Wyniki egzaminu ósmoklasisty 2020

Data:

 

Wszystkim uczniom „Społecznej” gratulujemy osiągniętych wyników na egzaminie ósmoklasisty 2020 i życzymy powodzenia w rekrutacji do wymarzonych szkół średnich.

 

Poniżej prezentujemy wyniki uczniów naszej szkoły z egz. ósmoklasisty na tle powiatu, województwa i kraju.


„Czytam z klasą – lekturki spod chmurki” w klasie 2

Data:

Innowację pedagogiczną ”CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” w klasie 2 realizowano w czasie zajęć edukacji wczesnoszkolnej i edukacji zdalnej od września 2019 r. do czerwca 2020 r. Autorką projektu upowszechniającego czytelnictwo wśród uczniów klas 1-3 jest Honorata Szanecka. Jego celem było zachęcenie dzieci do czytania książek poprzez aktywną działalność edukacyjną.


Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek

Data:

 

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek – sesja wiosenna

 

J.polski

 

kl. 1
Krzysztof Rzepiela – laureat
Klara Rakoczy – laureatka
Maksym Łuczak – laureat

 

kl. 2
Hanna Zymróz  – laureatka

 

kl. 3
Jadwiga Janik – laureatka

 

Matematyka

 

kl. 2
Hanna Zymróz – laureatka
Nikola Miętek – laureatka

 

kl. 3
Jadwiga Janik – laureatka (nagroda książkowa)
Maja Mazur – laureatka
Alan Kordas – laureat
Maksymilian Dziubek – laureat

 

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji!


Podróże Bratka

Data:

Bratek to przyjaciel dzieci, który towarzyszył im w codziennym życiu. Gościł
w domach dzieci obecnych klas 6b i 3. Odwiedził rodziny uczniów, poznawał domowników, uczył się z dziećmi, zwiedzał Polskę i uczestniczył w cudownej podróży przez dwa lata. Z każdej podróży powstały piękne kartki pamiętnika wzbogacone zdjęciami i rysunkami.
Bratek odwiedził m.in. Warszawę, Kraków, Przemyśl, Rzeszów, Krynicę Górską, Kalwarię Pacławską, Nową Dębę, Lublin. Bawił się w Energylandii i Magicznych Ogrodach. Kibicował polskiej reprezentacji piłki nożnej i siatkówki. Brał udział w zajęciach sportowych: karate, tenisie , piłce nożnej, tańcach. Uczył się z dziećmi grać na instrumentach, jeździł na łyżwach, chodził do kina, czytał z nimi książki.
Uczestniczył w ważnych wydarzeniach rodzinnych i świętach. Nie bał się iść do ortodonty i pierwszy raz odwiedził zakład fryzjerski. Bratek brał udział w rajdzie rowerowym, grał w gry planszowe i wspinał się po ściance wspinaczkowej. Towarzyszył dzieciom w gotowaniu, wypiekaniu i w różnych pracach domowych. Poznał też pupili dzieci. W każdym domu gościł dwukrotnie i za każdym razem był przyjmowany z otwartymi ramionami. Dzieci i ich rodzice zapewnili mu mnóstwo przeżyć i wspaniałych wspomnień.


Półkolonie 2020

Data:

Zakończył się turnus półkolonii letnich zorganizowanych przez naszą szkołę. Byliśmy w Łążku Garncarskim, Bałtowie i Madejówce. Atrakcyjny program półkolonii został dofinansowany z Urzędu Miasta Stalowej Woli.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i wychowawcom za mile spędzony czas. 🙂