SZLACHETNA PACZKA – relacja z wręczenia paczki Rodzinie

Data:

szlachetna paczka

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POD-2528-537372), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Na przywitanie wolontariuszy wybiegła mała Łucja, która od samego rana czekała na nasz przyjazd. Pani Katarzyna na widok kolejnych wnoszonych paczek pytała, czy to na pewno wszystko dla niej. Za rozpakowywanie paczek od razu zabrały się dzieci. Z błyszczącymi oczami patrzyły na dużą ilość słodyczy. Małego Wiesia szczególnie ucieszył duży słoik miodu – jego ulubionego przysmaku. Największą jednak radość sprawiły dzieciom zabawki. Widząc pluszaki, lalki, autka od razu rozpoczęły zabawę. Pani Katarzyna bardzo ucieszyła się z dużych zapasów żywności i środków czystości. Popłakała się na widok kilku proszków do prania mówiąc,że „przy swoich małych urwisach, ma zawsze dużo prania”. Na widok garnków podskakiwała z radości krzycząc,że w końcu będzie miała w czym gotować.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo serdecznie dziękuję Państwu za przygotowanie paczki i za czas dla niej poświęcony. Na prawdę jesteście niesamowitymi ludźmi o wielkich sercach. Dziękuję, że tak odpowiedzialnie podeszliście Państwo do przygotowania tego prezentu. Paczka przekroczyła najśmielsze oczekiwania rodziny i sprawiła, że rodzina poczuła się wyjątkowo. Pani Kasia wraz z dziećmi dostrzegła, że są wokół nich na prawdę wspaniali ludzie, którzy otwierają się na innych. Dziękuję Państwu za współpracę i życzę cudownych świąt, przepełnionych nadzieją i wzajemną miłością!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Chcemy bardzo podziękować wszystkim Darczyńcom. Jesteście Państwo ludźmi o wielkich sercach. Nie jestem w stanie do końca wyrazić swojej wdzięczności dla Was.

Zapisz