Data:

We wtorek, 16 maja po zajęciach w Novaschool Elvira w Granadzie uczniowie klas 6 i 7 ze „Społecznej” udali się na wycieczkę w 🌄 Sierra Elvira. Punktem kulminacyjnym był taras widokowy przy Torreón de Albolote, skąd roztacza się panorama na Granadę i góry Sierra Nevada. Wycieczkę zorganizował nauczyciel Manolo z Novaschool. Na koniec uczestnicy wyprawy mogli skosztować migdałów samodzielnie zrywanych prosto z drzewa.


W środę, 17 maja uczniowie udali się na wycieczkę do Granady. 🇪🇸 Zwiedzili mauretańską twierdzę Alhambrę, arabską dzielnicę Albaicin i centrum miasta.
Każdego dnia uczniowie ze Społecznej brali udział w zajęciach z hiszpańskimi koleżankami i kolegami. 🇪🇸 Tematem ich pracy jest mądre korzystanie z Internetu. Ponadto było to czas na wspólne posiłki i sport.
Ostatni  dzień w Novaschool Medina Elvira był dniem sportu. 🥅🏀⚽️ Uczniowie Społecznej brali udział w aktywnościach fizycznych wraz z hiszpańską młodzieżą, m.in. w przeciąganiu liny, grze w dwa ognie, piłce nożnej i siatkówce. Po lunchu nasi uczniowie udali się na spacer nad pobliski sztuczny zbiornik wodny.

Ewelina Mierzwa
Mateusz Skórczyński
Beata Wydra