24 maja 2016
|
Aktualności
Konkurs Poliglota
W dniu 29.05. 2016 w Gimnazjum numer 2 zostały ogłoszone wyniki Powiatowego Konkursu Poliglota.
Był to konkurs sprawdzający umiejętności uczniów z języka angielskiego i języka niemieckiego. Uczennica Gabrysia Ostapowicz z klasy II gimnazjum zajęła I miejsce, a uczennica Julia Murowaniec zajęła III miejsce w powiecie. Gratulujemy!
Podobne wpisy
Piknik szkolny - święto wiosny i Rodziny
3 czerwca 2026Z wizytą w Portugalii
2 czerwca 2026Nabór na stanowisko Dyrektora szkoły
1 czerwca 2026O przyjaźni, odwadze i dobroci – przedstawienie klasy 2a
1 czerwca 2026Pamiętamy o bohaterach z „Górki”
26 maja 2026Nasza witryna wykorzystuje pliki cookie
Stosujemy pliki cookies, aby uczynić naszą witrynę bardziej komfortową i efektywną w działaniu. Umożliwiają one także dostosowanie zawartości i ogłoszeń do Twoich potrzeb.
Ustawienia ciasteczek
Tutaj możesz zobaczyć, jakie informacje gromadzimy za pomocą plików cookie i dlaczego to robimy. Nie musisz akceptować wszystkich. Twoją decyzję możesz zawsze zmodyfikować na stronie naszej polityki.
Są one kluczowe dla poprawnego działania naszej strony, więc nie ma możliwości ich wyłączenia. Informacje uzyskane z tych plików cookie wykorzystujemy do zapewnienia Ci najlepszej obsługi.
Informacje analityczne zebrane za pomocą tych plików cookie pozwalają nam analizować Twoje działania i zainteresowania. Rejestrujemy, na przykład, częstotliwość Twoich wizyt na naszej stronie.
Monitorujemy to co przeglądasz na naszej stronie, by precyzyjniej dostosować reklamy do Twoich preferencji. Pozwala to wyświetlać Ci jedynie te ogłoszenia, które są dla Ciebie najbardziej interesujące.