Bardzo dobry turniej szachowy w wykonaniu naszych uczniów

Data:
W sobotę 16 grudnia w Stalowej Woli rozegrany został „I Mikołajkowy turniej szachowy Zima 2017” z możliwością zdobycia V i IV kategorii szachowej. W zawodach wystąpiło sześcioro uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując medalowe miejsca.

W kategorii wiekowej 2009 i młodsi zwycięzcą został Alan Kordas wygrywając 4 partie z 6 rozegranych, 2 miejsce zajął kolega ze szkolnej ławki Mieczysław Kruk-Kida uzyskując również 4 punkty (zdobył wyższą – IV kategorię szachową). Gabriela Laba uzyskała 2,5 pkt i zdobyła V kategorię szachową – duże brawa dla Gabrysi. Duże słowa uznania należą się również uczniom, którzy pierwszy raz wystąpili na rozgrywkach szachowych: Milena Kicińska (wygrała 1 partię) i Oskar Pawłowski (dwie partie zremisował) oraz Michał Morpak (uzyskał 1,5 pkt)
Gratulacje i pomyślności w kolejnych turniejach !