11 maja 2026
Piękne czytanie, wielki sukces: Maria Rodzim-Kiliańska wyróżniona
Z radością i dumą informujemy o sukcesie uczennicy naszej klasy – Marii Rodzim-Kiliańskiej, uczennicy klasy 2a, która 28 kwietnia reprezentowała naszą szkołę podczas VIII edycji miejskiego konkursu pięknego czytania pt. „Czytaj z radością – słuchaj z przyjemnością”. Wydarzenie zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Stalowej Woli zgromadziło wielu utalentowanych uczniów klas 2 i 3 z całego miasta. Poziom tegorocznej edycji był niezwykle wysoki, tym bardziej miło nam ogłosić, że Marysia zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.
Marysiu, cała klasa 2a oraz społeczność szkolna składają Ci serdeczne gratulacje.
Agnieszka Seman-Kruk