6 czerwca 2016 |
Galeria
|
Aktualności

Lekcja w Parku 24 -„W krainie ptaków”

30 maja uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w zajęciach w Parku 24 pt. „W krainie ptaków”.   Dzieci najpierw wysłuchały prelekcji dotyczącej życia, wędrówek i zwyczajów skrzydlatych przyjaciół, a następnie brały udział w konkursach i zabawach dotyczących poznanych treści. Najbardziej podobało się koło fortuny. Za swoje piękne odpowiedzi wszyscy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką. To była ciekawa lekcja. E.Ż.
instagram facebook