Data:

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, pracownicy administracji oraz uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej w Stalowej Woli serdecznie dziękują  wszystkim, którzy mieli udział w zorganizowaniu i poprowadzeniu balu charytatywnego na rzecz szkoły w dniu 14 lutego 2020 r.

 

Jesteśmy niewypowiedzianie wdzięczni:

 

– przede wszystkim Gospodarzom tego balu z jednej strony za ich przekraczającą nasze wyobrażenia hojność, a z drugiej skromność w osobistym eksponowaniu swojego w niej udziału. Obfitości wszelkich posiłków, elegancji dekoracji oraz profesjonalizmu obsługi nie powstydziłoby się nawet królewskie przyjęcie!!!

 

Radzie Rodziców za organizację imprezy, wielotygodniowe przygotowania, determinację w pokonywaniu licznych trudności. Szczególnie dziękujemy pani Joannie Skrzypek-Kucharczak i panu Krzysztofowi Kułakowskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie aukcji, za niepowtarzalną atmosferę balu  – atmosferę życzliwości i wielkoduszności!

 

– pani Beacie Główce, tancerzom Klubu Tańca ReVolta oraz solistkom Klubu Tańca LaVolta za piękne wprowadzenie występami do tanecznej całonocnej  zabawy!

 

zespołowi muzycznemu „Fiesta Amigos” za wspaniałe, profesjonalne, muzyczne rozpoczęcie balu!

 

– wreszcie wszystkim uczestnikom balu, którzy dali się ponieść atmosferze, za radosną zabawę, za hojność w licytowaniu na aukcji, za wsparcie finansowe organizacji imprezy i zasponsorowanie gadżetów!

 

Dzięki Państwa zaangażowaniu uczniowie naszej szkoły będą mieli nową profesjonalną pracownię komputerową, ale ten bal pokazał coś jeszcze: że wszyscy wspólnie tworzymy społeczność szkolną, możemy darzyć się zaufaniem i podejmować wiele inicjatyw dla dobra naszych dzieci!!!