Wyniki konkursów 2018/2019
klasa III gim.
Natalia Szczupak
– I miejsce w II edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego „Tak widzę muzykę”
– II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego (drużynowo)
– finalistka wojewódzkiego konkursu z j. polskiego KO
Julia Kowal
– II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego (drużynowo)
– wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– wyróżnienie w II edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego „Tak widzę muzykę”
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z chemii
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Julia Brzozowska
– II miejsce w II edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego „Tak widzę muzykę”
– 14 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej Olimpus
– laureatka wojewódzkiego konkursu z chemii KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z j. angielskiego KO
– wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z j. angielskiego
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z chemii
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z matematyki
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– laureatka ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Hubert Ciszewski
– 3 miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego (drużynowo)
Maciej Kogut
– 3 miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego (drużynowo)
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Albus”
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Oliwia Dziubek
– stypendystka Programu wspierania młodzieży uzdolnionej Zarządu Województwa Podkarpackiego „Nie zagubić talentu”
– 3 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej Olimpus
– wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie „Alfik Matematyczny”
– finalistka wojewódzkiego konkursu z matematyki KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z chemii KO
– laureatka wojewódzkiego konkursu z j. angielskiego KO
– I miejsce w V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego „Poliglota”
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z j. angielskiego
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z geografii
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z chemii
– laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z matematyki
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
Wyniki konkursów 2017/2018
klasa II gim.
Oliwia Dziubek
– finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– laureatka (III miejsce) Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”
– laureatka ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego „Olimpus”
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– laureatka Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum „Najlepszy Germanista 2018”
– laureatka (II miejsce) Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geoplaneta Plus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego „Olimpus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego „Edi Panda CHEMIA”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
– finalistka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego
– III miejsce w Miejskim Konkursie „Poliglota”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym
Julia Brzozowska
– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „Edi Panda CHEMIA”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Albus”
Julia Kowal
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
– laureatka Powiatowego Konkursu z Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum „Najlepszy Germanista 2018”
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Z ortografią na co dzień”
– III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym
Bartosz Dulny
– wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Albus”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Albus”
– I miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
Natalia Szczupak
– laureatka ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego „Olimp school”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
– I miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
Filip Słuchocki
– laureat (III miejsce) Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej
– II miejsce w Międzyszkolnym turnieju w tenisa ziemnego o puchar Dyrektora MOSiR
Jakub Żybura
– laureat (III miejsce) Powiatowego Konkursu Wiedzy o Armii Krajowej
Maciej Kogut
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Albus”
klasa III gim.
Julia Bobińska
– II miejsce w Polsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z „Języka niemieckiego” OLIMP SCHOOL
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień”
Aleksandra Sokalska
– II miejsce w Polsce w III edycji konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego OLIMP SCHOOL
Weronika Kręcichwost
– III miejsce w III edycja konkursu ogólnopolskiego z języka niemieckiego OLIMP SCHOOL
Wyniki konkursów 2016/2017
II półrocze
klasa I SG:
Dziubek Oliwia:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Brzozowska Julia:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Kogut Maciej:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Dulny Bartosz:
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Kowal Julia:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficzno-Frazeologicznym
Słuchocki Filip:
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej
klasa II SG:
Bobińska Julia:
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego o tytuł: „Najlepszego Germanisty 2017” „Flϋgel der Poesie”
Słuchocka Magdalena:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Sokalska Aleksandra:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Kręcichwost Weronika
– laureatka Powiatowego Konkursu Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów gimnazjum „Flϋgel der Poesie”
klasa III SG:
Ostapowicz Gabriela:
– laureatka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów gimnazjum o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017”
