31 maja 2016
|
Galeria
|
Aktualności
Wycieczka do straży pożarnej
We wtorek 24 maja uczniowie klasy Ia i I b udali się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej.
Dzięki życzliwości strażaków dzieci obejrzały samochody i sprzęt strażacki. Zapoznano je również z zawodem strażaka. Niebywałą atrakcją dla uczniów była możliwość przymierzenia hełmu strażackiego i przebywanie w wozie strażackim. Strażacy zaprezentowali dzieciom próbny alarm oraz sprzęt, którego używają w trudnych warunkach. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. A.G., J.J.Ś.
Podobne wpisy
Piknik szkolny - święto wiosny i Rodziny
3 czerwca 2026Z wizytą w Portugalii
2 czerwca 2026Nabór na stanowisko Dyrektora szkoły
1 czerwca 2026O przyjaźni, odwadze i dobroci – przedstawienie klasy 2a
1 czerwca 2026Pamiętamy o bohaterach z „Górki”
26 maja 2026Nasza witryna wykorzystuje pliki cookie
Stosujemy pliki cookies, aby uczynić naszą witrynę bardziej komfortową i efektywną w działaniu. Umożliwiają one także dostosowanie zawartości i ogłoszeń do Twoich potrzeb.
Ustawienia ciasteczek
Tutaj możesz zobaczyć, jakie informacje gromadzimy za pomocą plików cookie i dlaczego to robimy. Nie musisz akceptować wszystkich. Twoją decyzję możesz zawsze zmodyfikować na stronie naszej polityki.
Są one kluczowe dla poprawnego działania naszej strony, więc nie ma możliwości ich wyłączenia. Informacje uzyskane z tych plików cookie wykorzystujemy do zapewnienia Ci najlepszej obsługi.
Informacje analityczne zebrane za pomocą tych plików cookie pozwalają nam analizować Twoje działania i zainteresowania. Rejestrujemy, na przykład, częstotliwość Twoich wizyt na naszej stronie.
Monitorujemy to co przeglądasz na naszej stronie, by precyzyjniej dostosować reklamy do Twoich preferencji. Pozwala to wyświetlać Ci jedynie te ogłoszenia, które są dla Ciebie najbardziej interesujące.