31 maja 2016 |
Galeria
|
Aktualności

Zajęcia otwarte w klasie pierwszej

Z okazji Święta Matki uczniowie klasy I b zaprosili swoje mamusie na lekcję otwartą.

Dzieci wypowiadały się na temat swoich mam, śpiewały piosenki oraz wykonywały wiele zadań związanych z tematem „Mama”. Był quiz dla mamy i dziecka oraz własnoręcznie wykonane upominki. Cennym prezentem okazały się pierwsze wypracowania uczniów na temat :”Moja mama”. Zajęcia miały możliwość pokazania, jak dzieci pracują i jak się wypowiadają. Bardzo się wszystkim podobały. J.J.Ś

instagram facebook