31 maja 2016 |
Galeria
|
Aktualności

Spotkanie z lekarzem

Dnia 20 maja 2016r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią dr Moniką Szczepanik, lekarzem, który na co dzień pracuje w przychodni specjalistycznej – Macierzyństwo i Życie w Lublinie.

instagram facebook