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
– laureatka Powiatowego Konkursu Ortograficzno-Frazeologicznego
Szuba Katarzyna:
– laureatka Kuratoryjnego Konkursu z Języka Niemieckiego
– laureatka Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego o tytuł „Najlepszego Germanisty 2017”
– laureatka Powiatowego Konkursu Poezji Niemieckojęzycznej dla uczniów gimnazjum „Flϋgel der Poesie”
– bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta”
Brulińska Julia:
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego KO
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
Kulig Lidia:
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego KO
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Steć Sara:
– finalistka etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego KO
– bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
– laureatka (I miejsce) w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym „Stypendiada”
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Stypendiada”
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALBUS 2017
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego ALBUS 2017
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Cholewiński Jakub:
– finalista etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego KO
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2017
Michalak Mikołaj:
– wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej
Bednarczyk Aneta:
– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „Stypendiada”
Cierpiatka Karolina:
– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego ALBUS 2017
Wyniki konkursów 2016/2017
I półrocze
klasa I SG:
Rejonowy Recytatorski Konkurs Szkół Gimnazjalnych –
Lewczyńska Wiktoria – finalistka
Ogólnopolski Olimpiada Mitologiczna Olimpus –
Brzozowska Julia – 11 miejsce w Polsce
Dziubek Oliwia – 6 miejsce w Polsce
Kogut Maciej – 11 miejsce w Polsce
Miejski Konkurs „Solidarność i młodzież” –
Słuchocki Filip, Żybura Jakub – laureaci
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Dziubek Oliwia – laureatka
Kowal Julia – bardzo dobry wynik
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Brzozowska Julia – wyróżnienie
klasa II SG:
Miejski Konkurs „Solidarność i młodzież” –
Oręziak Tomasz – laureat
Konkurs z j. niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Bobińska Julia – etap rejonowy
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Barański Kacper – laureat
klasa III SG:
Konkurs z chemii organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Brulińska Julia, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – etap szkolny
Brulińska Julia, Kulig Lidia – zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego
Podkarpacki Gimnazjalny Konkurs Chemiczny
Brulińska Julia, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – zakwalifikowane do II etapu
Konkurs z matematyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Cholewiński Jakub, Kulig Lidia, Steć Sara – etap szkolny
Cholewiński Jakub, Steć Sara – etap rejonowy
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Alfik –
Cholewiński Jakub, Kulig Lidia, Steć Sara – wynik bardzo dobry
Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” –
Bednarczyk Aneta, Kulig Lidia, Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – finalistki II etapu
Ogólnopolski Konkurs „Z ortografią na co dzień” –
Ostapowicz Gabriela, Steć Sara – finalistki II etapu
Rejonowy Recytatorski Konkurs Szkół Gimnazjalnych –
Kulig Lidia – finalistka
Konkurs z j. angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Steć Sara – etap rejonowy
Konkurs z j. niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Ostapowicz Gabriela, Szuba Katarzyna – etap rejonowy, zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej –
Szuba Katarzyna – II miejsce
Konkurs z fizyki organizowany przez Kuratorium Oświaty –
Cholewiński Jakub, Steć Sara – etap rejonowy
WYNIKI KONKURSÓW 2014/2015 |
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO „Z POPRAWNĄ ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ” Klasa I: Gabriela Ostapowicz – finalistka Klasa II: Julia Surowaniec – laureatka Klasa III: Greta Steć – finalistkaGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ” Klasa II: Julia Surowaniec – finalistka Agnieszka Czubat – finalistakaGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „Albus 2015” Chemia KlasaIII: Greta Steć – laureatka Monika Bednarczyk – laureatka Iza Mazur – laureatkaJęzyk angielski KlasaI: Karolina Cierpiatka – laureatka Gabriela Ostapowicz – laureatka Lidia Kulig – laureatka Sara Steć – wyróżnienie Klasa II: Julia Surowaniec – laureatka Tomasz Kowalczyk – laureat Katarzyna Iwan – wyróżnienie Klasa III: Greta Steć – wyróżnienie Grzegorz Burak – wyróżnienie Wiktoria Chciuk – wyróżnienie Jakub Adamczyk – wyróżnienie Anna Gordziałkowska – wyróżnienieJęzyk niemiecki KlasaII: Julia Murowaniec – wyróżnienieMatematyka Klasa I: Jakub Cholewiński – laureat Sara Steć – laureatka Lidia Kulig – laureatka Klasa II: Krzysztof Samek – laureata Klasa III: Greta Steć – laureatka Iza Mazur – laureatka Jakub Adamczyk – wyróżnienie Filip Dulny – wyróżnienie Maciej Grzybowski – wyróżnienie Michał Wąsik – wyróżnienieGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
WYNIKI KONKURSU „Z poprawną ortografią na co dzień 2015” etap ogólnopolski.Klasa II: Julia Surowaniec – laureatka GRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „KANGUR MATEMATYCZNY”Klasa I: Sara Steć – wyróżnienieKlasa II: Krzysztof Samek – wyróżnienie Natalia Zadrużniak – wyróżnienie |
Klasa III:
Greta Steć – wynik bardzo dobry
Iza Mazur – wyróżnienie
Jakub Adamczyk – wyróżnienie
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie etap wojewódzki: |
CHEMIA
Klasa III:
Greta Steć – laureatka
BIOLOGIA
Klasa III:
Grzegorz Burak – finalista
MATEMATYKA
Klasa III:
Greta Steć – laureatka
J. NIEMIECKI
Klasa III:
Iza Mazur – finalistka
J. ANGIELSKI
Klasa III:
Filip Dulny – laureat
GRATULUJEMY!!!
