Wyniki konkursów 2021/2022
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek z matematyki
Emilia Marczewska – kl. 1 – laureatka
Mateusz Mizak – kl. 1 – laureat
Wojciech Al-Jumaili – kl. 2- laureat
Laura Kicińska – kl. 2 – laureatka
Tomasz Skuciński – kl. 2 – laureat
Julia Studniarz – kl. 2 – laureatka
Krzysztof Rzepiela – kl. 3 – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek z j. angielskiego
Nina Gałda – kl. 1 – laureatka
Emilia Marczewska – kl. 1 – laureatka
Filip Kędzierski – kl. 2 – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek z j. polskiego
Laura Kicińska – kl. 2 – laureatka
Antonina Kułakowska – kl. 3 – laureatka
Ogólnopolski Konkurs „Alfik matematyczny”
Wojciech Al-Jumaili – kl. 2 – laureat – wynik bardzo dobry
Laura Kicińska – kl. 2 – laureatka – wynik bardzo dobry
Hanna Zymróz – kl. 4 – laureatka – wynik bardzo dobry
Jadwiga Janik – kl. 5 – laureatka – wynik bardzo dobry
Alan Kordas – kl. 5 – laureat – wynik bardzo dobry
Maja Mazur – kl. 5 – laureatka – wynik bardzo dobry
Emilia Janiec – kl. 7 – laureatka – wynik bardzo dobry
Alex Takmadżan – kl. 7 – laureat – wynik bardzo dobry
Kajetan Kruczek – kl. 8 – laureat – wynik bardzo dobry
Gabriela Laba – kl. 8 – laureatka – wynik bardzo dobry
Jakub Walczak – kl. 8 – laureat – wynik bardzo dobry
Ogólnopolski konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Lena Bibik – kl. 2 – finalistka
Antonina Brymora – kl. 2 – finalistka
Laura Kicińska – kl. 2 – finalistka
Julia Padysz – kl. 2 – finalistka
Karolina Skrzypek-Kliczewska – kl. 2 – wyróżnienie
Wiktoria Świeca – kl. 2 – wyróżnienie
Maciej Wilk – kl. 4 – finalista
Milena Kicińska – kl. 5 – finalistka
Maja Mazur – kl. 5 – finalistka
Mikołaj Burak – kl. 8 – finalista
Zuzanna Pustelniak – kl. 8 – wyróżnienie
Miejski konkurs plastyczny „W gościnnym świecie Rene Gościnnego”
Wojciech Al-Jumaili – kl. 2 – laureat
Agnieszka Kubicka – kl. 2 – laureatka
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Laura Kicińska – kl. 2 – wyróżnienie
Tomasz Skuciński – kl. 2 – wyróżnienie
Krzysztof Rzepiela – kl. 3 – laureat
Jadwiga Janik – kl. 5 – wyróżnienie
Alan Kordas – kl. 5 – wyróżnienie
Maja Mazur – kl. 5 – wyróżnienie
Emilia Janiec – kl. 7 – wyróżnienie
Radosław Mikucki – kl. 7 – wyróżnienie
Alex Takmadżan – kl. 7 – wyróżnienie
Łukasz Tomczak – kl. 7 – wyróżnienie
Kajetan Kruczek – kl. 8 – wyróżnienie
Gabriela Laba – kl. 8 – wyróżnienie
Jakub Walczak – kl. 8 – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs z Biologii Galileo
Alicja Kijanka – kl. 4 – wyróżnienie
Nikola Miętek – kl. 4 – wyróżnienie
Karolina Partyka – kl. 4 – laureatka
Maciej Wilk – kl. 4 – wyróżnienie
Iga Piotrowska – kl. 5 – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs z Biologii Edi Panda
Jadwiga Janik – kl. 5 – wyróżnienie
Milena Kicińska – kl. 5 – wyróżnienie
Iga Piotrowska – kl. 5 – wyróżnienie
Miejski Konkurs „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
Maksymilian Dziubek – kl. 5 – wyróżnienie
Jadwiga Janik – kl. 5 – wyróżnienie
Maja Mazur – kl. 5 – laureatka
Ogólnopolski Konkurs z matematyki ALBUS
Emilia Janiec – kl. 7 – wyróżnienie
Kajetan Kruczek – kl. 8 – laureat
Weronika Mikucka – kl. 8 – laureatka
Gabriela Laba – kl. 8 – laureatka
Jakub Walczak – kl. 8 – laureat
Ogólnopolski Konkurs z chemii ALBUS
Emilia Janiec – kl. 7 – wyróżnienie
Mikołaj Burak – kl. 8 – wyróżnienie
Ogólnopolska olimpiada mitologiczna Olimpus
Maksymilian Dziubek – kl. 5 – laureat
Alan Kordas – kl. 5 – laureat
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Empatia wokół nas”
Iga Piotrowska – kl. 5
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kapliczka Matki Bożej”
Nikola Miętek – kl. 4 – wyróżnienie
XXVII Konkurs Historyczny „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”
Alex Takmadżan – kl. 7 – laureat
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z Matematyki
Gabriela Laba – kl. 8 – finalistka
Jakub Walczak – kl. 8 – finalista
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z J. niemieckiego
Alex Takmadżan – kl. 7 – finalista
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z Chemii
Mikołaj Burak – kl. 8 – finalista
VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Armii Krajowej
Weronika Mikucka – kl. 8 – laureatka
Jakub Walczak – kl. 8 – laureat
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”
Mikołaj Burak – kl. 8 – laureat
Diecezjalny Konkurs „Z Biblią w III Tysiąclecie”
Mikołaj Burak – kl. 8 – finalista
Ogólnopolski Konkurs Stypendiada ortograficzna
Mikołaj Burak – kl. 8 – laureat
Ogólnopolski Konkurs Stypendiada literacka
Oliwia Ciszewska – kl. 8 – wyróżnienie
Rejonowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Mały Omnibus”
Amelia Stefańczyk – kl. 0 – 3 miejsce
Maciej Szewc – kl. 0 – 1 miejsce
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bożonarodzeniowy łańcuch”
Jakub Brymora – kl. 0 – wyróżnienie
Amelia Stefańczyk – kl. 0 – laureatka
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka”
Jakub Brymora – kl. 0 – wyróżnienie
Lena Sanecka – kl. 0 – laureatka
Amelia Stefańczyk – kl. 0 – laureatka
Olimpiada Przedszkolaka z J. angielskiego „Little English Master”
Lena Sanecka – kl. 0 – 1 miejsce
Amelia Stefańczyk – kl. 0 – 1 miejsce
Wyniki konkursów 2020/2021
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek z matematyki
Laura Kicińska – kl. 2
Krzysztof Rzepiela – kl. 2 – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Olimpusek z j. angielskiego
Laura Kicińska – kl. 1
Tomasz Skuciński – kl. 1
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Krzysztof Rzepiela – kl. 2 – wyróżnienie
Rozalia Żołubak – kl. 2 – wyróżnienie
Bruno Takmadżan – kl. 3 – wyróżnienie
Maksymilian Dziubek – kl. 4 – wyróżnienie
Alan Kordas – kl. 4 – wyróżnienie
Maja Mazur – kl. 4 – wyróżnienie
Alex Takmadżan – kl. 6b – wyróżnienie
Łukasz Tomczak – kl. 6b – wyróżnienie
Kajetan Kruczek – kl. 7 – wyróżnienie
Gabriela Laba – kl. 7 – wyróżnienie
Jakub Walczak – kl. 7 – wyróżnienie
Adam Mazur – kl. 8 – wynik bardzo dobry
Krzysztof Wiśniewski – kl. 8 – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Antonina Kułakowska – kl. 2 – wyróżnienie
Stanisław Wójcik – kl. 2 – wyróżnienie
Alicja Kijanka – kl. 3 – wyróżnienie
Aleksander Stój – kl. 3 – finalista
Piotr Walczak – kl. 3 – wyróżnienie
Jadwiga Janik – kl. 4 – wyróżnienie
Kaja Witkowska – kl. 6b – wyróżnienie
Mikołaj Burak – kl. 7 – laureat
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Stypendiada”
Maksymilian Dziubek – kl. 4 – laureat
Milena Ślipko – kl. 5 – laureatka
Hubert Herdzik – kl. 6a – wyróżnienie
Zuzanna Kułakowska – kl. 6a – wyróżnienie
Mikołaj Surowaniec – kl. 6b – laureat
Alex Takmadżan – kl. 6b – wyróżnienie
Kaja Witkowska – kl. 6b – wyróżnienie
Mikołaj Burak – kl. 7 – wyróżnienie
Kajetan Kruczek – kl. 7 – wyróżnienie
Weronika Mikucka – kl. 7 – wyróżnienie
Ogólnopolska Olimpiada z j. niemieckiego OLIMPUS
Maksymilian Dziubek – kl. 4 – laureat
Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego Edi Panda
Maksymilian Dziubek – kl. 4 – laureat
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna „Olimpus”
Maksymilian Dziubek – kl. 4 – laureat
XXVI edycja Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy”.
