Społeczne Gimnazjum

Wyniki konkursów 2017/2018 (SG)

Klasa II gim.
Oliwia Dziubek
– finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– laureatka (III miejsce) Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”
– laureatka ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego „Olimpus”
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– laureatka  Powiatowego Konkursu z  Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum „Najlepszy Germanista 2018”
– laureatka (II miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geoplaneta Plus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Olimpus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Edi Panda CHEMIA”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– III miejsce w Miejskim Konkursie „Poliglota”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym

 

Julia Brzozowska
– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Edi Panda CHEMIA”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”

 

 

Julia Kowal
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum „Najlepszy Germanista 2018”
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym

 

Bartosz Dulny
– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– I miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR

 

Natalia Szczupak
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– I miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR

 

Filip Słuchocki
– laureat (III miejsce) Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej
– II miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR

 

Jakub Żybura
– laureat (III miejsce) Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej

 

Maciej Kogut
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”

 

Klasa III gim.
Julia Bobińska
– II miejsce w Polsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z „Języka niemieckiego” OLIMP SCHOOL
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

 

Aleksandra Sokalska
– II miejsce w Polsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego OLIMP SCHOOL

 

Weronika Kręcichwost
– III miejsce w III edycja konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego OLIMP SCHOOL

 

 

Wyniki konkursów 2016/2017
II półrocze 

klasa I SG: 
Dziubek Oliwia: 
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Brzozowska Julia: 
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Kogut Maciej: 
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Dulny Bartosz:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Kowal Julia:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym

Słuchocki Filip:
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej

klasa II SG:
Bobińska Julia:
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego o tytuł: „Najlepszego Germanisty 2017” Flϋgel der Poesie

Słuchocka Magdalena:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Sokalska Aleksandra:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

Kręcichwost Weronika
– laureatka Powiatowego Konkursu Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów gimnazjum Flϋgel der Poesie

klasa III SG: 
Ostapowicz Gabriela:
– laureatka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017”
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureatka Powiatowego Konkursu Ortograficzno-Frazeologicznego

Szuba Katarzyna:
– laureatka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017”
– laureatka Powiatowego Konkursu Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów gimnazjum Flϋgel der Poesie
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”

Brulińska Julia: 
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego KO
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017

Kulig Lidia: 
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego KO
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Steć Sara:
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego KO
– bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka (I miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Stypendiada”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Cholewiński Jakub:
– finalista etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego KO
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017

Michalak Mikołaj: 
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej

Bednarczyk Aneta:
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Stypendiada”

Cierpiatka Karolina:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017

 

 

Wyniki konkursów 2016/2017
I półrocze 

klasa I SG: 
Rejonowy Recytatorski Konkurs Szkół Gimnazjalnych –
Lewczyńska Wiktoria – finalistka 

Ogólnopolski Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Brzozowska Julia – 11 miejsce w Polsce
Dziubek Oliwia – 6 miejsce w Polsce 
Kogut Maciej – 11 miejsce w Polsce 

Miejski Konkurs „Solidarność i młodzież” –
Słuchocki Filip, Żybura Jakub – laureaci 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Dziubek Oliwia – laureatka
Kowal Julia – bardzo dobry wynik 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Brzozowska Julia – wyróżnienie 

klasa II SG:
Miejski Konkurs „Solidarność i młodzież” –
Oręziak Tomasz – laureat 

Konkurs z j. niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Bobińska Julia – etap rejonowy

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Barański Kacper – laureat 

klasa III SG:
Konkurs z chemii organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Brulińska Julia, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – etap szkolny
Brulińska Julia, Kulig Lidia – zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego 

Podkarpacki Gimnazjalny Konkurs Chemiczny
Brulińska Julia, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – zakwalifikowane do II etapu

Konkurs z matematyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Cholewiński Jakub, Kulig Lidia, Steć Sara – etap szkolny
Cholewiński Jakub, Steć Sara – etap rejonowy 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Cholewiński Jakub, Kulig Lidia, Steć Sara – wynik bardzo dobry 

Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Bednarczyk Aneta, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – finalistki II etapu 

Ogólnopolski Konkurs „Z ortografią na co dzień” –
Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – finalistki II etapu 

Rejonowy Recytatorski Konkurs Szkół Gimnazjalnych –
Kulig Lidia – finalistka 

Konkurs z j. angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Steć Sara – etap rejonowy 

Konkurs z j. niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Ostapowicz Gabriela, Szuba Katarzyna – etap rejonowy, zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej –
Szuba Katarzyna – II miejsce 

Konkurs z fizyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Cholewiński Jakub, Steć Sara – etap rejonowy 

WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015
WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
„Z POPRAWNĄ ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ”
Klasa I:
Gabriela Ostapowicz – finalistka
Klasa II:
Julia Surowaniec – laureatka
Klasa III:
Greta Steć – finalistkaGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO
„Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ”
Klasa II:
Julia Surowaniec – finalistka
Agnieszka Czubat – finalistakaGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„Albus 2015”
Chemia
KlasaIII:
Greta Steć – laureatka
Monika Bednarczyk – laureatka
Iza Mazur – laureatkaJęzyk angielski
KlasaI:
Karolina Cierpiatka – laureatka
Gabriela Ostapowicz – laureatka
Lidia Kulig – laureatka
Sara Steć – wyróżnienie
Klasa II:
Julia Surowaniec – laureatka
Tomasz Kowalczyk – laureat
Katarzyna Iwan – wyróżnienie
Klasa III:
Greta Steć – wyróżnienie
Grzegorz Burak – wyróżnienie
Wiktoria Chciuk – wyróżnienie
Jakub Adamczyk – wyróżnienie
Anna Gordziałkowska – wyróżnienieJęzyk niemiecki
KlasaII:
Julia Murowaniec – wyróżnienieMatematyka
Klasa I:
Jakub Cholewiński – laureat
Sara Steć – laureatka
Lidia Kulig – laureatka
Klasa II:
Krzysztof Samek – laureata
Klasa III:
Greta Steć – laureatka
Iza Mazur – laureatka
Jakub Adamczyk – wyróżnienie
Filip Dulny – wyróżnienie
Maciej Grzybowski – wyróżnienie
Michał Wąsik – wyróżnienieGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
WYNIKI KONKURSU
„Z poprawną ortografią  na co dzień 2015”
etap ogólnopolski.
Klasa II:
Julia Surowaniec – laureatka
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„KANGUR MATEMATYCZNY”
Klasa I:
Sara Steć – wyróżnienieKlasa II:
Krzysztof Samek – wyróżnienie
Natalia Zadrużniak – wyróżnienie

Klasa III:
Greta Steć – wynik bardzo dobry
Iza Mazur – wyróżnienie
Jakub Adamczyk – wyróżnienie

 

 

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
etap wojewódzki:

CHEMIA

Klasa III:
Greta Steć – laureatka

BIOLOGIA

Klasa III:
Grzegorz Burak – finalista

MATEMATYKA

Klasa III:
Greta Steć – laureatka

J. NIEMIECKI

Klasa III:
Iza Mazur – finalistka

J. ANGIELSKI

Klasa III:
Filip Dulny – laureat

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Uczniowie zakwalifikowani
do etapu rejonowego konkursów organizowanych
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
w roku szklonym 2014/2015

CHEMIA

Klasa III:
Greta Steć – laureatka
Monika Bednarczyk– laureatka
Iza Mazur – laureatka 

GEOGRAFIA

Klasa III:
Michał Wąsik – laureat
Wiktoria Chciuk– laureatka

BIOLOGIA

Klasa III:
Grzegorz Burak – laureat
Jakub Adamczyk– laureat

MATEMATYKA

Klasa III:
Greta Steć – laureatka
Iza Mazur– laureatka
Michał Wąsik – laureat

FIZYKA

Klasa III:
Maciej Grzybowski – laureat
Greta Steć– laureatka
Filip Dulny – laureat

J. ANGIELSKI

Klasa III:
Filip Dulny – laureat
Greta Steć– laureatka

J. NIEMIECKI

Klasa III:
Iza Mazur – laureatka
Anna Gordziałkowska – laureatka

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2013/2014

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU
„ALBUS”

