Data:

Za nami I rodzinny turniej tenisa stołowego. W rozgrywkach wzięło udział 30 osób. W kategorii klas 1 – 3 najlepszym zawodnikiem został Jakub Miętek z klasy 3, który wygrał wszystkie mecze w pięcioosobowej grupie. Drugie miejsce – Dominik Włoch z klasy 2b, na trzecim stopniu podium stanął Jaś Nieradko – również z klasy 2b.
W kolejnej kategorii uczniów z klas 4 – 8 wzięło udział 17 uczniów. Uczestnicy zostali podzieleni na 4 grupy, w których rywalizowali każdy z każdym w meczach jednosetowych. Najlepszy okazał się Łukasz Tomczak z klasy 8, drugie miejsce zajął Maksymilian Dziubek z klasy 6, trzecie miejsce – Piotr Skuciński – również z klasy 6.
Koncówkę rozgrywek umilił turniej Rodziców naszych uczniów. 🙂
I miejsce zajął Pan Krzysztof Kułakowski (wygrana wszystkich meczy w sześcioosobowej grupie). II miejsce – Pan Radosław Dziubek, III miejsce – Pan Piotr Tomczak

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników turnieju!
Podziękowania kierujemy również dla Państwa Piotrowskich za ufundowanie pamiątkowych pucharów.