Alex Takmadżan – kl. 6b – laureat
Mikołaj Burak – kl. 7 – laureat
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z Historii
Mikołaj Burak – kl. 7 – laureat
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z Matematyki
Adam Mazur – kl. 8 – laureat
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z Fizyki
Adam Mazur – kl. 8 – finalista
Przedmiotowy Konkurs Kuratora Oświaty z J. angielskiego
Karol Mańdziuk – kl. 8 – finalista
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na co dzień”
Mikołaj Burak – kl. 7 – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Stypendiada”
Michał Wilk – kl. 8 – finalista
Wyniki konkursów 2019/2020
„Ilustracje do utworów Wandy Chotomskiej” – miejski konkurs plastyczny dla uczniów klas 2
Aleksander Stój – kl. 2
Zofia Wydra – kl. 2
Hanna Zymróz – kl. 2
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego – 2 miejsce
Adam Mazur – kl. 7
Krzysztof Wiśniewski – kl. 7
Rejonowe Igrzyska Dzieci w szachach drużynowo – 5 miejsce
Alan Kordas – kl. 3
Gabriela Laba – kl. 6
Michał Morpak – kl. 2
Tomasz Rzepiela – kl. 5b
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 9 miejsce (laureat)
Mikołaj Burak – kl. 6
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z geografii
Mikołaj Surowaniec (kl. 5b) – 1 miejsce (grawerowany dyplom laureata)
Łukasz Tomczak (kl. 5b) – 5 miejsce (dyplom laureata)
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik 2019
Alan Kordas (kl. 3) – wynik bardzo dobry
Gabriela Laba (kl. 6) – wynik dobry
Weronika Mikucka (kl. 6) – wynik dobry
Powiatowe Igrzyska Dzieci w tenisa stołowego – 4 miejsce
Oliwia Ciszewska – kl. 6
Zuzanna Pustelniak – kl. 6
Alicja Wildanger – kl. 6
Aleksander Markowski – kl. 7
Filip Oleksak – kl. 6
Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek z j. angielskiego
Maksymilian Dziubek (kl. 3) – 1 miejsce (grawerowany dyplom laureata)
Ogólnopolska Stypendiada ortograficzna
Mikołaj Burak (kl. 6) – 1 miejsce
Weronika Mikucka (kl. 6) – wyróżnienie
Hanna Bis (kl. 8) – wyróżnienie
Ogólnopolska Stypendiada literacka
Mikołaj Surowaniec (kl. 5b) – wyróżnienie
Oliwia Ciszewska (kl. 6) – wyróżnienie
Amelia Strugalska (kl. 8) – wyróżnienie
Ogólnopolska Stypendiada czytelnicza
Mikołaj Burak (kl. 6) – wyróżnienie
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z biologii – sesja zimowa
Weronika Mikucka (kl. 6) – laureatka
Gabriela Laba (kl. 6) – laureatka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS z j. angielskiego – sesja zimowa
Joshua Reilander (kl. 4) – laureat
Magdalena Grzybała (kl. 7) – laureatka, nagroda książkowa
Katarzyna Słuchocka (kl. 7) – laureatka
Amelia Strugalska (kl. 8) – laureatka
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2020 z biologii
Łukasz Tomczak (kl. 5b) – laureat, nagroda książkowa
Mikołaj Burak (kl. 6) – laureat, nagroda książkowa
Weronika Mikucka (kl. 6) – laureatka, nagroda książkowa
Radosław Mikucki (kl. 5a) – laureat
Tomasz Rzepiela (kl. 5b) – wyróżniony
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Galileo 2020 z geografii
Mikołaj Burak (kl. 6) – laureat, nagroda książkowa
Weronika Mikucka (kl. 6) – laureatka
Alex Takmadżan (kl. 5b) – laureat
Radosław Mikucki (kl. 5a) – wyróżniony
Mikołaj Surowaniec (kl. 5b) – wyróżniony
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Maja Mazur (kl. 3) – laureat
Bartosz Wiśniewski (kl. 4) – laureat
Liliana Burek (kl. 2) – wyróżnienie
Michalina Kułakowska (kl. 2) – wyróżnienie
Aleksander Stój (kl. 2) – wyróżnienie
Hanna Zymróz (kl. 2) – wyróżnienie
Maksymilian Dziubek (kl. 3) – wyróżnienie
Jadwiga Janik (kl. 3) – wyróżnienie
Alan Kordas (kl. 3) – wyróżnienie
Iga Piotrowska (kl. 3) – wyróżnienie
Aliana Sudoł (kl. 3) – wyróżnienie
Mikołaj Burak (kl. 6) – wyróżnienie
Oliwia Ciszewska (kl. 6) – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na co dzień”
Mikołaj Burak (kl. 6) – wyróżnienie
Oliwia Ciszewska (kl. 6) – wyróżnienie
Przedmiotowy Konkurs Kuratorium Oświaty z Chemii
Hanna Bis (kl. 8) – finalistka
Amelia Strugalska (kl. 8) – finalistka
Przedmiotowy Konkurs Kuratorium Oświaty z Matematyki
Emilia Kiper (kl. 8) – finalistka
Przedmiotowy Konkurs Kuratorium Oświaty z Historii
Mikołaj Burak (kl. 6) – finalista
Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”:
Alex Takmadżan (kl. 5b) – laureat
Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020
Aleksander Stój (kl. 2) – wyróżnienie
Bruno Takmadżan (kl. 2) – wyróżnienie
Milena Kicińska (kl. 3) – wynik bardzo dobry
Maksymilian Dziubek (kl. 3) – wyróżnienie
Milena Ślipko (kl. 4) – wyróżnienie
Alex Takmadżan (kl. 5b) – wynik bardzo dobry
Jakub Walczak (kl. 6) – wyróżnienie
Adam Mazur (kl. 7) – wyróżnienie
Mateusz Cetnarski (kl. 8) – wyróżnienie
Gabriela Pelic (kl. 8) – wyróżnienie
Amelia Strugalska (kl. 8) – wyróżnienie
Emilia Kiper (kl. 8) – wyróżnienie
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek – sesja wiosenna
J.polski
kl. 1
Krzysztof Rzepiela – laureat
Klara Rakoczy – laureatka
Maksym Łuczak – laureat
kl. 2
Hanna Zymróz – laureatka
kl. 3
Jadwiga Janik – laureatka
Matematyka
kl. 2
Hanna Zymróz – laureatka
Nikola Miętek – laureatka
kl. 3
Jadwiga Janik – laureatka (nagroda książkowa)
Maja Mazur – laureatka
Alan Kordas – laureat
Maksymilian Dziubek – laureat
Wyniki konkursów 2018/2019
klasa 0:
Maria Cisłak
– wyróżnienie w Olimpiadzie Przedszkolaka z Języka Angielskiego Little English Master
– laureatka Rejonowego Konkursu Plastycznego „Wielkanocna Pisanka”
Aleksandra Skrzypek-Kliczewska
– wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Wielkanocna Pisanka
– laureatka Rejonowego Konkursu Plastycznego „Bombka choinkowa”
klasa 1:
Hanna Zymróz
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z matematyki
Liliana Burek
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z matematyki
Michalina Kułakowska
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z j. angielskiego
Piotr Walczak
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z j. angielskiego
klasa 2:
Jadwiga Janik
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z matematyki
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Maja Mazur
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Alan Kordas
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– 12 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach (drużynowo)
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– 2 miejsce w Miejskim Konkursie Czytelniczym „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością”
– laureat Miejskiego Turnieju „Tenis 10”
– II miejsce w Ogólnopolskim VIII Turnieju Szachowym „O Puchar Dyrektora SOK”
Iga Piotrowska
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym pt „Pani Wiosna”
– 3 miejsce w II Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu
Milena Kicińska
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z j. polskiego
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „Pani Wiosna”
Maya Pilch
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
Michał Morpak
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
– 12 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach (drużynowo)
Noah Godwin-Winiarczyk
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
Oskar Pawłowski
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Przygody Filonka Bezogonka”
Maksymilian Dziubek
– 1 miejsce w Miejskim Konkursie Czytelniczym „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością”
klasa 4a
Radosław Mikucki
– 8 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Olimpus
– 5 miejsce w XXXI Międzynarodowym Ulicznym Biegu Konstytucji 3 maja
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Albus”
Igor Rzepiela
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Mateusz Tur
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Albus”
klasa 4b:
Kacper Cisłak
– 8 miejsce w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w tenisie ziemnym do lat 10
– 3 miejsce w grze podwójnej w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego Skrzatów
Tomasz Rzepiela
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
Mikołaj Surowaniec
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Ortograficzna”
Łukasz Tomczak
– wynik bardzo dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– laureat w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Olimpus
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Alex Takmadżan
– 9 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej Olimpus
– 3 miejsce w III rzucie Grand Prix Stalowej Woli w biegach przełajowych w kategorii rocznik 2008
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Albus”
klasa 5:
Mikołaj Burak
– II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Ortograficzna”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego „Albus”
Oliwia Ciszewska
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Gabriela Laba
– wynik bardzo dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– 12 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach (drużynowo)
– 12 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Weronika Mikucka
– 6 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego „Albus”
Zuzanna Pustelniak
– 7 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
Natan Romerowicz
– wynik dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– 11 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Biologicznego „Albus”
Jakub Walczak
– wynik dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– 12 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Powiatowego Konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
klasa 6:
Magdalena Grzybała
– laureata w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym Olimpus
– laureata w Ogólnopolskim Konkursie Biologicznym GALILEO 2019
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
Aleksander Markowski
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Adam Mazur
– wynik bardzo dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– 12 miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach (drużynowo)
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Ortograficzna”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Katarzyna Słuchocka
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Michał Wilk