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie w roku szklonym 2014/2015 |
CHEMIA
Klasa III:
Greta Steć – laureatka
Monika Bednarczyk– laureatka
Iza Mazur – laureatka
GEOGRAFIA
Klasa III:
Michał Wąsik – laureat
Wiktoria Chciuk– laureatka
BIOLOGIA
Klasa III:
Grzegorz Burak – laureat
Jakub Adamczyk– laureat
MATEMATYKA
Klasa III:
Greta Steć – laureatka
Iza Mazur– laureatka
Michał Wąsik – laureat
FIZYKA
Klasa III:
Maciej Grzybowski – laureat
Greta Steć– laureatka
Filip Dulny – laureat
J. ANGIELSKI
Klasa III:
Filip Dulny – laureat
Greta Steć– laureatka
J. NIEMIECKI
Klasa III:
Iza Mazur – laureatka
Anna Gordziałkowska – laureatka
WYNIKI KONKURSÓW 2013/2014 |
WYNIKI CHEMIA Klasa I: Klasa III: JĘZYK ANGIELSKI Klasa I: JĘZYK NIEMIECKI Klasa III: MATEMATYKA Klasa I: GRATULUJEMY!!! |
MIĘDZYNARODOWY KONKURS Wyróżnienia: Klasa I: Klasa II: Klasa III: GRATULUJEMY!!! |
Finaliści konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie etap wojewódzki:Klasa II gimnazjum: GRETA STEĆ – j. polski MICHAŁ WĄSIK – geografiaGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Laureaci Klasa II gimnazjum: Klasa III gimnazjum: GRATULUJEMY!!! |
Najlepszy wynik w mieście w kwalifikacjach do etapu wojewódzkiego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie:Iza Mazur z kl. II gimnazjum – konkurs polonistycznyGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Uczniowie, którzy również z bardzo wysokimi wynikami zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie: Greta Steć z kl. II gimnazjum – konkurs polonistyczny Michał Wąsik z kl. II gimnazjum – konkurs geograficznyGRATULUJEMY!!! ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW |
Uczniowie zakwalifikowani do 1.Aram Takmadżan kl.III chemia GRATULUJEMY!!! |
WYNIKI KONKURSÓW 2012/2013 |
---|
Konkurs ALBUS | |||||
---|---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Przedmiot | Osiągnięcie | |
1. | Filip Dulny | I | język angielski | laureat | |
2. | Greta Steć | I | język angielski | wyróżnienie | |
3. | Aleksandra Łupicka | II | język angielski | wyróżnienie | |
4. | Kacper Latawiec | III | język angielski | wyróżnienie | |
5. | Agata Giebułtowicz | III | język angielski | wyróżnienie | |
6. | Agata Ordon | III | język angielski | wyróżnienie | |
7. | Iza Mazur | I | język niemiecki | wyróżnienie | |
8. | Sebastian Szczęch | II | język niemiecki | laureat | |
9. | Karolina Wąsik | III | język niemiecki | laureat | |
10. | Greta Steć | I | matematyka | laureat | |
11. | Iza Mazur | I | matematyka | laureat | |
12. | Michał Wąsik | I | matematyka | laureat | |
13. | Filip Młynarski | I | matematyka | laureat | |
14. | Jakub Adamczyk | I | matematyka | laureat | |
15. | Monika Bednarczyk | I | matematyka | wyróżnienie | |
16. | Piotr Ważny | I | matematyka | wyróżnienie | |
17. | Filip Dulny | I | matematyka | wyróżnienie | |
18. | Maciej Grzybowski | I | matematyka | wyróżnienie | |
19. | Karol Wawreńczuk | II | matematyka | laureat | |
20. | Aram Takmadżan | II | matematyka | laureat | |
21. | Kacper Latawiec | III | matematyka | wyróżnienie | |
22. | Maksym Steć | III | matematyka | wyróżnienie | |
23. | Agata Giebułtowicz | III | matematyka | wyróżnienie | |
24. | Madzia Giebułtowicz | III | matematyka | wyróżnienie | |
25. | Monika Bednarczyk | I | chemia | laureat | |
26. | Iza Mazur | I | chemia | laureat | |
27. | Jakub Adamczyk | I | chemia | laureat | |
