Data:

21 września odbyły się Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę reprezentowali: Milena Kicińska (klasa 6), która zajęła 2 miejsce w skoku w dal, awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 28 września w Kolbuszowej, Dominika Pikor, Aleksandra Koptyra, Michalina Kułakowska, Hanna Zymróz, Maja Mazur, Nicola Miętek, Maksymilian Dziubek, Alan Kordas i Bruno Takmadżan.
W tym samym dniu odbyły się również Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce. Łukasz Tomczak (klasa 8) zdobył 1 miejsce w biegu na 1000 m, awansując do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 29 września. Inga Buksa (klasa 8) również stanęła na podium 1 miejsca w skoku w dal, awansując podobnie jak Łukasz do finału wojewódzkiego. Kacper Cisłak (klasa 8) zdobył 3 miejsce w pchnięciu kulą. Milena Ślipko zajęła 6 miejsce w pchnięciu kulą.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów!
Opiekunem drużyny była Pani Kasia Budziło.