– wynik dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
Krzysztof Wiśniewski
– wynik dobry w w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Łucja Zakielarz
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
klasa 7:
Hanna Bis
– 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Literacka”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
Mateusz Cetnarski
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
Emilia Garbala
– wyróżnienie w II edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego „Tak widzę muzykę”
Emilia Kiper
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
Gabriela Pelic
– 3 miejsce w VII Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Pisankę i Stroik Wielkanocny
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Amelia Strugalska
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Literacka”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
Joanna Walczak
– 2 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pt. „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
klasa 8:
Iga Żebrowska
– 8 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej Olimpus
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– laureatka wojewódzkiego konkursu z matematyki KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z j. polskiego KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z j. angielskiego KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z chemii KO
– laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Orzeł literacki – Polonus”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego Olimpus
– stypendystka Programu wspierania młodzieży uzdolnionej Zarządu Województwa Podkarpackiego „Nie zagubić talentu”
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z j. angielskiego
– 1 miejsce w XXII Miejskim Konkursie Ortograficznym „O pióro Prezydenta”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– 3 miejsce w V Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego „Poliglota”
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Literacka”
Gabriela Gołojuch
– finalistka wojewódzkiego konkursu z j. niemieckiego KO
– 3 miejsce w XXII Miejskim Konkursie Ortograficznym „O pióro Prezydenta”
– 2 miejsce w I Powiatowym Konkursie Leksykalno-Gramatycznym z Języka Angielskiego dla klas VIII
Marcel Janik-Ujda
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Aleksandra Szcześniak
– laureatka wojewódzkiego konkursu z j. polskiego KO
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– 2 miejsce w I Powiatowym Konkursie Leksykalno-Gramatycznym z Języka Niemieckiego dla klas VIII
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Czytelnicza”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Stypendiada Ortograficzna”
Michał Ptasznik
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Wyniki konkursów 2017/2018
klasa 1:
Alan Kordas
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- język angielski
– II miejsce w X edycji miejskiego Konkursu z j. angielskiego „English is fun”
– I miejsce w VII Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego
– III miejsce w III Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych
– I miejsce w I Powiatowych Rozgrywkach Szachowych
– I miejsce w turnieju OPEN w Nowej Dębie
– I miejsce w IV Noworocznym Turnieju o Puchar Prezydenta Stalowej Woli
– I miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Szachowym Zima 2017
– IV miejsce w XXII Memoriale im. J. Gromka
– II miejsce w Mistrzostwach Stalowej Woli w szachach o puchar Prezydenta Stalowej Woli
– I miejsce w Miejskich Rozgrywkach Szachowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Maksymilian Dziubek
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- język angielski
– I miejsce w X edycji miejskiego Konkursu z j. angielskiego „English is fun”
Jadwiga Janik
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- język angielski
Mieczysław Kruk-Kida
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
– III miejsce w III Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych
– I miejsce w I Powiatowych Rozgrywkach Szachowych
– I miejsce w Miejskich Rozgrywkach Szachowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej
– III miejsce w XXII Memoriale im. J. Gromka
– II miejsce w I Mikołajkowym Turnieju Szachowym Zima 2017
– V miejsce w Mistrzostwach Stalowej Woli w szachach o puchar Prezydenta Stalowej Woli
Michał Morpak
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
Milena Kicińska
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”- test zintegrowany
Pola Krokos
– laureat Powiatowego Konkursu Literatura i Dzieci „Dzień bez komputera”
Mateusz Grzybała
– II miejsce w Miejskim Konkursie Liga Robotyki – II edycja
klasa 2:
Nela Kruk
– 2 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do książki Hugh Loftinga – Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
Bartosz Wiśniewski
– 5 miejsce w Miejskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN
Igor Giecko
– 2 miejsce w Miejskim Konkursie Liga Robotyki – II edycja
Bogusław Bobiński
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do książki Hugh Loftinga – Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
Agnieszka Piekarz
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do książki Hugh Loftinga – Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
Milena Ślipko
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do książki Hugh Loftinga – Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
Aleksandra Szewczyk
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracje do książki Hugh Loftinga – Doktor Dolittle i jego zwierzęta”
klasa 3a:
Igor Rzepiela
– wyróżnienie w konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
klasa 3b:
Roksana Borowska
– laureatka Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Literatura i dzieci”
– wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pani Wiosna”
Tomasz Rzepiela
– laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Literatura i dzieci”
Mikołaj Surowaniec
– laureat Powiatowego Konkursu „Literatura i dzieci” w kategorii piosenka
Alex Takmadżan
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
– bardzo dobry wynik w Alfiku Matematycznym
Łukasz Tomczak
– II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym uczniów klas trzecich
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”
klasa 4:
Gabriela Laba
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Albus 2018
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
Weronika Mikucka
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Albus 2018
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Galileo”
Małgorzata Byra
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Albus 2018
Natan Romerowicz
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Jakub Walczak
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
Kacper Grzybowski
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Mikołaj Burak
– 1 miejsce w Polsce – Stypendiada Polonistyczna „Ortograf”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– wyróżnienie w konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– wyróżnienie w konkursie „Z ortografią na co dzień”
Oliwia Ciszewska
– wyróżnienie w konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
klasa 5:
Adam Mazur
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureat etapu miejsko – gminnego konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Galileo”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie z J. Angielskiego „Angielskie Idiomy i Wyrażenia”
Piotr Szuba
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– laureat etapu powiatowego konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Krzysztof Wiśniewski
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureat etapu powiatowego konkursu „Matematyczna Sztafeta Klas Piątych”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
Magdalena Grzybała
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Galileo”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie z J. Angielskiego „Angielskie Idiomy i Wyrażenia”
Karolina Byra
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie z J. Angielskiego „Angielskie Idiomy i Wyrażenia”
Aleksander Markowski
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS
– III miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
Katarzyna Słuchocka
– wyróżnienie: Stypendiada Polonistyczna „Polonus”
– III miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
Michał Wilk
– finalista Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Galileo”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
Łucja Zakielarz
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Albus”
Natasza Opalińska
– III miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
klasa 6:
Hanna Bis
– III miejsce w Turnieju Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym (etap miejski)
Gabriela Pelic
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego” Albus 2018″
Joanna Walczak
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Albus”
– finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego ” Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”
– III miejsce w Turnieju Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym (etap miejski)
Amelia Strugalska
– wyróżnienie w Rejonowym Konkursie LITERATURA i DZIECI „Dzień bez komputera” (recytacja)
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym „O Pióro Prezydenta”
– 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym „O pióro Pani Dyrektor ”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Albus 2018
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „Angielskie Idiomy i Wyrażenia”
– II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Irlandii (drużynowo)
– III miejsce w Miejskim Konkursie Młody da Vinci
Michał Laba
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Galileo”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Albus 2018
Wiktoria Maziarz
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Mateusz Cetnarski
– finalista Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
klasa 7:
Gabriela Gołojuch