CHEMIA

Klasa I:
Krzysztof Samek – wyróżnienie

Anna Warchoł – wyróżnienie
Klasa II:
Greta Steć – wyróżnienie

Klasa III:
Aram Takmadżan – wyróżnienie

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa I:
Julia Surowaniec – laureatka

Katarzyna Iwan – wyróżnienie
Bartosz Strugalski – wyróżnienie
Klasa II:
Filip Dulny – laureat

Grzegorz Burak – wyróżnienie
Iza Mazur – wyróżnienie

JĘZYK NIEMIECKI

Klasa III:
Sebastian Szczęch – laureat, 1 miejsce

Aram Takmadżan – laureat

MATEMATYKA

Klasa I:
Krzysztof Samek – laureat, I miejsce

Anna Warchoł – laureatka
Julia Surowaniec – laureatka
Tomasz Kowalczyk – laureat
Katarzyna Iwan – wyróżnienie
Bartosz Strugalski – wyróżnienie
Natalia Zadrużniak – wyróżnienie
Klasa II:
Iza Mazur – laureatka

Greta Steć – laureatka
Filip Dulny – laureat
Jakub Adamczyk – laureat
Michał Wąsik – laureat
Piotr Ważny – wyróżnienie
Klasa III:
Aram Takmadżan – laureat

Karol Wawreńczuk – laureat
Karol Żebrowski – wyróżnienie
Joanna Gołda – wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

MIĘDZYNARODOWY KONKURS
„KANGUR MATEMATYCZNY”

Wyróżnienia:

Klasa I:
Krzysztof Samek

Klasa II:
Greta Steć

Klasa III:
Aram Takmadżan

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Finaliści
konkursu organizowanego
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
etap wojewódzki:
Klasa II gimnazjum:
GRETA STEĆ – j. polski
MICHAŁ WĄSIK – geografiaGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Laureaci
Ogólnopolskiego Konkursu
ALFIK MATEMATYCZNY 2013

Klasa II gimnazjum:
GRETA STEĆ – laureatka (1 miejsce w województwie)

Klasa III gimnazjum:
ARAM TAKMADŻAN – wynik dobry (4 miejsce w województwie)

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Najlepszy wynik w mieście
w kwalifikacjach do etapu wojewódzkiego
konkursów organizowanych
przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:
Iza Mazur z kl. II gimnazjum – konkurs polonistycznyGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Uczniowie, którzy również z bardzo wysokimi wynikami
zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów
organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:

Greta Steć z kl. II gimnazjum – konkurs polonistyczny
Michał Wąsik z kl. II gimnazjum  – konkurs geograficznyGRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

Uczniowie zakwalifikowani do
etapu rejonowego
konkursów przedmiotowych KO

1.Aram Takmadżan kl.III           chemia
2.Karol Wawreńczuk kl.III          chemia
3.Karol Wawreńczuk kl.III          fizyka
4.Aram Takmadrzan kl.III          fizyka
5.Greta Steć kl.II                       j.polski
6.Iza Mazur kl.II                        j.polski
7.Michał Wąsik kl.II                   geografia

GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

WYNIKI KONKURSÓW 2012/2013
Konkurs ALBUS
Lp. Imię i nazwisko Klasa Przedmiot Osiągnięcie
1. Filip Dulny I język angielski laureat
2. Greta Steć I język angielski wyróżnienie
3. Aleksandra Łupicka II język angielski wyróżnienie
4. Kacper Latawiec III język angielski wyróżnienie
5. Agata Giebułtowicz III język angielski wyróżnienie
6. Agata Ordon III język angielski wyróżnienie
7. Iza Mazur I język niemiecki wyróżnienie
8. Sebastian Szczęch II język niemiecki laureat
9. Karolina Wąsik III język niemiecki laureat
10. Greta Steć I matematyka laureat
11. Iza Mazur I matematyka laureat
12. Michał Wąsik I matematyka laureat
13. Filip Młynarski I matematyka laureat
14. Jakub Adamczyk I matematyka laureat
15. Monika Bednarczyk I matematyka wyróżnienie
16. Piotr Ważny I matematyka wyróżnienie
17. Filip Dulny I matematyka wyróżnienie
18. Maciej Grzybowski I matematyka wyróżnienie
19. Karol Wawreńczuk II matematyka laureat
20. Aram Takmadżan II matematyka laureat
21. Kacper Latawiec III matematyka wyróżnienie
22. Maksym Steć III matematyka wyróżnienie
23. Agata Giebułtowicz III matematyka wyróżnienie
24. Madzia Giebułtowicz III matematyka wyróżnienie
25. Monika Bednarczyk I chemia laureat
26. Iza Mazur I chemia laureat
27. Jakub Adamczyk I chemia laureat
28. Filip Dulny I chemia laureat
29. Greta Steć I chemia laureat
30. Maciej Grzybowski I chemia wyróżnienie
31. Michał Wąsik I chemia wyróżnienie
32. Aram Takmadżan II chemia wyróżnienie
33. Agata Giebułtowicz III chemia laureat
34. Madzia Giebułtowicz III chemia laureat
35. Maksym Steć III chemia laureat
Konkurs Kangur Matematyczny 2013
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Greta Steć I wynik bardzo dobry
2. Filip Dulny I wynik bardzo dobry
3. Iza Mazur I wyróżnienie
4. Aram Takmadżan II wyróżnienie
5. Karol Wawreńczuk II wyróżnienie
6. Maksym Steć III wyróżnienie
Konkurs „ Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Maksym Steć III laureat
2. Aleksandra Burdzy II finalistka
3. Kacper Latawiec III finalista
Konkurs „ Z poprawną ortografią na co dzień”
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Kacper Latawiec III finalista
Laureaci konkursów przedmiotowych
zakwalifikowanych do etapu Rejonowego
Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Latawiec Kacper III język polski
2. Wąsik Karolina III język polski
3. Steć Maksym III matematyka
4. Ordon Agata III histotria
5. Wąsik Karolina III histotria
6. Giełbutowicz Agata III biologia
7. Giełbutowicz Magdalena III biologia
8. Trela Aleksandra III biologia
9. Giełbutowicz Agata III chemia
10. Steć Maksym III chemia
11. Steś Maksym III język angielski
12. Giełbutowicz Agata III język angielski
13. Giełbutowicz Magdalena III język angielski
14. Surowaniec Aleksandra II język angielski
15. Szęch Sebastian I język nieniecki
15. Takmadżan Aram I język nieniecki

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu Wojewódzkiego
konkursów organizowaych przez
Kuratorium Oświaty
Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1.  Karolina Wąsik  III  histotria
2.  Agata Ordon  III  histotria
3.  Agata Giebułtowicz  III  biologia
4.  Ola Trela  III  biologia
5.  Agata Giebułtowicz  III  chemia
6.  Maksym Steć  III  chemia
7. Sebastian Szczęch  II j. niemiecki
8. Karolina Wąsik  III j. niemiecki
9. Maksym Steć  III j. angielski

 

Laureaci i finaliści etapu Wojewódzkiego 
konkursów organizowanego przez
Kuratorium Oświaty
Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS Osiągnięcie
 1.  Karolina Wąsik  III historia  finalistka
 2.  Agata Ordon  III historia  finalistka
3. Agata Giebułtowicz  III biologia  finalistka
4. Ola Trela  III biologia  finalistka
5. Agata Giebułtowicz  III chemia  finalistka
6. Maksym Steć  III chemia  finalista
7. Sebastian Szczęch  II j. niemiecki  laureat
8. Karolina Wąsik  III j. niemiecki  finalistka
9. Maksym Steć  III j. angielski  finalista
 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2011/2012

Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2012
Matematyka
Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Aram Takmadżan I 1 miejsce – laureat
2. Karol Wawreńczuk I 2 miejsce – laureat
3. Karol Żebrowski I 11 miejsce – wyróżnienie
4. Maksym Steć II 6 miejsce – laureat
5. Kacper Latawiec II 9 miejsce – laureat
6. Agata Giebułtowicz II 11 miejsce – wyróżnienie
7. Magdalena Giebułtowicz II 11 miejsce – wyróżnienie
8. Sebastian Kopacz III 2 miejsce – laureatka
9. Paweł Zaorski III 5 miejsce – laureat
10. Bartłomiej Rembisz III 8 miejsce – laureat
11. Daniel Sokalski III 13 miejsce – wyróżnienie
Chemia
1. Agata Giebułtowicz II 3 miejsce – laureatka
2. Maksym Steć II 5 miejsce – laureat
3. Paweł Zaorski III 9 miejsce – laureat
 

 

Konkurs
KANGUR MATEMATYCZNY

Lp. Imię i nazwisko Klasa Osiągnięcie
1. Aram Takmadżan I wyróżnienie
2. Karol Wawreńczuk I wyróżnienie
3. Kacper Latawiec II wyróżnienie
4. Paweł Zaorski III wyróżnienie
 

 

Laureaci konkursów przedmiotowych
zakwalifikowanych do etapu Rejonowego

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Sebastian Kopacz III język angielski
2. Sebastian Kopacz III matematyka
3. Paweł Zaorski III matematyka
4. Paweł Zaorski III biologia
5. Aleksandra Trela II biologia
6. Bartłomiej Rembisz III biologia
7. Karolina Wąsik II historia
8. Karolina Wąsik II język niemiecki
9. Daniel Sokalski III język niemiecki
10. Paweł Zaorski III język niemiecki
11. Sebastian Kopacz III chemia
12. Paweł Zaorski III chemia
13. Kacper Latawiec II język polski
14. Karolina Wąsik II język polski
 

 

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
etapu wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa osiągnięcie – konkurs
1. Sebastian Kopacz III laureat – język angielski
2. Karolina Wąsik II finalistka – język polski
3. Aleksandra Trela II finalistka – biologia
4. Bartłomiej Rembisz III finalista – biologia
5. Paweł Zaorski II finalista – chemia
Finaliści ogólnopolskiego konkursu
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Kacper Latawiec II
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2010/2011

Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2011
XIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej:”Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie”
w etapie dekanalnym
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Kacper Burak II II miejsce
 

VIII Regionalny Konkurs Recytatorski

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Gabriela Romańska III
2 Wojciech Micał III III miejsce
JERSZ Łowcy Talentów „”Alfik” – konkurs matematyczny
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Karol Kowalczuk III wynik bardzo dobry
2 Wojciech Micał III wynik bardzo dobry
 

Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO
etap wojewódzki

Lp. Imię i nazwisko Klasa przedmiot wynik
1 Joanna Rymarska III j. niemiecki laureatka
2 Wojciech Micał III chemia finalista
matematyka finalista
j. niemiecki finalista
3 Karol Kowalczuk III matematyka finalista
 

 

IX Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Joanna Rymarska III 1 miejsce w regionie
 

Konkurs Wiedzy Anglojęzycznej
etap powiatowy

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Daniel Sokalski II 3 miejsce
I Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów
Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Wojciech Micał III finalista
 

 

Ogólnopolski konkurs ALBUS 2011

Lp. Imię i nazwisko Klasa przedmiot wynik
1 Sebastian Kopacz II j. angielski laureat
2 Małgorzata Frankiewicz II j. angielski laureatka
3 Agata Giebułtowicz I j. angielski wyróżnienie
4 Paweł Zaorski II j. angielski wyróżnienie
5 Kajetan Behler II j. angielski wyróżnienie
6 Wojciech Micał III j. angielski wyróżnienie
7 Maksym Steć I matematyka wyróżnienie
8 Paweł Zaorski II matematyka laureat
9 Sebastian Kopacz II matematyka laureat
10 Wojciech Micał III matematyka laureat
11 Karol Kowalczuk III matematyka laureat
12 Paweł Zaorski II chemia laureat
13 Bartłomiej Rembisz II chemia wyróżnienie
14 Sebastian Kopacz II chemia wyróżnienie
15 Dorota Cichoń II chemia wyróżnienie
16 Wojciech Micał III chemia laureat
 

