Piknik, czyli święto rodzinne w naszej szkole

Data:

W sobotę 23 kwietnia br. na terenie naszej szkoły odbyła się impreza plenerowa o charakterze pikniku rodzinnego.

Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych stanowisk, przy których czas mogły spędzać zarówno dzieci, jak i dorośli, m.in. interaktywny plac zabaw, fotobudkę, konkurencje sportowe i zabawy dla dzieci i rodziców, zajęcia z klockami lego, stanowisko fryzjersko-kosmetyczne (we współpracy z CKU), miniprodukcji plakietek (buttonów), wóz strażacki. Bogato zaopatrzony był „namiot kulinarny” – można było tam posmakować potraw z grilla, ciast, płynnej czekolady wypływającej z fontanny, a także soku wyciskanego ze świeżych owoców i kawy parzonej profesjonalnie przez pracowników kawiarni Konesso. Międzynarodowy Dzień Książki został uczczony quizem czytelniczym połączonym z loterią fantową oraz kiermaszem książek dla dzieci zorganizowanym we współpracy z księgarnią „Nutka”. Równocześnie na scenie można było obejrzeć występy artystyczne uczniów naszej szkoły i odbył się tam minikurs zumby prowadzony przez instruktora tańca, Pawła Borówkę (absolwenta naszej szkoły). Punktem kulminacyjnym imprezy był koncert reggae krakowskiego zespołu Rootzmans, finalisty 7. edycji konkursu „Must be the music”. Piknikowi towarzyszyła piękna pogoda, dlatego też do poszczególnych stoisk ustawiały się długie kolejki chętnych. W budynku szkoły odbywały się pokazy z fizyki i biologii, można było obejrzeć kroniki szkolne, odbyło się także spotkanie z wychowawcą przyszłorocznej klasy pierwszej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i innym pracownikom szkoły tak bardzo zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie imprezy. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów (tablica z ich nazwiskami znajduje się w holu szkoły, na parterze), dzięki którym było możliwe zorganizowanie pikniku. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli upiec ciasta i pomagali nam w obsłudze stanowisk, szczególnie panom przy grillu. Piknik osiągnie prawdziwy sukces, jeśli zintegruje całe środowisko szkoły we wspólnym działaniu na rzecz jej dobra.
Bardzo prosimy zgłaszać swoje uwagi na temat pikniku (co się podobało, co powinniśmy poprawić) na adres mailowy szkoły. Pozwoli nam to uczynić tę imprezę jeszcze lepszą.
Organizatorzy