– laureatka (1 miejsce w Polsce) III edycji konkursu ogólnopolskiego z „J. niemieckiego”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– laureatka (2 miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Stypendiada”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– 2 miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Irlandii
– 3 miejsce w Turnieju Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym (etap miejski)
– 3 miejsce w gminnym Turnieju Szkół o Puchar Prezydenta (tematyka dotyczyła historii Stalowej Woli)
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Niemieckiego „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki „Albus”
Marcel Janik – Ujda
– finalista Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki
– wyróżnienie w Międzynarodowy Konkursie „Kangur Matematyczny”
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczny „Alfik”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Aleksandra Szcześniak
– laureatka (I miejsce) Miejskiego Konkursu Ortograficznego „O pióro Prezydenta”
– laureatka (III miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Stypendiada czytelnicza”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– III miejsce w gminnym Turnieju Szkół o Puchar Prezydenta (tematyka dotyczyła historii Stalowej Woli )
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Iga Żebrowska
– laureat Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Alfik”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Irlandii
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym „O pióro Prezydenta”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Irlandii (drużynowo)
Michał Ptasznik
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Konrad Sroka
– finalista Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
Wyniki konkursów 2016/2017
II półrocze
klasa 1:
Rutyna Laura: laureatka Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
klasa 2a:
Rzepiela Igor: laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
klasa 2b:
Surowaniec Mikołaj:
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny
Tomczak Łukasz:
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
Rzepiela Tomasz:
– laureat Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce interpretacje”
Takmadżan Alex:
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym: Alfik matematyczny
Topólski Artur:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
klasa 3:
Romerowicz Natan:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego
Walczak Jakub:
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego
– laureat Miejskiego Konkursu Interaktywnego „Quizspotter”
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem”
Oręziak Maciej:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Olimpiady Ogólnopolskiej Olimpusek
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem”
Burak Mikołaj:
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
– laureat Miejskiego Konkursu Ortograficznego
– I miejsce w Międzyszkolnym konkursie ze znajomości lektur dla uczniów klas III „Książka moim przyjacielem:
Mikucka Weronika:
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
– laureatka Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością”
Kiszka Natalia:
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
Ciszewska Oliwia:
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
Laba Gabriela:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
Borowski Jakub:
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek
Grzybowski Kacper:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Oleksak Filip:
– laureat Miejskiego Konkursu Matematycznego
klasa 4:
Mazur Adam:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat konkursu z języka polskiego GALILEO 2017
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przyrodniczej ALBUS 2017
Wiśniewski Krzysztof:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
Zakielarz Łucja:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Wilk Michał:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
Słuchocka Katarzyna:
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Grzybała Magdalena:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Szuba Piotr:
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
klasa 5:
Strugalska Amelia:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym „O Pióro Prezydenta”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Walczak Joanna:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
Bis Hanna:
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
Laba Michał:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ALBUS 2017
Cetnarski Mateusz
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Albus 2017
klasa 6:
Żebrowska Iga:
– laureatka wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego KO
– laureatka wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego KO
– finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego KO
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego GALILEO 2017
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Literatura i Dzieci”
– wyróżnienie w Miejskim Konkursie Poetyckim
Janik-Ujda Marcel:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
Gołojuch Gabriela:
– laureatka Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy „Kto wie więcej o Eugeniuszu Kwiatkowskim i Stalowej Woli”
– finalistka etapu wojewódzkiego Konkursu J. polskiego KO
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALILEO 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Ptasznik Michał:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Łacek Wojciech:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym GALIELO 2017
Wyniki konkursów 2016/2017
I półrocze
klasa 1:
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Rutyna Laura – wyróżnienie
klasa 2a:
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – 2 etap –
Herdzik Hubert, Juśkiewicz Karol, Mikucki Radosław, Rzepiela Igor, Tur Mateusz
klasa 3:
Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Pustelniak Zuzanna – II miejsce
Rejonowy Konkurs Recytatorski „Literatura i dzieci – Nasze pasje” –
Walczak Jakub – wyróżnienie
Miejski Konkurs Plastyczny „Mikołajek” – Rene Gościnny
Czuj Dominik, Oręziak Maciej, Prietzel Julian, Sekulska Roksana, Walczak Jakub – laureaci
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – Borowski Jakub, Burak Mikołaj, Ciszewska Oliwia, Kiszka Kamil, Kiszka Natalia, Laba Gabriela, Mikucka Weronika, Oręziak Maciej, Walczak Jakub – finaliści II etapu
Miejskie Drużynowe Rozgrywki Szachowe –
Romerowicz Natan – II miejsce
klasa 4:
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Mazur Adam – wynik dobry
klasa 5:
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Strugalska Amelia – wynik dobry
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Bis Hanna – 9 miejsce w Polsce,
Laba Michał – 11 miejsce w Polsce,
Walczak Joanna – 12 miejsce w Polsce
klasa 6:
Konkurs z matematyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik 2017” –
Gołojuch Gabriela – wynik dobry, Janik-Ujda Marcel – wynik dobry
Konkurs z j. polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Gołojuch Gabriela, Żebrowska Iga – finalistki
Konkurs z j. polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Gołojuch Gabriela – laureatka etapu rejonowego
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną ortografią na co dzień” –
Gołojuch Gabriela, Łacek Wojciech, Żebrowska Iga – II etap
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Gołojuch Gabriela, Łacek Wojciech, Marczewska Magdalena, Żebrowska Iga – II etap
Konkurs z j. angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
Konkurs z przyrody organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Żebrowska Iga – laureatka etapu szkolnego i rejonowego, zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Marczewska Magdalena – 11 miejsce w Polsce,
Żebrowska Iga – 5 miejsce w Polsce
WYNIKI KONKURSÓW 2015/2016
Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego EDI Panda
z kwietnia 2016 roku.
Klasa 4
Amelia Strugalska zajęła 3 miejsce i otrzymała dyplom laureata
oraz nagrodę książkową,
Mateusz Cetnarski zajął 5 miejsce i otrzymał dyplom laureata
oraz nagrodę książkową,
Michał Laba zajął 5 miejsce i otrzymał dyplom laureata
oraz nagrodę książkową,
Emilia Kiper zajęła 7 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia,
Artur Kowal zajął 7 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia
Gabriela Pelic zajęła 7 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia,
Hanna Bis zajęła 9 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.
Klasa 5
Jan Buksiński zajął 6 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia,
Michał Ptasznik zajął 9 miejsce i otrzymał dyplom wyróżnienia
Iga Żebrowska zajęła 10 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia.
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Najlepsze wyniki w naszej szkole osiągnęli:
- z klasy 3 – Krzysztof Wiśniewski i Adam Mazur – wyróżnienie,
- z klasy 5 – Jan Buksiński, Iga Żebrowska i Michał Ptasznik – wyróżnienie,
- z klasy 6 – Oliwia Dziubek – wynik bardzo dobry, Julia Brzozowska – wyróżnienie,
- z klasy II gimnazjum – Sara Steć – wynik bardzo dobry, Lidia Kulig – wyróżnienie,
- z klasy III gimnazjum – Krzysztof Samek – wyróżnienie.
Najlepsi Galileo 2016.
Najlepsze wyniki w naszej szkole osiągnęli:
język polski:
Klasa 6
- Oliwia Dziubek – dyplom laureata, nagroda książkowa,
- Julia Brzozowska– dyplom laureata,
- Maciej Kogut – dyplom laureata,
- Julia Kowal – wyróżnienie,
- Natalia Szczupak – wyróżnienie,
Klasa 5
- Iga Żebrowska – dyplom laureata,
- Jan Buksiński – wyróżnienie,
- Gabriela Gołojuch – wyróżnienie,
- Wojciech Łacek – wyróżnienie,
Klasa 4
- Amelia Strugalska – dyplom laureata,
- Joanna Walczak – wyróżnienie,
przyroda:
Klasa 6
- Oliwia Dziubek – dyplom laureata,
- Natalia Szczupak – wyróżnienie,
- Filip Słuchocki – wyróżnienie,
Klasa 5
- Jan Buksiński – wyróżnienie,
- Michał Ptasznik – wyróżnienie,
- Wojciech Łacek – wyróżnienie,
- Iga Żebrowska – wyróżnienie,
Klasa 4
- Cetnarski Mateusz – dyplom laureata,
- Artur Kowal – wyróżnienie,
- Emilia Kiper – wyróżnienie,
- Amelia Strugalska – wyróżnienie,
- Hanna Bis – wyróżnienie,
- Gabriela Pelic – wyróżnienie.