 

Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY

Lp. Imię i nazwisko Klasa wynik
1 Maksym Steć I wyróżnienie
2 Kacper Latawiec I wyróżnienie
3 Agata Giebułtowicz II wyróżnienie
4 Paweł Zaorski II wyróżnienie
5 Sebastian Kopacz II wyróżnienie
6 Karol Kowalczuk III wyróżnienie
7 Wojciech Micał III wyróżnienie
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2009/2010

Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2010
 

LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Wojciech Micał II Język niemiecki,
Chemia,
Fizyka
najlepszy
z najlepszych
trzykrotny laureat
etapu wojewódzkiego
2. Joanna Rymarska II Język niemiecki laureatka
3. Sebastian Kopacz I Język angielski laureat
4. Wojciech Micał II Matematyka finalista
5. Rafał Bednarski III Geografia finalista
6. Marcin Musialik III Fizyka,
Biologia,
Chemia
trzykrotny finalista
7. Agnieszka Kloc III Język angielski finalistka
 

 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu
1. Agnieszka Kloc III J.angielski
2. Marcin Musialik III Biologia
3. Marcin Musialik III Fizyka
4. Marcin Musialik III Chemia
5. Michał Warchoł III Biologia
6. Rafał Bednarski III Geografia
7. Joanna Rymarska II J.niemiecki
8. Wojciech Micał II Fizyka
9. Wojciech Micał II Chemia
10. Wojciech Micał II J.niemiecki
11. Wojciech Micał II Matematyka
12. Sebastian Kopacz I J.angielski
 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Rejonowego

Lp. Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu
1. Agnieszka Kloc III J.angielski
2. Agnieszka Kloc III Biologia
2. Magdalena Kowalczyk III Polonistyczny
3. Marcin Musialik III Biologia
4. Marcin Musialik III Fizyka
5. Marcin Musialik III Chemia
6. Michał Warchoł III Biologia
7. Monika Krawczyk III J.angielski
8. Rafał Bednarski III Geografia
9. Rafał Bednarski III J.niemiecki
10. Joanna Rymarska II J.niemiecki
11. Wojciech Micał II Fizyka
12. Wojciech Micał II Chemia
13. Wojciech Micał II J.niemiecki
14. Wojciech Micał II Matematyka
15. Karol Kowalczuk II Matematyka
16. Sebastian Kopacz I J.angielski
 

Ogólnopolski Konkurs i Olipiada
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.Od Cedyni do Orszy”

W Konkursie brało udział 100 uczniów szkół gimnazjalnych. Decyją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej tytuł Laureata otrzymało 18 uczniów. W śród nich na piątym miejscu jest nasz uczeń WOJCIECH MICAŁ.
 

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY „KANGUR”

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. WOJCIECH MICAŁ II wynik bardzo dobry
2. KAROL KOWALCZUK II wyróżnienie
3. SEBASTIAN KOPACZ I wyróżnienie
4. PAWEŁ ZAORSKI I wyróżnienie
 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY „WEKTOR”

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. SEBASTIAN KOPACZ II laureat
2. WOJCIECH MICAŁ II wyróżnienie
 

 

POWIATOWY KONKURSU MATEMATYCZNY
„MŁODY MATEMATYK”
dla uczniów klas drugich

Nasza drużyna w składzie:
SEBASTIAN KOPACZ
PAWEŁ ZAORSKI
KAROL KOWALCZUK
WOJCIECH MICAŁ
zajęła II miejsce (na 14 drużyn)
W klasyfikacji indywidualnej
WOJCIECH MICAŁ
KAROL KOWALCZUK
zajęli ex aequo III miejsce
 

 

Wojewódzkie eliminacje internetowe.
Konkurs „Drogi Polaków do niepodległości w latach 1795-1989″.

