24 maja 2016 |
Aktualności

Konkurs Poliglota

W dniu 29.05. 2016 w Gimnazjum numer 2 zostały ogłoszone wyniki Powiatowego Konkursu  Poliglota.

Był to konkurs sprawdzający umiejętności uczniów z języka angielskiego i języka niemieckiego. Uczennica Gabrysia Ostapowicz z klasy II gimnazjum zajęła I miejsce, a uczennica Julia Murowaniec zajęła III miejsce w powiecie. Gratulujemy!

instagram facebook