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy
XIX Edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:
Michał Wilk kl. 3 – II miejsce
Łucja Zakielarz kl. 3 – wyróżnienie
XIX Edycja Miejskiego/Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:
Adam Mazur kl. 3 – laureat
Krzysztof Wiśniewski kl. 3 – laureat
XIX Edycja Miejskiego/Gminnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej:
Michał Wilk kl. 3 – laureat
Łucja Zakielarz kl. 3 – laureat
Aleksander Markowski kl. 3 – laureat
OLIMPUS- 15.01.2016r.
Klasa 5
Jan Buksiński– miejsce 8, dyplom laureata
Dominik Pawlina– miejsce 10, dyplom laureata
Klasa 6
Filip Słuchocki– miejsce 9, dyplom laureata
Amelia Strugalska nagrodzona w Konkursie Recytatorskim
Amelia Strugalska, uczennica klasy IV została nagrodzona w finale XIV Konkursu Recytatorskiego „Dziecięce Interpretacje”. Konkurs został przeprowadzony przez Tarnobrzeski Dom Kultury.
Gratulujemy!
XIV Konkursu Recytatorskiego „DZIECIĘCE INTERPRETACJE” :
Tomasza Rzepielę z kl.1, Jakuba Walczaka z kl.2, Amelię Strugalską z kl.4, Igę Żebrowską z kl.5. Uczniowie będą nas reprezentowali w finale konkursu w Tarnobrzeskim Domu Kultury
2 kwietnia 2016r.
Gratulujemy i życzymy powodzenia
Rejonowy Konkurs Recytatorski
„Literatura i dzieci- Podróże małe i duże”
-wyróżnienie – Jakub Walczak kl.2
-wyróżnienie – Amelia Strugalska kl.4
-wyróżnienie – Iga Żebrowska kl.5
Miejski Konkurs Plastyczny
„Ks. Jan Twardowski dzieciom”
Laureaci kl.2 :
Roksana Sekulska
Jakub Walczak
Kamil Kiszka
Natalia Kiszka
Weronika Mikucka
Oliwia Ciszewska
Maciej Oręziak
Zuzanna Pustelniak
Ogólnopolski Konkurs „Alfik Matematyczny”
Konkurs odbył się 25 listopada 2015 r.
Laureatami tego konkursu w naszej szkole zostali:
Klasa 2:
JAKUB WALCZAK – 19 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry
MACIEJ ORĘZIAK – 33 miejsce w województwie, wynik dobry
Klasa 4:
JOANNA WALCZAK – 6 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry, przyznano bezpłatny udział w internetowym konkursie matematycznym
AMELIA STRUGALSKA – 8 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry
Klasa 5:
JAN BUKSIŃSKI – 13 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry
IGA ŻEBROWSKA – 15 miejsce w województwie, wynik bardzo dobry
Klasa 6:
OLIWIA DZIUBEK (klasa 6) – 1 miejsce w województwie, laureatka, otrzymała nagrodę rzeczową
JULIA BRZOZOWSKA (klasa 6) – 21 miejsce w województwie, wynik dobry
LAUREACI KONKURSU HISTORYCZNEGO
10 listopada 2015 r. w naszej szkole odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna Olimpus 2015. Celem konkursu była popularyzacja i poszerzenie wiedzy na temat wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. W konkursie wzięło udział 12 uczniów: 8 ze szkoły podstawowej i 4 z gimnazjum.
W styczniu 2016 r. przysłano wyniki. Okazało się, że aż 6 uczniów zdobyło tytuły laureatów:
Julia Butryn kl. III gimnazjum
Oliwia Dziubek kl. 6
Julia Brzozowska kl. 6
Damian Marczewski kl. 6
Magdalena Marczewska kl. 5
Iga Żebrowska kl. 5
Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
J.T
WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015
WYNIKI Klasa 4: GRATULUJEMY!!!
|
WYNIKI Klasa 3: GRATULUJEMY!!!
|
WYNIKI Język angielski Język niemiecki Matematyka Przyroda GRATULUJEMY!!!
|
WYNIKI KONKURSU kl. 3 GRATULUJEMY!!! |
WYNIKI kl. 4 kl. 5 GRATULUJEMY!!! |
WYNIKI kl. 4 kl. 5 kl. 6 GRATULUJEMY!!!
|
WYNIKI Klasa 3: GRATULUJEMY!!!
|
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie etap wojewódzki:JĘZYK NIEMIECKIKlasa 6: Lena Takmadżan – laureatka Katarzyna Proszek – finalistka Julia Bobińska – finalistkaMATEMATYKAKlasa 6: Kacper Barański – laureatGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW. |
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szklonym 2014/2015JĘZYK ANGIELSKIKlasa 6: Julia Bobińska – laureatka Aleksandra Sokalska – laureatkaJĘZYK NIEMIECKIKlasa 6: Julia Bobińska – laureatka Lena Takmadżan – laureatka Katarzyna Proszek – laureatkaMATEMATYKAKlasa 6: Kacper Barański – laureat |
WYNIKI KONKURSÓW 2013/2014 |
---|
WYNIKI JĘZYK ANGIELSKI Klasa 4: MATEMATYKA Klasa 4: JĘZYK NIEMIECKI Klasa 5: PRZYRODA Klasa 4: GRATULUJEMY!!! |
Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego Oliwia Dziubek zajęła 9 miejsce i otrzymała dyplom wyróżnienia. GRATULUJEMY!!! |
MIĘDZYNARODOWY KONKURS Wyróżnienia: Klasa 2: Klasa 3: Klasa 4: Klasa 5: Klasa 6: GRATULUJEMY!!!
|
Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego MŁODY DA VINCIkl.VI Sara Steć I miejsce Gabrysia Ostapowicz II miejsce GRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Laureatka etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych KOkl.VI Sara Steć matematykaGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Wyniki konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie etap wojewódzki:Kl.V Lauratka z j.niemieckiego – Lena Takmadżan Kl.VI Finalistka z j.niemieckiego – Sara Steć Lauratka z j.niemieckiego – Gabriela Ostapowicz GRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Wyniki ogólnopolskiego konkursu Kl. V Kl. VI GRATULUJEMY!!!
|
Wyniki ogólnopolskiego konkursu Kl. IV GRATULUJEMY!!! |
Najlepsi w powiecie KLASA II KLASA III GRATULUJEMY!!! |
Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla kl.III
Wyróżnienie – Gabriela Gołojuch Finaliści – Michał Ptasznik GRATULUJEMY!!! |
Powiatowy Konkurs Matematyczny dla kl.II III miejsce – Hania Bis GRATULUJEMY!!! |
Powiatowy Konkurs Matematyczny dla kl.III II miejsce – Iga Żebrowska GRATULUJEMY!!! |
Miejski Konkurs Matematyczny dla kl.II Laureaci – Joasia Walczak GRATULUJEMY!!! |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski kl.II GRATULUJEMY!!!
