Dzień Star Wars
4 maja sala lekcyjna klasy 3a zamieniła się w odległą galaktykę! Uczniowie udowodnili, że wyobraźnia nie zna granic, organizując wyjątkowe świętowanie Dnia Gwiezdnych Wojen w murach naszej szkoły.
Klasowy piknik i legendarne kolekcje.
Zamiast tradycyjnych lekcji w ławkach, uczniowie zorganizowali tematyczny piknik na terenie szkoły. Na rozłożonych kocach, królowały niesamowite konstrukcje – uczniowie przynieśli swoje kolekcje LEGO Star Wars, dumnie prezentując słynne statki, bazy i figurki z sagi. Była to świetna okazja do wymiany kolekcjonerskich doświadczeń i wspólnego budowania nowych światów.
Filmowe emocje i walka dobra ze złem - na koniec odbyła się klasowa projekcja filmu oczywiście z kultowej kolekcji Star Wars.
Wydarzenie było nie tylko świetną zabawą, ale też lekcją o tym, jak ważne są wartości takie jak przyjaźń, lojalność i stawanie po stronie dobra. Gratulujemy klasie 3a kreatywności i... niech Moc zawsze będzie z Wami!
Ewa Żebrowska