Data:

Samorząd Uczniowski z inicjatywy Przewodniczącej Samorządu Magdaleny Słuchockiej (uczennicy kl. III gim.) przeprowadził akcję mającą na celu pomoc
15-letniej Wiktorii. Dziewczynka w ostatnim czasie uległa ciężkiemu wypadkowi jadąc rowerem do szkoły. Inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów. Podczas kiermaszu ciast, turnieju tenisowego i zbiórki w szkole zebrano łącznie 1720,00 zł oraz książki, laurki i 'dobre słowa’ dla Wiktorii. Środki zostały przekazane na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

 

W odpowiedzi na akcję w imieniu Wiktorii jej siostra przesłała do nas podziękowania:

 

„W imieniu Wiktorii chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1, które włączyły się w piękną akcję niosącą pomoc powrotu do zdrowia dla Wiktorii. Dziękujemy bardzo za wszystkie książki, kartki z życzeniami, a także za pomoc finansową. Szczególne podziękowania chciałabym przekazać Magdalenie Słuchockiej, która zainicjowała całą akcję. Każda taka pomoc dla Wiktorii jest bardzo ważna i przybliża ją do tego, aby wrócić do pełni sił. Czytając te wszystkie życzenia od Państwa była bardzo wzruszona, że tak wiele osób trzyma za nią kciuki. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

siostra Wiktorii – Karolina”

 

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za pomysł i udział w tak szczytnej akcji oraz wszystkim uczniom i rodzicom.

 

DZIĘKUJEMY ! A WIKTORII ŻYCZYMY POWROTU DO ZDROWIA.