|
Rejonowy Konkurs Recytatorski Laureaci:
GRATULUJEMY!!! |
Powiatowy Konkurs Recytatorski Laureaci: GRATULUJEMY!!! |
Miejski Konkurs Plastyczny dla kl.II laureaci: GRATULUJEMY!!! |
Miejski Konkurs ”Szkolna Liga Robotyki” kl.III GRATULUJEMY!!! |
Powiatowy Konkurs Tematycznej Piosenki Anglojęzycznej Wyróżnienie dla duetu: GRATULUJEMY!!! |
Wyniki ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego EDI PINGWIN klasa 4 GRATULUJEMY!!! |
Laureaci Klasa 4: Klasa 5: Klasa 6: GRATULUJEMY!!! |
Uczniowie zakwalifikowani do 1. Sara Steć kl.VI matematyka GRATULUJEMY!!! |
Najlepszy wynik w mieście w etapie rejonowym konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:kl. VI Sara Steć matematykaGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Uczniowie zakwalifikowani do 1. Sara Steć kl.VI matematyka GRATULUJEMY!!! |
WYNIKI KONKURSÓW 2012/2013 |
---|
Konkurs ALBUS:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Przedmiot | Osiągnięcie |
1. | Lena Takmadżan | 4 | język angielski | laureat |
2. | Katarzyna Proszek | 4 | język angielski | laureat |
3. | Julia Bobińska | 4 | język angielski | laureat |
4. | Gabriela Grobel | 4 | język angielski | wyróżnienie |
5. | Aleksandra Sokalska | 4 | język angielski | wyróżnienie |
6. | Antoni Kulig | 4 | język angielski | wyróżnienie |
7. | Gabriela Ostapowicz | 5 | język angielski | laureat |
8. | Sara Steć | 5 | język angielski | laureat |
9. | Lidia Kulig | 5 | język angielski | wyróżnienie |
10. | Julia Surowaniec | 6 | język angielski | laureat |
11. | Katarzyna Iwan | 6 | język angielski | wyróżnienie |
12. | Bartosz Strugarski | 6 | język angielski | wyróżnienie |
13. | Aleksandra Szczupak | 6 | język angielski | wyróżnienie |
14. | Lena Takmadżan | 4 | język niemiecki | laureat |
15. | Gabriela Ostapowicz | 5 | język niemiecki | wyróżnienie |
16. | Julia Surowaniec | 6 | język niemiecki | wyróżnienie |
16. | Lena Takmadżan | 4 | matematyka | laureat |
17. | Katarzyna Proszek | 4 | matematyka | wyróżnienie |
18. | Jan Wilczyński | 4 | matematyka | wyróżnienie |
19. | Alan Wieczorek | 5 | matematyka | laureat |
20. | Lidia Kulig | 5 | matematyka | laureat |
21. | Sara Steć | 5 | matematyka | laureat |
22. | Gabriela Ostapowicz | 5 | matematyka | wyróżnienie |
23. | Olga Wiśniowska | 5 | matematyka | wyróżnienie |
24. | Krzysztof Samek | 6 | matematyka | laureat |
25. | Tomasz Kowalczyk | 6 | matematyka | laureat |
26. | Julia Surowaniec | 6 | matematyka | laureat |
27. | Anna Warchoł | 6 | matematyka | wyróżnienie |
28. | Paweł Ryba | 6 | matematyka | wyróżnienie |
29. | Allan Zaorski | 6 | matematyka | wyróżnienie |
30. | Lena Takmadżan | 4 | przyroda | wyróżnienie |
31. | Jan Wilczyński | 4 | przyroda | wyróżnienie |
32. | Katarzyna Proszek | 4 | przyroda | wyróżnienie |
33. | Julia Kołodziej | 4 | przyroda | wyróżnienie |
34. | Kacper Barański | 4 | przyroda | wyróżnienie |
35. | Olga Wiśniowska | 5 | przyroda | laureat |
36. | Lidia Kulig | 5 | przyroda | laureat |
37. | Gabriela Ostapowicz | 5 | przyroda | wyróżnienie |
38. | Julia Surowaniec | 6 | przyroda | laureat |
Kangur Matematyczny 2013:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie |
1. | Jan Buksiński | 2 | wynik bardzo dobry |
2. | Iga Żebrowska | 2 | wyróżnienie |
3. | Oliwia Dziubek | 3 | wyróżnienie |
4. | Kacper Barański | 4 | wyróżnienie |
5. | Sara Steć | 5 | wyróżnienie |
6. | Lidia Kulig | 5 | wyróżnienie |
7. | Krzysztof Samek | 6 | wyróżnienie |
Konkurs „ Z poprawną polszczyzną na co dzień” :
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie |
1. | Jan Buksiński | 2 | finalista |
2. | Oliwia Dziubek | 3 | finalistka |
3. | Katarzyna Proszek | 4 | finalistka |
4. | Magdalena Słuchocka | 4 | finalistka |
5. | Gabriela Ostapowicz | 5 | finalistka |
Konkurs „ Z poprawną ortografią na co dzień”:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie |
1. | Gabrysia Gołojuch | 2 | laureatka |
2. | Igor Barański | 2 | finalista |
3. | Weronika Wiśniowska | 2 | finalista |
4. | Julia Brzozowska | 3 | finalista |
5. | Gabriela Ostapowicz | 5 | finalista |
Laureaci konkursu „Mały Omnibus”:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie |
1. | Adam Mazur | 0 | 3 miejsce |
2. | Michał Wilk | 0 | wyróżnienie |
Laureaci konkursu matematycznego „ALFIK”:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa |
1. | Sara Steć | 5 |
2. | Lidia Kulig | 5 |
3. | Jan Buksiński | 2 |
Laureaci konkursu przyrodniczego „OLIMPUS”:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa |
1. | Gabriela Ostapowicz | 5 |
2. | Lidia Kulig | 5 |
3. | Allan Zaorski | 6 |
4. | Julia Surowaniec | 6 |
Uczniowie zakwalifikowani do wojewódzkiego etapu konkursu KO:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Przedmiot |
1. | Gabriela Ostapowicz | 5 | j.niemiecki |
2. | Krzysztof Samek | 6 | j.niemiecki |
3. | Julia Surowiec | 6 | j.niemiecki |
4. | Anna Warchoł | 6 | j.niemiecki |
5. | Allan Zaorski | 6 | j.niemiecki |
6. | Gabriela Ostapowicz | 5 | j.angielski |
7. | Katarzyna Iwan | 6 | j.angielski |
7. | Julia Surowaniec | 6 | j.angielski |
Laureaci i finaliści wojewódzkiego etapu konkursu KO:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Przedmiot | Osiągnięcie |
1. | Gabriela Ostapowicz | 5 | j.angielski | finalistka |
2. | Krzysztof Samek | 6 | j.angielski | finalista |
Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego LITERATURA I DZIECI:
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa |
1. | Jakub Latawiec | 1 |
2. | Gabriela Gołojuch | 2 |
3. | Iga Żebrowska | 2 |
Uczniowie zakwalifikowani do konkursu biblijnego
„Z PISMEM ŚWIETYM W TRZECIE TYSIĄCLECIE”
(etap parafialny):
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa |
1. | Sara Steć | 5 |
2. | Krzysztof Samek | 6 |
3. | Katarzyna Iwan | 6 |
3. | Anna Warchoł | 6 |
WYNIKI KONKURSÓW 2011/2012 |
---|
Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2012
Matematyka
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Sara Steć | 4 | 1 miejsce – laureatka | |
2. | Lidia Kulig | 4 | 6 miejsce – laureatka | |
3. | Karolina Cierpiatka | 4 | 9 miejsce – laureatka | |
4. | Gabriela Ostapowicz | 4 | 12 miejsce – wyróżnienie | |
5. | Olga Wiśniowska | 4 | 12 miejsce – wyróżnienie | |
6. | Alan Wieczorek | 4 | 13 miejsce – wyróżnienie | |
7. | Krzysztof Samek | 5 | 11 miejsce – wyróżnienie | |
8. | Greta Steć | 6 | 2 miejsce – laureatka | |
9. | Filip Dulny | 6 | 5 miejsce – laureat | |
10. | Monika Bednarczyk | 6 | 6 miejsce – laureatka | |
11. | Jakub Adamczyk | 6 | 7 miejsce – laureat | |
12. | Piotr Ważny | 6 | 13 miejsce – wyróżnienie |
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Julia Brzozowska | 2 | wynik bardzo dobry | |
2. | Sara Steć | 4 | laureatka | |
3. | Alan Wieczorek | 4 | wyróżnienie | |
4. | Krzysztof Samek | 5 | wyróżnienie | |
5. | Greta Steć | 3 | wyróżnienie |
Prezentacje Finałowe X Konkursu Recytatorskiego |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Monika Kołodziej | 3 | laureatka | |
2. | Magda Słuchocka | 3 | laureatka | |
3. | Lidia Kulig | 4 | laureatka | |
4. | Iga Żebrowska | 1 | finalistka | |
5. | Katarzyna Proszek | 3 | finalistka | |
6. | Julia Surowaniec | 5 | finalistka |
Miejsko – Gminny Konkurs |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Krzysztof Samek | 5 | laureat | |
2. | Julia Surowaniec | 5 | finalistka |
Powiatowy Konkurs |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Krzysztof Samek | 5 | I miejsce | |
2. | Julia Surowaniec | 5 | wyróżnienie |
Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Greta Steć | 6 | I miejsce | |
2. | Filip Dulny | 6 | III miejsce |
I Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Greta i Sara Steć | 6 | Wyróżnienie dla duetu |
Laureaci konkursów przedmiotowych |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Greta Steć | 6 | matematyka |
Konkurs przedmiotowy etapu wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Greta Steć | 6 | laureatka |
I Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia |
||||
---|---|---|---|---|
Laureaci szkolnego konkursu, którzy otrzymali tytuł EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA: |
||||
Klasa 3
Klasa 4
Klasa 6:
|
Klasa 5
|
|||
Finaliści ogólnopolskiego konkursu |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Lena Takmadżan | 3 | ||
2. | Gabriela Ostapowicz | 4 | ||
Laureaci miejskiego konkursu ortograficznego |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Julia Brzozowska | 2 | ||
2. | Julia Kowal | 2 | ||
Laureatka miejskiego konkursu matematycznego |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Katarzyna Proszek | 3 | ||
Powiatowy Konkurs Ortograficzny |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Lena Takmadżan | 3 | III miejsce | |
2. | Katarzyna Proszek | 3 | finalistka | |
Powiatowy Konkurs Matematyczny |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Kacper Barański | 3 | I miejsce | |
2. | Lena Takmadżan | 3 | III miejsce | |
Laureaci powiatowego konkursu recytatorskiego „LITERATURA I DZIECI” |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Monika Kołodziej | 3 | ||
2. | Katarzyna Proszek | 3 | ||
2. | Jakub Adamczyk | 6 | ||
Lureatka rejonowego konkursu recytatorskiego „LITERATURA I DZIECI” |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Katarzyna Proszek | 3 | ||
KONKURSU MATEMATYCZNY „ALFIK” 2011 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Lidia Kulig | 4 | wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie | |
2. | Sara Steć | 4 | wynik bardzo dobry, dwumaste miejsce w województwie | |
3. | Krzysztof Samek | 5 | wynik bardzo dobry, siódme miejsce w województwie | |
4. | Jakub Adamczyk | 6 | wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie | |
5. | Greta Steć | 6 | wynik bardzo dobry, piąte miejsce w województwie |
Konkurs |
---|
WYNIKI KONKURSÓW 2010/2011 |
---|
Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2011 |
---|
Powiatowy Konkurs Ortograficzny kl.II-III | ||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Katarzyna Proszek | 2 | III miejsce | |
2 | Lena Takmadżan | 2 | wyróżnienie | |
3 | Gabriela Ostapowicz | 3 | III miejsce | |
4 | Sara Steć | 3 | finalistka | |
5 | Lidia Kulig | 3 | finalistka | |
Miejski Konkurs Matematyczny kl.II-III | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Katarzyna Proszek | 2 | laureatka | |
2 | Kacper Barański | 2 | laureatka | |
Powiatowy Konkurs Matematyczny kl.II-III | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Sara Steć | 3 | I miejsce | |
Wojewódzki Konkurs Recytatorski Literatura i dzieci „UŚMIECHNIJ SIĘ” | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Minika Kołodziej | 2 | II miejsce | |
2 | Julia Surowaniec | 4 | III miejsce | |
Konkurs Recytatorski „Dziecięce interpretacje” etap rejonowy |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Minika Kołodziej | 2 | laureatka | |
2 | Magdalena Słuchocka | 2 | laureatka | |
3 | Lidia Kulig | 3 | laureatka | |
Konkurs Recytatorski „Dziecięce interpretacje” etap wojewódzki |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Magdalena Słuchocka | 2 | nagrodzona | |
2 | Monika Kołodziej | 2 | wyróżniona | |
Miejski Konkurs Plastyczny „Pojedziemy w cudny kraj” | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Oliwier Rainer | 1 | laureat | |
2 | Maciej Kogut | 1 | laureat | |
3 | Julia Kowal | 1 | laureatka | |
4 | Natalia Szczupak | 1 | laureatka | |
5 | Weronika Kręcichwost | 2 | laureatka | |
6 | Lena Takmadzan | 2 | laureatka | |
7 | Kacper Barański | 2 | laureat | |
8 | Allan Wieczorek | 3 | laureat | |
9 | Karolina Cierpiatka | 3 | laureatka | |
10 | Dominik Działak | 3 | laureat | |
Konkurs „Z poprawną polszczyzną” etap wojewódzki | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Gabriela Ostapowicz | 3 | laureatka | |
JERSZ Łowcy Talentów „Alfik” – konkurs matematyczny | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Greta Steć | 5 | wynik bardzo dobry | |
2 | Aram Takmadżan | 6 | wynik bardzo dobry | |
„Matematyczna Sztafeta Klas Piątych” | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Greta Steć | 5 | laureatka | |
Miejski Konkurs Plastyczny „Bezpieczne Ferie” organizowane przez Komendę Policji w Stalowej Woli | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Mikołaj Michalak | 3 | I miejsce | |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym etap miejski | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Aram Takmadżan | 6 | VI miejsce | |
2 | Karol Wawreńczuk | 6 | VI miejsce | |
3 | Emilia Piotrowska | 4 | II miejsce | |
4 | Aleksandra Bazan | 5 | II miejsce | |
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym etap powiatowy |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Emilia Piotrowska | 4 | II miejsce | |
2 | Aleksandra Bazan | 5 | II miejsce | |
„Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO etap wojewódzki” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | przedmiot | wynik |
1 | Aram Takmadżan | 6 | matematyka | finalista |
j. niemiecki | finalista | |||
Miejski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH IS FUN kl.I-III |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Lena Takmadżan | 2 | 1 miejsce | |
2 | Sara Steć | 3 | 1 miejsce | |
3 | Gabriela Grobel | 2 | 3 miejsce | |
II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Klio 2011″ |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Greta Steć | 5 | 1 miejsce | |
Ogólnopolski konkurs ALBUS 2011 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | przedmiot | wynik |
1 | Julia Surowaniec | 4 | j. angielski | laureatka |
2 | Anna Warchoł | 4 | j. angielski | wyróżnienie |
3 | Zofia Paszkiewicz | 5 | j. angielski | laureatka |
4 | Jakub Adamczyk | 5 | j. angielski | wyróżnienie |
5 | Grzegrz Burak | 5 | j. angielski | wyróżnienie |
6 | Aram Takmadżan | 6 | j. angielski | wyróżnienie |
7 | Allan Zaorski | 4 | matematyka | wyróżnienie |
8 | Anna Warchoł | 4 | matematyka | laureatka |
9 | Krzysztof Samek | 4 | matematyka | wyróżnienie |
10 | Natalia Zadrużniak | 4 | matematyka | wyróżnienie |
11 | Greta Steć | 5 | matematyka | 1 miejsce w kraju |
12 | Jakub Adamczyk | 5 | matematyka | laureatka |
13 | Monika Bednarczyk | 5 | matematyka | wyróżnienie |
14 | Karol Wawreńczuk | 6 | matematyka | laureat |
15 | Aram Takmadżan | 6 | matematyka | laureat |
16 | Karol Żebrowski | 6 | matematyka | wyróżnienie |
17 | Aleksandra Burdzy | 6 | matematyka | wyróżnienie |
18 | Zygmunt Kulig | 6 | matematyka | wyróżnienie |
Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Kacper Barański | 2 | wynik bardzo dobry | |
2 | Sara Steć | 3 | wynik bardzo dobry | |
3 | Krzysztof Samek | 4 | wyróżnienie | |
4 | Greta Steć | 5 | wyróżnienie | |
5 | Karol Wawreńczuk | 6 | wyróżnienie | |
6 | Aram Takmadżan | 6 | wyróżnienie | |
Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | przedmiot | wynik |
1 | Joanna Rymarska | III | j. niemiecki | laureatka |
2 | Wojciech Micał | III | chemia | finalista |
matematyka | finalista | |||
j. niemiecki | finalista | |||
3 | Karol Kowalczuk | III | matematyka | finalista |
WYNIKI KONKURSÓW 2009/2010 |
---|
Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2010 |
Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Maksym Steć | I | wyróżnienie | |
2 | Kacper Latawiec | I | wyróżnienie | |
3 | Agata Giebułtowicz | II | wyróżnienie | |
