Data:

 

W naszej szkole odbyła się pierwsza edycja szkolnego “Mam Talent”. W konkursie wzięło udział 23 uczniów z różnych klas. Rywalizacja między uczestnikami była zawzięta i każdy chciał zaprezentować swój talent z jak najlepszej strony. Jurorom bardzo trudno było wybrać zwycięzców, ponieważ występy były naprawdę zjawiskowe.


Pierwsze miejsce w kategorii “taniec” ex aequo zajęła Iga Piotrowska (kl. 3) i Kaja Witkowska (kl. 5b).


Pierwsze miejsce w kategorii “zdolności muzyczne” ex aequo zajęli: Milena Ślipko (kl. 4), która zaśpiewała piosenkę pt. “Łowcy gwiazd”, Aleksander Markowski (kl. 7), który zagrał na gitarze i zaśpiewał “Every breath you take” oraz dziewczynki z kl. 0: Julia Padysz i Laura Kicińska – zaśpiewały piosenkę z filmu pt. “Vaiana”.


Pierwsze miejsce w kategorii “nietypowe talenty” zajęli chłopcy z klasy 5b: Maksymilian Kotulski, Mikołaj Surowaniec, Bartosz Wąsik, Alex TakmadżanSzymon Dec, którzy przedstawili pokaz mody. Muzykę do tego pokazu stworzyli Artur Topólski (kl. 5b) i Mateusz Cetnarski (kl. 8). Alan Kordas (kl. 3) zaprezentował swą wiedzę geograficzną i Mateusz Grzybała (kl. 3), który pokazał jak zaprogramować robota.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

Samorząd Uczniowski
Ewelina Mierzwa
Mariusz Źrebiec