28. | Filip Dulny | I | chemia | laureat | |
29. | Greta Steć | I | chemia | laureat | |
30. | Maciej Grzybowski | I | chemia | wyróżnienie | |
31. | Michał Wąsik | I | chemia | wyróżnienie | |
32. | Aram Takmadżan | II | chemia | wyróżnienie | |
33. | Agata Giebułtowicz | III | chemia | laureat | |
34. | Madzia Giebułtowicz | III | chemia | laureat | |
35. | Maksym Steć | III | chemia | laureat |
Konkurs Kangur Matematyczny 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Greta Steć | I | wynik bardzo dobry | |
2. | Filip Dulny | I | wynik bardzo dobry | |
3. | Iza Mazur | I | wyróżnienie | |
4. | Aram Takmadżan | II | wyróżnienie | |
5. | Karol Wawreńczuk | II | wyróżnienie | |
6. | Maksym Steć | III | wyróżnienie |
Konkurs „ Z poprawną polszczyzną na co dzień” | ||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Maksym Steć | III | laureat | |
2. | Aleksandra Burdzy | II | finalistka | |
3. | Kacper Latawiec | III | finalista |
Konkurs „ Z poprawną ortografią na co dzień” | ||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Kacper Latawiec | III | finalista |
Laureaci konkursów przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Rejonowego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Latawiec Kacper | III | język polski | |
2. | Wąsik Karolina | III | język polski | |
3. | Steć Maksym | III | matematyka | |
4. | Ordon Agata | III | histotria | |
5. | Wąsik Karolina | III | histotria | |
6. | Giełbutowicz Agata | III | biologia | |
7. | Giełbutowicz Magdalena | III | biologia | |
8. | Trela Aleksandra | III | biologia | |
9. | Giełbutowicz Agata | III | chemia | |
10. | Steć Maksym | III | chemia | |
11. | Steś Maksym | III | język angielski | |
12. | Giełbutowicz Agata | III | język angielski | |
13. | Giełbutowicz Magdalena | III | język angielski | |
14. | Surowaniec Aleksandra | II | język angielski | |
15. | Szęch Sebastian | I | język nieniecki | |
15. | Takmadżan Aram | I | język nieniecki |
Uczniowie zakwalifikowani do etapu Wojewódzkiego konkursów organizowaych przez Kuratorium Oświaty |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Karolina Wąsik | III | histotria | |
2. | Agata Ordon | III | histotria | |
3. | Agata Giebułtowicz | III | biologia | |
4. | Ola Trela | III | biologia | |
5. | Agata Giebułtowicz | III | chemia | |
6. | Maksym Steć | III | chemia | |
7. | Sebastian Szczęch | II | j. niemiecki | |
8. | Karolina Wąsik | III | j. niemiecki | |
9. | Maksym Steć | III | j. angielski |
Laureaci i finaliści etapu Wojewódzkiego konkursów organizowanego przez Kuratorium Oświaty |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | Osiągnięcie |
1. | Karolina Wąsik | III | historia | finalistka |
2. | Agata Ordon | III | historia | finalistka |
3. | Agata Giebułtowicz | III | biologia | finalistka |
4. | Ola Trela | III | biologia | finalistka |
5. | Agata Giebułtowicz | III | chemia | finalistka |
6. | Maksym Steć | III | chemia | finalista |
7. | Sebastian Szczęch | II | j. niemiecki | laureat |
8. | Karolina Wąsik | III | j. niemiecki | finalistka |
9. | Maksym Steć | III | j. angielski | finalista |
WYNIKI KONKURSÓW 2011/2012 |
---|
Ogólnopolski Konkurs ALBUS 2012 Matematyka |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Aram Takmadżan | I | 1 miejsce – laureat | |
2. | Karol Wawreńczuk | I | 2 miejsce – laureat | |