4 | Paweł Zaorski | II | wyróżnienie | |
5 | Sebastian Kopacz | II | wyróżnienie | |
6 | Karol Kowalczuk | III | wyróżnienie | |
7 | Wojciech Micał | III | wyróżnienie | |
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Agata Giebułtowicz | 6 | Język niemiecki, Matematyczno-Przyrodniczy |
dwukrotna finalistka |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Agata Giebułtowicz | 6 | J. niemiecki | |
2. | Agata Giebułtowicz | 6 | Matematyczno-Przyrodniczy | |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Rejonowego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Agata Giebułtowicz | 6 | Matematyczno-Przyrodniczy | |
2. | Agata Giebułtowicz | 6 | J.niemiecki | |
Ogólnopolski Konkurs i Olipiada |
||||
---|---|---|---|---|
W Konkursie brało udział 100 uczniów szkół gimnazjalnych. Decyją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej tytuł Laureata otrzymało 18 uczniów. W śród nich na piątym miejscu jest nasz uczeń WOJCIECH MICAŁ. |
II Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „KLIO 2009″ |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Sara Witkowska | 5 | laureatka | |
2. | Grzegorz Burak | 4 | wyróżnienie | |
3. | Agata Ordon | 6 | wyróżnienie | |
4. | Agnieszka Karbarz | 5 | wyróżnienie | |
4. | Zygmunt Kulig | 5 | wyróżnienie |
KONKURSU MATEMATYCZNY „ALFIK” 2009 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Aram Takmadżan | 5 | wynik bardzo dobry, drugie miejsce w województwie | |
2. | Greta Steć | 4 | wynik bardzo dobry, czwarte miejsce w województwie |
OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY MAT 2010 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Greta Steć | 4 | nagroda rzeczowa | |
2. | Aram Takmadżan | 5 | wynik bardzo dobry | |
3. | Karol Wawreńczuk | 5 | wynik bardzo dobry | |
4. | Karol Żebrowski | 5 | wynik bardzo dobry | |
5. | Maksym Steć | 6 | wynik bardzo dobry | |
6. | Magdalena Giebułtowicz | 6 | wynik bardzo dobry |
KONKURSU MATEMATYCZNY „KANGUR” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Sara Steć | 2 | wynik bardzo dobry | |
2. | Alan Wieczorek | 2 | wynik bardzo dobry | |
3. | Krzysztof Samek | 3 | wyróżnienie | |
4. | Jakub Adamczyk | 4 | wyróżnienie | |
5. | Monika Bednarczyk | 4 | wyróżnienie | |
6. | Greta Steć | 4 | wyróżnienie | |
7. | Aram Takmadżan | 5 | wyróżnienie | |
8. | Karol Wawreńczuk | 5 | wyróżnienie | |
9. | Karol Żebrowski | 5 | wyróżnienie | |
10. | Agata Giebułtowicz | 6 | wyróżnienie |
KONKURSU POWIATOWY „MATEMATYCZNA SZTAFETA KLAS PIĄTYCH” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | |||
1. | Karol Żebrowski | laureat | ||
2. | Karol Wawreńczuk | laureat | ||
3. | Aram Takmadżan | wyróżnienie |
Osiągnięcia uczniów kl. 2 w roku szkolnym 2009/2010 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Miejski Konkurs Ortograficzny | |||
1. | Gabriela Ostapowicz | laureatka | ||
2. | Sara Steć | laureatka | ||
Lp. | Powiatowy Konkurs Ortograficzny | |||
1. | Gabriela Ostapowicz | III m-ce | ||
2. | Sara Steć | finalistka | ||
Lp. | Miejski Konkurs Matematyczny | |||
1. | Lidia Kulig | laureatka | ||
2. | Sara Steć | laureatka | ||
Lp. | Powiatowy Konkurs Matematyczny | |||
1. | Lidia Kulig | wyróżnienie | ||
Lp. | Międzyszkolny Konkurs Wiedzy i Umiejętności „Asy z drugiej klasy” |
|||
1. | Sara Steć | III m-ce | ||
Lp. | Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangurek” | |||
1. | Sara Steć | bardzo dobry wynik | ||
2. | Alan Wieczorek | bardzo dobry wynik |
WYNIKI KONKURSÓW 2008/2009 |
---|
LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Zuzanna Dąbkowska | 6 | Język angielski | laureatka |
2. | Sebastian Kopacz | 6 | Język angielski | laureat |
3. | Paweł Zaorski | 6 | Matematyczno-Przyrodniczy | finalista |
4. | Sebastian Kopacz | 6 | Matematyczno-Przyrodniczy | finalista |
Wyniki konkursu matematycznego KANGUR w Kraju startowało 9084 uczniów, wynik bardzo dobry uzyskało tylko 66 uczniów, w naszej szkole aż 4 uczniów |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Wynik | |
1. | Greta Steć | 3 SSP | bardzo dobry | |
2. | Sebastian Kopacz | 6 SSP | bardzo dobry | |
3. | Karol Kowalczuk | I SG | bardzo dobry | |
4. | Wojciech Micał | I SG | bardzo dobry | |
5. | Aram Takmadżan | 4 SSP | wyróżnienie | |
6. | Karol Wawreńczuk | 4 SSP | wyróżnienie | |
7. | Aleksandra Bazan | 6 SSP | wyróżnienie | |
8. | Paweł Zaorski | 6 SSP | wyróżnienie |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Sebastian Kopacz | 6 | J.angielski | |
2. | Zuzanna Dąbkowska | 6 | J.angielski | |
3. | Małgorzata Frankiewicz | 6 | J.angielski | |
4. | Kacper Burak | 6 | Humanistyczny | |
5. | Sebastian Kopacz | 6 | Matematyczno – przyrodniczy | |
6. | Paweł Zaorski | 6 | Matematyczno – przyrodniczy |
VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek |
||||
---|---|---|---|---|
Klasy I-III | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | miejsce | ||
1. | Greta Steć | wyróżnienie | ||
2. | Maria Kwiecińska | wyróżnienie | ||
3. | Monika Bednarczyk | wyróżnienie | ||
4. | Laura Borecka | wyróżnienie | ||
Klasy IV-VI | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | miejsce | ||
1. | Agnieszka Karbarz | I miejsce | ||
2. | Aleksandra i Julia Surowaniec | II miejsce |
|
---|
WYNIKI KONKURSÓW 2007/2008 |
---|
LAUREACI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2007/2008: |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | PRZEDMIOT | |
1. | Sebastian Kopacz | 5 | Język angielski | |
|
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Nazwa konkursu | |
1. | Sebastian Kopacz | 5 | J.angielski | |
2. | Zuzanna Dąbkowska | 5 | J.angielski | |
3. | Maja Mierzwa | 6 | J.angielski | |
4. | Agnieszka Rycerz | 6 | J.angielski | |
1. | Piotr Guściora | 6 | matematyczno-przyrodniczy |
Konkursy i zawody sportowe |
||||
---|---|---|---|---|
|
WYNIKI KONKURSÓW 2006/2007 |
---|
MATEMATYCZNE MISTRZOSWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY „KWADRATURA KOŁA” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | WYNIKI | |
1. | Karol Żebrowski | 2 | I miejsce w powiecie III miejsce w województwie |
na 1559 uczestników |
2. | Aram Takmadżan | 2 | ||
3. | Dorota Cichoń | 4 | I miejsce w powiecie II miejsce w województwie |
na 1715 uczestników |
4. | Sebastian Kopacz | 4 | II miejsce w powiecie III miejsce w województwie |
|
5. | Paweł Zaorski | 4 | ||
6. | Maja Mierzwa | 5 | I miejsce w powiecie III miejsce w województwie |
na 1807 uczestników |
7. | Jakub Rozenbajgier | 6 | I miejsce w powiecie I miejsce w województwie |
najlepszy na 1712 uczestników |
Konkurs matematyczny ALFIK |
||||
I miejsce w szkole: | ||||
|
||||
I miejsca w Klasach: | ||||
|
||||
Laureaci Miejskiego Konkursu Matematycznego | ||||
|
||||
Laureaci Powiatowego Konkursu Ortograficznego | ||||
|
||||
Laureaci Miejskiego Konkursu Ortograficznego | ||||
|
||||
WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO | ||||
|
||||
WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY | ||||
Finaliści | ||||
|
||||
POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY | ||||
Zdobywca I miejsca Maksym Steć | ||||
Laureaci | ||||
|
WYNIKI KONKURSÓW 2005/2006 |
---|
Klasa | Liczba uczniów | Liczba uczniów wyróżnionych | % | Średnia ocen klasy |
VI | 15 | 6 | 40 | 4,73 |
V | 20 | 9 | 45 | 4,65 |
VI | 15 | 2 | 13,3 | 4,0 |
Razem: | 50 | 17 | 34 | 4,46 |
Sprawdzian zewnętrzny w klasie VI szkoły podstawowej 2005/2006 |
||||
---|---|---|---|---|
Max | Szkoła | Miasto | Powiat | |
40 | 33,00 | 26,88 | 25,40 | |
Stanin | najwyższy | wyżej średni | średni | |
Wynik szkoły w skali staninowej należy do najwyższych. Tylko 4% szkół w Polsce ma tak wysoki wynik. |