Uczniowie zakwalifikowani do finału

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Magdalena Kowalczyk III
2. Wojciech Micał II
 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURSU CHEMICZNY „ALBUS”

Lp. Imię i nazwisko Klasa
1. Bartłomiej Rembisz I laureat
2. Paweł Zaorski I laureat
3. Sebastian Kopacz I laureat
4. Claudia Wasyl I wyróżnienie
5. Wojciech Micał II wyróżnienie
6. Marcin Musialik III laureat
7. Michał Warchoł III wyróżnienie
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2008/2009

 

LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Lp. Imię i nazwisko Klasa KONKURS
1. Joanna Rymarska I Język niemiecki laureatka
2. Wojciech Micał I Język niemiecki finalista
3. Agnieszka Kloc II Biologia finalista
4. Marcin Musialik II Biologia finalista
5. Wojciech Micał I Fizyka finalista
6. Arkadiusz Rycerz III Historia laureat
7. Kinga Golec III Język polski finalistka

 

 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu
1. Rafał Bednarski II J.angielski
2. Minika Krawczyk II J.angielski
3. Jakub Leśniak> III J.angielski
4. Wojciech Micał I J.niemiecki
5. Joanna Rymarska I J.niemiecki
6. Arkadiusz Rycerz III Historia
7. Rafał Bednarski II Geografia
8. Marcin Musialik II Biologia
9. Kacper Lorkowski III Biologia
10. Agnieszka Kloc II Biologia
11. Kinga Golec III Język polski
12. Kacper Lorkowski III Chemia
13. Bartłomiej Łupicki III Chemia
14. Arkadiusz Rycerz III Chemia
15. Marcin Musialik II Chemia
16. Arkadiusz Zawrotniak III Chemia
17. Wojciech Micał I Fizyka
18. Kacper Lorkowski III Fizyka
19. Marcin Musialik II Fizyka
 

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk”

23 maja w Gimnazjum nr 6 w Stalowej Woli odbył się
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk”.
Konkurs przeznaczony jest dla klas drugich
Wzięło w nim udział 13 szkół., w tym nasza, którą reprezentowali:
MARCIN MUSIALIK i JACEK SERAFIN z klasy II
oraz KAROL KOWALCZUK i WOJCIECH MICAŁ z klasy I
W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce tracąc do zwycięskiego gimnazjum tylko 0,4 punktu.
W zestawieniu indywidualnym na 52 osoby wszyscy znaleźli się w pierwszej piętnastce:
Wojtek zdobył III miejsce uhonorowane nagrodą
Karol 8 miejsce
Jacek 9 miejsce
Marcin 12 miejsce
Ponadto nagrodę dla najlepszego pierwszoklasisty zdobył
WOJCIECH MICAŁ.
 

VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
Grudzień 2008 r.

Lp. Imię i nazwisko miejsce
1. Joanna Rymarska II miejsce
2. Paulina Kondratowicz wyróżnienie
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2007/2008

