Wyniki konkursu ALBUS 2017

Data:

CHEMIA – kl. I SG

Oliwia Dziubek – Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa
Julia Brzozowska – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

 

CHEMIA – kl. III SG

Julia Brulińska – Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Lidia Kulig – Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Sara Steć – Dyplom laureata

 

GEOGRAFIA – kl. I SG

Oliwia Dziubek – Dyplom wyróżnienia

 

GEOGRAFIA – kl. III SG

Sara Steć – Dyplom wyróżnienia

 

HISTORIA – kl. 5 SSP

Michał Laba – Dyplom wyróżnienia

 

HISTORIA – kl. 6 SSP

Gabriela Gołojuch – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. I SG

Oliwia Dziubek – Dyplom laureata
Julia Kowal – Dyplom wyróżnienia
Maciej Kogut – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. II SG

Magdalena Słuchocka – Dyplom wyróżnienia
Aleksandra Sokalska – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. III SG

Gabriela Ostapowicz – Dyplom laureata
Sara Steć – Dyplom laureata
Lidia Kulig – Dyplom wyróżnienia
Karolina Cierpiatka – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. 4 SSP

Piotr Szuba – Dyplom laureata
Katarzyna Słuchocka – Dyplom wyróżnienia
Magdalena Grzybała – Dyplom wyróżnienia
Łucja Zakielarz – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. 5 SSP

Amelia Strugalska – Dyplom laureata
Mateusz Cetnarski – Dyplom wyróżnienia

 

J. ANGIELSKI – kl. 6 SSP

Iga Żebrowska – Dyplom laureata
Gabriela Gołojuch – Dyplom wyróżnienia

 

J. NIEMIECKI – kl. III SG

Gabriela Ostapowicz – Dyplom wyróżnienia

 

MATEMATYKA – kl. I SG

Julia Kowal – Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Oliwia Dziubek – Dyplom laureata
Julia Brzozowska – Dyplom laureata
Bartosz Dulny – Dyplom laureata

 

MATEMATYKA – kl. III SG

Jakub Cholewiński – Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Sara Steć – Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Lidia Kulig – Dyplom laureata
Gabriela Ostapowicz – Dyplom laureata

 

MATEMATYKA – kl. 4 SSP

Piotr Szuba – Dyplom laureata
Magdalena Grzybała – Dyplom wyróżnienia
Michał Wilk – Dyplom wyróżnienia
Krzysztof Wiśniewski – Dyplom wyróżnienia

 

MATEMATYKA – kl. 6 SSP

Iga Żebrowska – Dyplom laureata
Michał Ptasznik – Dyplom laureata
Gabriela Gołojuch – Dyplom wyróżnienia

 

PRZYRODA – kl. 4 SSP

Katarzyna Słuchocka – Dyplom laureata
Adam Mazur – Dyplom laureata
Krzysztof Wiśniewski – Dyplom wyróżnienia
Magdalena Grzybała – Dyplom wyróżnienia
Michał Wilk – Dyplom wyróżnienia

 

PRZYRODA – kl. 6 SSP

Iga Żebrowska – Dyplom wyróżnienia

 

Gratulujemy !