3. | Karol Żebrowski | I | 11 miejsce – wyróżnienie | |
4. | Maksym Steć | II | 6 miejsce – laureat | |
5. | Kacper Latawiec | II | 9 miejsce – laureat | |
6. | Agata Giebułtowicz | II | 11 miejsce – wyróżnienie | |
7. | Magdalena Giebułtowicz | II | 11 miejsce – wyróżnienie | |
8. | Sebastian Kopacz | III | 2 miejsce – laureatka | |
9. | Paweł Zaorski | III | 5 miejsce – laureat | |
10. | Bartłomiej Rembisz | III | 8 miejsce – laureat | |
11. | Daniel Sokalski | III | 13 miejsce – wyróżnienie | |
Chemia | ||||
---|---|---|---|---|
1. | Agata Giebułtowicz | II | 3 miejsce – laureatka | |
2. | Maksym Steć | II | 5 miejsce – laureat | |
3. | Paweł Zaorski | III | 9 miejsce – laureat |
Konkurs |
---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Osiągnięcie | |
1. | Aram Takmadżan | I | wyróżnienie | |
2. | Karol Wawreńczuk | I | wyróżnienie | |
3. | Kacper Latawiec | II | wyróżnienie | |
4. | Paweł Zaorski | III | wyróżnienie |
Laureaci konkursów przedmiotowych |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Sebastian Kopacz | III | język angielski | |
2. | Sebastian Kopacz | III | matematyka | |
3. | Paweł Zaorski | III | matematyka | |
4. | Paweł Zaorski | III | biologia | |
5. | Aleksandra Trela | II | biologia | |
6. | Bartłomiej Rembisz | III | biologia | |
7. | Karolina Wąsik | II | historia | |
8. | Karolina Wąsik | II | język niemiecki | |
9. | Daniel Sokalski | III | język niemiecki | |
10. | Paweł Zaorski | III | język niemiecki | |
11. | Sebastian Kopacz | III | chemia | |
12. | Paweł Zaorski | III | chemia | |
13. | Kacper Latawiec | II | język polski | |
14. | Karolina Wąsik | II | język polski | |
Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | osiągnięcie – konkurs | |
1. | Sebastian Kopacz | III | laureat – język angielski | |
2. | Karolina Wąsik | II | finalistka – język polski | |
3. | Aleksandra Trela | II | finalistka – biologia | |
4. | Bartłomiej Rembisz | III | finalista – biologia | |
5. | Paweł Zaorski | II | finalista – chemia | |
Finaliści ogólnopolskiego konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Kacper Latawiec | II |
WYNIKI KONKURSÓW 2010/2011 |
---|
Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2011 |
---|
XIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej:”Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie” w etapie dekanalnym |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Kacper Burak | II | II miejsce | |
VIII Regionalny Konkurs Recytatorski |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Gabriela Romańska | III | ||
2 | Wojciech Micał | III | III miejsce | |
JERSZ Łowcy Talentów „”Alfik” – konkurs matematyczny | ||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Karol Kowalczuk | III | wynik bardzo dobry | |
2 | Wojciech Micał | III | wynik bardzo dobry |
Konkursy interdyscyplinarne i przedmiotowe KO |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | przedmiot | wynik |
1 | Joanna Rymarska | III | j. niemiecki | laureatka |
2 | Wojciech Micał | III | chemia | finalista |
matematyka | finalista | |||
j. niemiecki | finalista | |||
3 | Karol Kowalczuk | III | matematyka | finalista |
IX Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Joanna Rymarska | III | 1 miejsce w regionie | |
Konkurs Wiedzy Anglojęzycznej |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Daniel Sokalski | II | 3 miejsce | |
I Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów |
||||
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Wojciech Micał | III | finalista |
Ogólnopolski konkurs ALBUS 2011 |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | przedmiot | wynik |
1 | Sebastian Kopacz | II | j. angielski | laureat |
2 | Małgorzata Frankiewicz | II | j. angielski | laureatka |
3 | Agata Giebułtowicz | I | j. angielski | wyróżnienie |
4 | Paweł Zaorski | II | j. angielski | wyróżnienie |
5 | Kajetan Behler | II | j. angielski | wyróżnienie |
6 | Wojciech Micał | III | j. angielski | wyróżnienie |
7 | Maksym Steć | I | matematyka | wyróżnienie |
8 | Paweł Zaorski | II | matematyka | laureat |
9 | Sebastian Kopacz | II | matematyka | laureat |
10 | Wojciech Micał | III | matematyka | laureat |
11 | Karol Kowalczuk | III | matematyka | laureat |
12 | Paweł Zaorski | II | chemia | laureat |
13 | Bartłomiej Rembisz | II | chemia | wyróżnienie |
14 | Sebastian Kopacz | II | chemia | wyróżnienie |
15 | Dorota Cichoń | II | chemia | wyróżnienie |
16 | Wojciech Micał | III | chemia | laureat |
Konkurs Ogólnopolski KANGUR MATEMATYCZNY |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | wynik | |
1 | Maksym Steć | I | wyróżnienie | |
2 | Kacper Latawiec | I | wyróżnienie | |
3 | Agata Giebułtowicz | II | wyróżnienie | |
4 | Paweł Zaorski | II | wyróżnienie | |
5 | Sebastian Kopacz | II | wyróżnienie | |
6 | Karol Kowalczuk | III | wyróżnienie | |
7 | Wojciech Micał | III | wyróżnienie |
WYNIKI KONKURSÓW 2009/2010 |
---|
Wykaz uczniów wyróżnionych PRIMUS INTER PARES 2010 |
LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Wojciech Micał | II | Język niemiecki, Chemia, Fizyka |
najlepszy z najlepszych trzykrotny laureat etapu wojewódzkiego |
2. | Joanna Rymarska | II | Język niemiecki | laureatka |
3. | Sebastian Kopacz | I | Język angielski | laureat |
4. | Wojciech Micał | II | Matematyka | finalista |
5. | Rafał Bednarski | III | Geografia | finalista |
6. | Marcin Musialik | III | Fizyka, Biologia, Chemia |
trzykrotny finalista |
7. | Agnieszka Kloc | III | Język angielski | finalistka |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Nazwa konkursu | |
1. | Agnieszka Kloc | III | J.angielski | |
2. | Marcin Musialik | III | Biologia | |
3. | Marcin Musialik | III | Fizyka | |
4. | Marcin Musialik | III | Chemia | |
5. | Michał Warchoł | III | Biologia | |
6. | Rafał Bednarski | III | Geografia | |
7. | Joanna Rymarska | II | J.niemiecki | |
8. | Wojciech Micał | II | Fizyka | |
9. | Wojciech Micał | II | Chemia | |
10. | Wojciech Micał | II | J.niemiecki | |
11. | Wojciech Micał | II | Matematyka | |
12. | Sebastian Kopacz | I | J.angielski | |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu Rejonowego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Nazwa konkursu | |
1. | Agnieszka Kloc | III | J.angielski | |
2. | Agnieszka Kloc | III | Biologia | |
2. | Magdalena Kowalczyk | III | Polonistyczny | |
3. | Marcin Musialik | III | Biologia | |
4. | Marcin Musialik | III | Fizyka | |
5. | Marcin Musialik | III | Chemia | |
6. | Michał Warchoł | III | Biologia | |
7. | Monika Krawczyk | III | J.angielski | |
8. | Rafał Bednarski | III | Geografia | |
9. | Rafał Bednarski | III | J.niemiecki | |
10. | Joanna Rymarska | II | J.niemiecki | |
11. | Wojciech Micał | II | Fizyka | |
12. | Wojciech Micał | II | Chemia | |