LAUREACI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
2007/2008:
Lp. Imię i nazwisko Klasa PRZEDMIOT
1. Wojciech Adamczyk III Język angielski
Chemia
Fizyka
najlepszy
z najlepszych
trzykrotny laureat etapu wojewódzkiego
2. Ewa Giebułtowicz III Biologia
FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
2007/2008:
Lp. Imię i nazwisko Klasa PRZEDMIOT
1. Ewa Giebułtowicz III Język angielski
Język niemiecki
Chemia
  • Laureatka Powiatowego Konkursu Ortograficzno-Frazeologicznego
  • I miejsce w Dekanalnym Konkursie Wiedzy Biblijnej
  • II miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Biologiczno-Chemicznej
  • laureatka Otwartego Konkursu z Języka Angielskiego „Check your English”
  • III miejsce w Polsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
  • finalistka VI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
2. Wojciech Adamczyk III Biologia
Matematyka
  • I miejsce w województwie, 9. miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
  • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny”
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Biologiczno-Chemicznej
3. Szymon Paterek III Język niemiecki
  • laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
  • II miejsce indywidualnie i II miejsce w sztafecie w Rejonowych Zawodach Pywackich Szkół Gimnazjalnych
4. Oktawia Rębisz III Język niemiecki
  • I miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim „Express yourself”
  • finalistka etapu ogólnopolskiego (jedyna ze Stalowej Woli) „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
  • laureatka V Rejonowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Gimnazjalnych
  • wyróżnienie w Konkursie Poetyckim(na własny wiersz) „Godziny przy piórze”
  • laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemiekiego dla Gimnazjalistów
5. Agata Omelańska III Język niemiecki
  • wyróżnienie w Konkursie Poetyckim (na własny wiersz) „Godziny przy piórze”
  • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
6. Katarzyna Kuśmierska III Biologia
  • IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Biologiczno-Chemicznej
Konkursy i zawody sportowe
2007/2008:
  1. Marcin Musialik kl.1
    • I miejsce indywidualnie i II miejsce w sztafecie w Rejonowych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
    • I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
    • wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur matematyczny”
  2. Kacper Lorkowski kl.2
    • I miejsce w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
    • II miejsce indywidualnie i II miejsce w sztafecie w Rejonowych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
  3. Monika Krawczyk kl.1
    • III miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim „Express yourself”
  4. Mikołaj Pieprzyk kl.1
    • IV miejsce w Okręgowym Konkursie Recytatorskim w Języku Angielskim „Express yourself”
  5. Rafał Bednarski kl.1
    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Fox” – bardzo dobry wynik
  6. Agnieszka Kloc kl.1
    • Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego „Fox” – bardzo dobry wynik
  7. Krzysztof Korona kl.1
    • II miejsce w powiecie w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  8. Iga Żarnowska kl.2
    • II miejsce w powiecie w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  9. Jakub Dąbkowski kl.1
    • III miejsce w powiecie w powiecie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Kwadratura Koła”
  10. Anna Basińska kl.3
    • wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficzno- Frazeologicznym
  11. Arkadiusz Rycerz kl.2
    • laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  12. Mateusz Skrzat kl.2
    • laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Historii „Olimpus”
  13. Natalia Wasąg kl.3
    • laureatka VI Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
  14. Agnieszka Kloc kl.1
    • laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
  15. Jakub Kogut kl.3
    • II miejsce w sztafecie w Rejonowych Zawodach Pływackich Szkół Gimnazjalnych
  16. Jacek Serafin kl.1
    • I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „KRĄG”
 

 

Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego

Lp. Imię i nazwisko Klasa Nazwa konkursu
1. Wojciech Adamczyk III J.angielski
2. Ewa Giebułtowicz III J.angielski
3. Szymon Paterek III J.angielski
4. Anna Basińska III J.angielski
5. Agata Omelańska III J.angielski
6. Oktawia Rębisz III J.angielski
1. Wojciech Adamczyk III Chemia
2. Ewa Giebułtowicz III Chemia
3. Oktawia Rębisz III Chemia
4. Błazej Szymański III Chemia
5. Szymon Paterek III Chemia
6. Bartłomiej Korczyński III Chemia
1. Wojciech Adamczyk III Fizyka
1. Ewa Giebułtowicz III Język Polski
1. Anna Basińska III Język Polski
1. Natalia Wasąg III Język Polski
1. Wojciech Adamczyk III Matematyka
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2006/2007

MATEMATYCZNE MISTRZOSWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY
„KWADRATURA KOŁA”
Lp. Imię i nazwisko Klasa WYNIKI
1. Wojciech Adamczyk II I miejsce w kraju najlepszy
z najlepszych

1462 uczestników w kraju
 

 

 

WYNIKI KONKURSÓW 2005/2006

Klasa Liczba uczniów Liczba uczniów wyróżnionych % Średnia ocen klasy
I 18 7 39 4,5
II 15 5 33,3 4,1
III 18 4 22,2 4,1
Razem: 51 16 31,4 4,2
 

Egzamin zewnętrzny w klasie III gimnazjum 2005/2006

Max Szkoła Miasto Powiat
Cz. humanistyczna 50 40,94 33,65 32,26
Cz. mat.-przyrod. 50 36,94 25,98 24,13
Razem: 100 77,88 59,63 56,39
Stanin najwyższy w części humanistycznej i matematyczno -przyrodniczej
Wynik szkoły w skali staninowej należy do najwyższych. Tylko 4% szkół w Polsce ma tak wysoki wynik.