Data:

W sobotę 15 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się piknik rodzinny pod hasłem: „Moja rodzina – moja siła.” W wydarzeniu, które poprowadzili animatorzy Pracowni Jaszczur & Przyjaciele, uczestniczyły całe rodziny, nauczyciele i pracownicy szkoły. Piknik rozpoczął się od występów artystycznych uczniów. Zachwyt wzbudziły popisy wokalne i układy taneczne dzieci. Na uczestników pikniku czekały też liczne atrakcje. Były dmuchane zjeżdżalnie, malowanie na folii, robienie tatuaży, organizowano wspólne zabawy i konkursy.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i wielkim talentom cukierniczym mam udało się zorganizować kawiarenkę, w której wszyscy mogli zasmakować ciast, ciasteczek, galaretek i innych przekąsek. Obok można było wypić kawę oraz orzeźwić się pyszną lemoniadą przygotowaną również przez mamy uczniów ze zdrowych składników. Nie zabrakło także grilla, gdzie serwowano pieczoną kiełbasę i grillowane pierogi. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz parzenia i degustacja herbaty kazachstańskiej. Tradycyjnie na pikniku nie zabrakło stoiska z watą cukrową i popcornem. Ten wyjątkowy dzień zakończyła wyrzutnia cukierków i głośny okrzyk radości dzieci.

 

Dyrekcja i nauczyciele serdecznie dziękują wszystkim rodzicom i instytucjom, dzięki którym udało się przygotować i przeprowadzić imprezę. Piknik był wspaniałą okazją do świetnej zabawy, wspólnych rozmów i jeszcze większej integracji społeczności szkolnej, co, jak jesteśmy przekonani, umocni dobrą atmosferę szkoły.