13. | Wojciech Micał | II | J.niemiecki | |
14. | Wojciech Micał | II | Matematyka | |
15. | Karol Kowalczuk | II | Matematyka | |
16. | Sebastian Kopacz | I | J.angielski |
Ogólnopolski Konkurs i Olipiada |
||||
---|---|---|---|---|
W Konkursie brało udział 100 uczniów szkół gimnazjalnych. Decyją Wojewódzkiej Komisji Konkursowej tytuł Laureata otrzymało 18 uczniów. W śród nich na piątym miejscu jest nasz uczeń WOJCIECH MICAŁ. |
OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY „KANGUR” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | WOJCIECH MICAŁ | II | wynik bardzo dobry | |
2. | KAROL KOWALCZUK | II | wyróżnienie | |
3. | SEBASTIAN KOPACZ | I | wyróżnienie | |
4. | PAWEŁ ZAORSKI | I | wyróżnienie |
OGÓLNOPOLSKI KONKURSU MATEMATYCZNY „WEKTOR” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | SEBASTIAN KOPACZ | II | laureat | |
2. | WOJCIECH MICAŁ | II | wyróżnienie |
POWIATOWY KONKURSU MATEMATYCZNY |
||||
---|---|---|---|---|
Nasza drużyna w składzie: | ||||
SEBASTIAN KOPACZ PAWEŁ ZAORSKI KAROL KOWALCZUK WOJCIECH MICAŁ |
zajęła II miejsce (na 14 drużyn) | |||
W klasyfikacji indywidualnej | ||||
WOJCIECH MICAŁ KAROL KOWALCZUK |
zajęli ex aequo III miejsce |
Wojewódzkie eliminacje internetowe. |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Magdalena Kowalczyk | III | ||
2. | Wojciech Micał | II |
OGÓLNOPOLSKI KONKURSU CHEMICZNY „ALBUS” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | ||
1. | Bartłomiej Rembisz | I | laureat | |
2. | Paweł Zaorski | I | laureat | |
3. | Sebastian Kopacz | I | laureat | |
4. | Claudia Wasyl | I | wyróżnienie | |
5. | Wojciech Micał | II | wyróżnienie | |
6. | Marcin Musialik | III | laureat | |
7. | Michał Warchoł | III | wyróżnienie |
WYNIKI KONKURSÓW 2008/2009 |
---|
LAUREACI I FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | KONKURS | |
1. | Joanna Rymarska | I | Język niemiecki | laureatka |
2. | Wojciech Micał | I | Język niemiecki | finalista |
3. | Agnieszka Kloc | II | Biologia | finalista |
4. | Marcin Musialik | II | Biologia | finalista |
5. | Wojciech Micał | I | Fizyka | finalista |
6. | Arkadiusz Rycerz | III | Historia | laureat |
7. | Kinga Golec | III | Język polski | finalistka |
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego | ||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Nazwa konkursu | |
1. | Rafał Bednarski | II | J.angielski | |
2. | Minika Krawczyk | II | J.angielski | |
3. | Jakub Leśniak> | III | J.angielski | |
4. | Wojciech Micał | I | J.niemiecki | |
5. | Joanna Rymarska | I | J.niemiecki | |
6. | Arkadiusz Rycerz | III | Historia | |
7. | Rafał Bednarski | II | Geografia | |
8. | Marcin Musialik | II | Biologia | |
9. | Kacper Lorkowski | III | Biologia | |
10. | Agnieszka Kloc | II | Biologia | |
11. | Kinga Golec | III | Język polski | |
12. | Kacper Lorkowski | III | Chemia | |
13. | Bartłomiej Łupicki | III | Chemia | |
14. | Arkadiusz Rycerz | III | Chemia | |
15. | Marcin Musialik | II | Chemia | |
16. | Arkadiusz Zawrotniak | III | Chemia | |
17. | Wojciech Micał | I | Fizyka | |
18. | Kacper Lorkowski | III | Fizyka | |
19. | Marcin Musialik | II | Fizyka |
Powiatowy Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk” |
||||
---|---|---|---|---|
