Data:

Drodzy uczniowie!

 

Niestety teraz cały czas musimy przebywać w domu i zapewne duża część z was się nudzi. Jednak uczennica – Milena z klasy 4 podsunęła nam świetny pomysł, żeby konkurs który miał się odbyć w szkole – “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przenieść do sieci. Każdy będzie miał możliwość wzięcia udziału.

 

Przypominamy zasady konkursu:
Każdy uczestnik wybiera piosenkarza / piosenkarkę, którego piosenkę chciałby zaśpiewać i próbuje się jak najbardziej do niego upodobnić, tzn. może włożyć na siebie podobny strój jaki nosi dana gwiazda na teledysku piosenki lub założyć perukę – tutaj pozostawiamy wam pole do popisu – liczymy na waszą kreatywność. W takim stroju uczestnicy zaśpiewają piosenkę wybranego piosenkarza / piosenkarki i cały swój występ nagrają telefonem komórkowym, żeby później nam go przesłać, aby jury mogło go ocenić i wybrać zwycięzcę konkursu.

 

Filmiki waszych występów prosimy o wysłanie na adres mailowy – ttbzkonkurs@gmail.com do 24 kwietnia. W razie jakichkolwiek pytań związanych z konkursem prosimy również pisać na tego maila.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczniów a także nauczycieli.  🙂