finalistka Powiatowego Konkursu Ortograficznego
    • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  8. Agnieszka Karbarz kl.3
    • laureatka Rejonowego Konkursu Recytatorskiego „Poeci i pisarze dzieciom”
    • II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Fox”- bardzo dobry wynik
    • Wyróżnienie w Regionalnych Eliminacjach Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
  9. Paweł Zaorski kl.5
    • II miejsce w „Matematycznej Sztafecie Klas V” ( I miejsce zespołowo)
    • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
    • laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
  10. Arkadiusz Bazan kl.5
    • I miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym
    • II miejsce w Miejskim Konkursie Krasomówczym ” Nie taki język straszny”
  11. Kacper Burak kl.5
    • I miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym
    • II miejsce w Dekanalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej
    • laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  12. Zuzanna Dąbkowska kl.5
    • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt
    • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla klas V
    • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
  13. Karol Kowalczuk kl.6
    • I miejsce w powiecie, III w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
    • II lokata w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
  14. Oliwia Rainer kl.4
    • I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
    • laureatka Rejonowego Konkursu Historycznego” Zachowajmy w pamięci…”
  15. Magdalena Giebułtowicz kl.4
    • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  16. Agata Giebułtowicz kl.4
    • wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
    • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  17. Jakub Adamczyk kl.2
    • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”
  18. Maja Mierzwa kl.6
    • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla Klas VI
  19. Monika Czubat kl.4
    • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt
    • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
    • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
  20. Maksym Steć kl.4
    • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  21. Filip Młynarski kl.2
    • I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”,
    • bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  22. Karol Wawreńczuk kl.3
    • 7 miejsce w woj. w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
    • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  23. Szymon Schlage kl.3
    • laureat Miejskiego Konkursu Plastycznego „Poznaj świat baśni”
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  24. Dorota Cichoń kl.5
    • I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  25. Rafał Lebioda kl.5
    • III miejsce w powiecie w w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  26. Katarzyna Rozenbajgier kl.6
    • II miejsce w powiecie w w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  27. Frankiewicz Małgorzata kl.5
    • wyróżnienie Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
  28. Piotr Ważny kl.2
    • laureat Miejskiego Konkursu Plastycznego „W świecie baśni”
  29. Klaudia Panasiuk kl.3
    • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  30. Agnieszka Rycerz kl.6
    • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego dla Klas VI
  31. Karolina Maślach kl.6
    • laureatka Rejonowego Konkursu Recytatorskiego „Poeci i pisarze dzieciom”
  32. Matylda Szymik kl.3
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  33. Aleksandra Bazan kl.2
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  34. Paweł Ryba kl.1
    • wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kartka Wielkanocna”
  35. Aleksandra Burdzy kl.2
    • finalistka Powiatowego Konkursu Ortograficznego
  36. Hanna Terlecka kl.2
    • laureatka Rejonowego Konkursu Recytatorskiego
  37. Aleksandra Surowaniec kl.4
    • laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  38. Piotr Guściora kl.6
    • III miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  39. Monika Stec kl.6
    • III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt
  40. 41. Michał Nędzyński, kl.6
    • I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”
 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2006/2007

MATEMATYCZNE MISTRZOSWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY
„KWADRATURA KOŁA”
Lp. Imię i nazwisko Klasa WYNIKI
1. Karol Żebrowski 2 I miejsce w powiecie
III miejsce w województwie
na 1559 uczestników
2. Aram Takmadżan 2
3. Dorota Cichoń 4 I miejsce w powiecie
II miejsce w województwie
na 1715 uczestników
4. Sebastian Kopacz 4 II miejsce w powiecie
III miejsce w województwie
5. Paweł Zaorski 4
6. Maja Mierzwa 5 I miejsce w powiecie
III miejsce w województwie
na 1807 uczestników
7. Jakub Rozenbajgier 6 I miejsce w powiecie
I miejsce w województwie
najlepszy
na 1712 uczestników
 

Konkurs matematyczny ALFIK

I miejsce w szkole:
  • Sebastian Kopacz   KL.IV
I miejsca w Klasach:
  • KL. 3     Maksym Steć
  • KL. 5     Krzysztof Sajdek
  • KL. 6     Jakub Rozenbajger
Laureaci Miejskiego Konkursu Matematycznego
  • KL. 2     Aram Takmandżan
  • KL. 2      Żebrowski
  • KL. 2     Zygmunt Kulig
  • KL. 3     Agata Giebułtowicz
  • KL. 3     Maksym Steć
Laureaci Powiatowego Konkursu Ortograficznego
  • KL. 2     Aram Takmandżan
  • KL. 3     Monika Czubat
  • KL. 3     Maksym Steć
Laureaci Miejskiego Konkursu Ortograficznego
  • KL. 2     Aram Takmandżan
  • KL. 3     Monika Czubat
  • KL. 3     Maksym Steć
  • KL. 3     Agata Giebułtowicz
WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
  • Laureatka    Agnieszka Kloc
  • Finalistka    Ewa Giebułtowicz
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
Finaliści
  • Jakub Rozenbajgier
  • Mateusz Rokicki
  • Wojciech Adamczyk
POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Zdobywca I miejsca   Maksym Steć
Laureaci
  • Agata Giebułtowicz
  • Zygmunt Kulig
  • Aram Takmadżan
  • Karol Żebrowski
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2005/2006

Klasa Liczba uczniów Liczba uczniów wyróżnionych % Średnia ocen klasy
VI 15 6 40 4,73
V 20 9 45 4,65
VI 15 2 13,3 4,0
Razem: 50 17 34 4,46
 

Sprawdzian zewnętrzny w klasie VI szkoły podstawowej 2005/2006

Max Szkoła Miasto Powiat
40 33,00 26,88 25,40
Stanin najwyższy wyżej średni średni
Wynik szkoły w skali staninowej należy do najwyższych. Tylko 4% szkół w Polsce ma tak wysoki wynik.