Data:

Uczniowie klas pierwszych wybrali się na wycieczkę pełną edukacyjnych doświadczeń i radosnych chwil. Pierwszym punktem programu była wizyta w klinice weterynaryjnej StaloVet, gdzie uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak działa rentgen i jak przeprowadzane jest badanie USG zwierząt. Weterynarz zaprezentował również salę operacyjną oraz pokazał, jak wygląda badanie psa. Ta część wycieczki pozwoliła uczniom zrozumieć znaczenie pracy weterynarza i troski o zdrowie zwierząt.

Następnie, grupa udała się do cukierni Lokomotycze, gdzie każde dziecko miało możliwość wyboru i degustacji lodów oraz ciastek. Była to doskonała okazja do rozwijania umiejętności społecznych i podejmowania samodzielnych decyzji, a także moment na zasłużony odpoczynek i przyjemność. Po słodkim poczęstunku, uczniowie odwiedzili Park Jordanowski, gdzie czekał na nich nowoczesny plac zabaw. Wyposażony w zjeżdżalnie, huśtawki i zręcznościowe liny, plac zabaw był miejscem, gdzie dzieci mogły aktywnie spędzić czas, rozwijając swoje umiejętności motoryczne i koordynację.

Wycieczka ta była nie tylko źródłem wiedzy, ale także niezapomnianych wrażeń, które z pewnością na długo zostaną w pamięci uczniów.

 

Ewa Żebrowska
Agnieszka Dul
Maria Wandas
Dominika Piskorowska