23 maja w Gimnazjum nr 6 w Stalowej Woli odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk”. Konkurs przeznaczony jest dla klas drugich Wzięło w nim udział 13 szkół., w tym nasza, którą reprezentowali: MARCIN MUSIALIK i JACEK SERAFIN z klasy II oraz KAROL KOWALCZUK i WOJCIECH MICAŁ z klasy I W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce tracąc do zwycięskiego gimnazjum tylko 0,4 punktu. W zestawieniu indywidualnym na 52 osoby wszyscy znaleźli się w pierwszej piętnastce: Wojtek zdobył III miejsce uhonorowane nagrodą Karol 8 miejsce Jacek 9 miejsce Marcin 12 miejsce Ponadto nagrodę dla najlepszego pierwszoklasisty zdobył WOJCIECH MICAŁ. |
VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | miejsce | ||
1. | Joanna Rymarska | II miejsce | ||
2. | Paulina Kondratowicz | wyróżnienie |
WYNIKI KONKURSÓW 2007/2008 |
---|
LAUREACI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2007/2008: |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | PRZEDMIOT | |
1. | Wojciech Adamczyk | III | Język angielski Chemia Fizyka |
najlepszy z najlepszych trzykrotny laureat etapu wojewódzkiego |
2. | Ewa Giebułtowicz | III | Biologia |
FINALIŚCI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2007/2008: |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | PRZEDMIOT | |
1. | Ewa Giebułtowicz | III | Język angielski Język niemiecki Chemia |
|
|
||||
2. | Wojciech Adamczyk | III | Biologia Matematyka |
|
|
||||
3. | Szymon Paterek | III | Język niemiecki | |
|
||||
4. | Oktawia Rębisz | III | Język niemiecki | |
|
||||
5. | Agata Omelańska | III | Język niemiecki | |
|
||||
6. | Katarzyna Kuśmierska | III | Biologia | |
|
Konkursy i zawody sportowe 2007/2008: |
||||
---|---|---|---|---|
|
Laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | Nazwa konkursu | |
1. | Wojciech Adamczyk | III | J.angielski | |
2. | Ewa Giebułtowicz | III | J.angielski | |
3. | Szymon Paterek | III | J.angielski | |
4. | Anna Basińska | III | J.angielski | |
5. | Agata Omelańska | III | J.angielski | |
6. | Oktawia Rębisz | III | J.angielski | |
1. | Wojciech Adamczyk | III | Chemia | |
2. | Ewa Giebułtowicz | III | Chemia | |
3. | Oktawia Rębisz | III | Chemia | |
4. | Błazej Szymański | III | Chemia | |
5. | Szymon Paterek | III | Chemia | |
6. | Bartłomiej Korczyński | III | Chemia | |
1. | Wojciech Adamczyk | III | Fizyka | |
1. | Ewa Giebułtowicz | III | Język Polski | |
1. | Anna Basińska | III | Język Polski | |
1. | Natalia Wasąg | III | Język Polski | |
1. | Wojciech Adamczyk | III | Matematyka |
WYNIKI KONKURSÓW 2006/2007 |
---|
MATEMATYCZNE MISTRZOSWA POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY „KWADRATURA KOŁA” |
||||
---|---|---|---|---|
Lp. | Imię i nazwisko | Klasa | WYNIKI | |
1. | Wojciech Adamczyk | II | I miejsce w kraju | najlepszy z najlepszych 1462 uczestników w kraju |
WYNIKI KONKURSÓW 2005/2006 |
---|
Klasa | Liczba uczniów | Liczba uczniów wyróżnionych | % | Średnia ocen klasy |
I | 18 | 7 | 39 | 4,5 |
II | 15 | 5 | 33,3 | 4,1 |
III | 18 | 4 | 22,2 | 4,1 |
Razem: | 51 | 16 | 31,4 | 4,2 |
Egzamin zewnętrzny w klasie III gimnazjum 2005/2006 |
||||
---|---|---|---|---|
Max | Szkoła | Miasto | Powiat | |
Cz. humanistyczna | 50 | 40,94 | 33,65 | 32,26 |
Cz. mat.-przyrod. | 50 | 36,94 | 25,98 | 24,13 |
Razem: | 100 | 77,88 | 59,63 | 56,39 |
Stanin | najwyższy w części humanistycznej i matematyczno -przyrodniczej | |||
Wynik szkoły w skali staninowej należy do najwyższych. Tylko 4% szkół w Polsce ma tak wysoki wynik. |