Opublikował: agnieszka-iwan Data: 1 grudnia 2022

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we wspaniałym koncercie Mobilnej Filharmonii pt 🇵🇱 „Polski Śpiewnik Narodowy” podczas którego wspólnie z artystami śpiewali polskie pieśni legionowe. Wspólnym śpiewem podziękowaliśmy za wolność naszym bohaterom.


Opublikował: agnieszka-iwan Data: 28 listopada 2022

Obrazkowy teatr Komishibai i własnoręcznie wykonane pacynki zwieńczyły blok tematyczny związany z teatrem wśród uczniów klasy 1. Kamishibai (jap. kami – papier, shibai – sztuka) oznacza teatr obrazkowy lub teatr ilustracji. Jest to technika opowiadania, czytania wywodząca się z Japonii, wykorzystująca kartonowe plansze z obrazkami i tekstem (37×27 cm) oraz drewnianą lub kartonową skrzynkę, na wzór parawanu z teatrzyków marionetkowych, w której przedstawiane są kolejne fragmenty historii, bajki, opowiadania.


Opublikował: agnieszka-iwan Data: 27 listopada 2022

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Stalowowolskiej Paczce Pomocy – edycji 2022 – OSOBY STARSZE I SAMOTNE”. Dzięki ofiarności dzieci i rodziców naszych uczniów w tym roku zgromadziliśmy 20 świątecznych paczek ze środkami spożywczymi, chemią, ręcznikami i pościelą dla 12 seniorów z terenu naszej gminy. Są to osoby będące w trudnej sytuacji życiowej. Prezenty wraz z życzeniami przekazaliśmy na ręce pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.
Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM za wrażliwość i otwartość na drugiego człowieka. Wierzymy, że w sercach naszych seniorów zagościła radość i poczucie, że jest ktoś, kto o nich pamięta.

DZIĘKUJEMY !!