Data:

Boże Narodzenie to czas pełen radości, wzruszeń oraz prawdziwej świątecznej magii. To czas strojenia choinki, łamania się opłatkiem, śpiewania kolęd oraz wysyłania życzeń. Jest to również okres wykonywania ozdób choinkowych i dekoracji świątecznych. W naszej szkole od ponad dwudziestu lat odbywają  się konkursy plastyczne dla dzieci przedszkolnych z całego rejonu. W tym roku tematem był „Bożonarodzeniowy aniołek”. W konkursie wzięło udział blisko 60 dzieci z 14 przedszkoli ze Stalowej Woli, Pysznicy, Jastkowic i Brandwicy. Komisja konkursowa brała pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonanych prac, kreatywność oraz estetykę wykonania. Wyłoniono 18 laureatów i przyznano 19 wyróżnień. Każde dziecko dostało drobny upominek. Na koniec wylosowano nagrodę niespodziankę. Dodatkową nagrodą dla przybyłych uczestników konkursu był udział w bożonarodzeniowych warsztatach plastycznych, w których wszyscy chętnie wzięli udział wykonując stroiki świąteczne, choinki, reniferki itp.

Spotkanie uświetnił występ uczniów klasy trzeciej, który wprowadził przybyłych gości w świąteczny nastrój. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku w zorganizowanej kawiarence.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu konkursu: P. Ilonie Szado, P. Katarzynie Fusiarz i P. Edycie Cetnarskiej. Wszystkim Uczestnikom i ich Rodzinom życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia !!!

 

Organizator:
Ewa Żebrowska