Świeto Rodziny
Hasło naszej szkoły brzmi: „Edukacja to relacja”, które głosi, że to właśnie związki między ludźmi są fundamentem nauki i kształtowania charakterów. Dbamy o relacje między nauczycielami a uczniami, między pracownikami szkoły a rodzicami uczniów, ale niezwykle cieszą nas także te niepowtarzalne między dziećmi a rodzicami. Nie mogło więc zabraknąć w naszym szkolnym kalendarzu Święta Rodziny – obchodziliśmy je piknikiem w sobotę 7 czerwca. Pogoda dopisała znakomicie, więc mogliśmy świętować bez przeszkód. Wielu uczniów zaprezentowało swoje talenty na scenie: były życzenia dla rodziców, występy wokalne, taneczne i instrumentalne. Można było skorzystać z wielu atrakcji, którymi był słodki bufet i kiełbaska z grilla, popcorn i wata cukrowa, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, oglądanie zabytkowych samochodów czy wystrzały z „cukierkowej armaty”, jednak zdecydowanie największą była kąpiel w pianie jako finał imprezy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu pikniku: firmie Matthias, piekarni Dziubek, firmie GoMa, firmie Biuro Plus, firmie Fresh Gelato Floriańska Katarzyna Wryk, Cetrum Kształcenia Ustawicznego w Stalowej Woli, Panu Markowi Gutce, Stowarzyszeniu Nasze Kołodzieje, Kołu Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Kołodziejach, rodzicom, którzy upiekli ciasta, zajmowali się robieniem lemoniady, pomogli rozłożyć namioty, a po imprezie uporządkować teren, rodzicom, którzy wnieśli wkład finansowy potrzebny na organizację pikniku.
Jesteśmy przekonani, że Święto Rodziny było bardzo sympatycznym ukoronowaniem całorocznej pracy szkoły, uczniów i ich Rodziców.